1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: en fazla kaç paraya kiralık oyuncu gönderdiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

130 milyon mu yok artk daha neler

hile gibi ama neyse

arkadaşın yaptığı hile mi değil mi bilemem ama ilerleyen senelerde 8-10 milyonluk oyuncuları 90 milyona satabiliyoruz tabii kira nın o kadar etmesi biraz zor gözüküyor ama şu yönden bakınca olabilir belki : ben de çoğu kez 2020 lere 30lara geldim hatta şu anda fm 2006 ile 2038 de oynuyorum 6 milyon euro luk bir oyuncuyu 92 ye sattım oyunda baya ilerleyince senin ülkenden çok iyi oyuncular çıkıyor ve kulüpler aşırı zengin oluyor lige de bir hegemonya olmayınca sürekli şampiyonlar değişince her takımın acayip bütçesi oluyor benim bu 2038 e kadar olan oyunumda 7 tane takım yönettim 2 tanesinin transfer bütçesi 100 milyonun altındaydı takımlar da çok zengindi hatta real madrid in bana önerdiği bütçe 800 milyon euroydu onun için astronomik fiyatlar verebiliyorlar sonuç olarak dediğim gibi oyun ilerledikçe takımlar çok zenginleştiği için oyunculara çok fazla para verebiliyorlar bundan dolayı kira için 130 milyon verebilirler

kendin o takima girip anlasmayi yapmis olabilir//

Yk artik ne ettin emmi

Yok yaw o kadar parayı kiraya vereceklerine güzel bi kadro kurar adamlar ya . . .
    Azıcık hile kokusu var gerçekten

eğer arkadasın dediği gibiyse 2038 yılına kadar oynayanlar varsa yazsınlar.ben oynamadım oynasam belkide dediğin olabilir.ama yinede birşey diyemem tereddütdeyim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Talking en fazla kaç paraya kiralık oyuncu gönderdiniz?

Benim yönettiğim takım şu anda real madrid ve 2017 yılındayım.benim 4 potansiyeli yüksek genç oyuncum var ve bunların peşinde 30-40 tane takım var.
    isimleri:dale agar,heinrich hirsch,vincent benkajjenne ve xavier torre.bu adamları kiralık gönderdim ve toplam kiralık ücretleri: 324 milyon dolar. xavier torre roma'ya 130 milyon dolara, dale agar 99 milyon dolara milan'a heinrich hirsch 19 milyon dolara milan'a. gerçekten inanılmaz ilk defa başıma geldi. bu arada transfer bütcem 591 milyon dolar.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

xavier torre roma'ya 130 milyon dolara,
    Bir adamı kiralamak için bukadar para vereceklerine bir sürü süper topçu alırlardı yahu.

Enteresan olmuş...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

resmen bağırmışsın hile yaptım diye

bende bu kadara kiralık gideceğini snamıyorum imkansız sonuç olarak.kiralayan takım bir takımın bütün varlığı kadar para sayacak ve bir sene oynatacak ve öbür sene geri yollayacak?

ben fm06da dede yi schalke ye 4 mn a kiraladım.fiyatı 6 mn civarıydı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

burnuma hile kokusu geliyor neyse bende mascherano yu 5m £ a kiralamıştım

Mesaj Yetkileri