1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: west ham united ile basaridan basariya

Default west ham united ile basaridan basariya

Öncelikle herkese merhaba...

FM'yi 2005 sezonundan beri takip ediyorum ve oyunun hastası oldum diyebilirim.Şu an efsane takımım West ham united ile devam ediyorum ve 2nci senemi bitirdim..İlk senemde premier lig 3ncülüğü ve Uefa kupası final oynadım.2nci senemde Premier lig 4ncülüğü ve şampiyonlar ligini kazandım.Bu başarımda en etken sebeb doğru transferler ve takımımı iyi tanımamdı.İlk sene takımıma 2 oyuncu aldım.İlk senem bitince takımımın yıldızı Tevez,Mascherano,Zamora,Cole,Mears,Walker adlı oyuncularımı gönderdim ve çok doğru transferler yaptım.Almanya'dan Nelson Valdez,River plate'den Higuain,Milan'dan Gourcuff'u aldım.2nci senemde premier lig de 4üncü oldum.Son haftalarda 3ncülüğü Arsenal'e kaptırdım.Şampi
    yonlar ligini kazanmamı sağlayan taktiğimdi.5-4-1 oynadım.DL-DC-DC-DC-DR-MC-MC-AMC-AMC-ST.Gourcuff,Higuain ve Valdez sayesinde gol yollarında hiç sıkıntı çekmedim.defansım zaten sağlamdı.Gruptan cıktıktan sonra Barcelona ile eşleştim.İlk maçı kendi evimde 3-1 deplasmanda ise 2-1 kazandım.Sonraki rakipim Milan'dı.İlk maçı 1-0 deplasmanda kazandım.Kendi evimde ise 2-1 yendim.Yarı finalde 4 İngiliz takımı vardı.Arsenal,Chelsea,Manc.United ve ben yani Westham.Yarı final rakipim Manc.united'dı.İlk maçı deplasmanda 1-1 bitirdim.Kendi evimde ise 2-1 kazandım.Finale adımı yazdırdım.Rakipim ise Chelsea idi.90dk 0-0 bitti.Uzatmalarda geleceğin yıldızı Higuain ile mükemmel bir gol buldum ve maçı 1-0 kazandım.3 seneme daha başlamadım.Hedefim Premier ligi kazanmak.
    Başarı için bir Kaka bir Ronaldinho bir Henry gerekmiyor.Takımınızı iyi tanırsanız ve takımınıza bir taktik oturtursanız başarı kendiliğinden gelir...

Bu arada yazıma resimler katmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız resimleride göndermek istiyorum...herkese iyi oyunlar

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

ilk olarak cekmek istedigin resmi print screen tusuyla cekeceksin ondan sonra painte gidip ctrl+v ye basip dosyayi kaydedeceksin ondan sonra bir resim upload sitesinden upload edeceksin insallah yararli olmusumdur.Bu arada karuyerinde basarilar
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

yardımın için tesekkürler... en kısa sürede resimlerle beraber kariyerimi daha güzel anlatıcam......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takipcınım basarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Evet resimleri bekliyoruz

arkadaslar resımler eklemek için gerekli olan siteyi söylermisiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Quote Originally Posted by TobiAslan View Post

saol kardes
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.resimupload.com/ds339068611_puan_durumu.html

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Önemli değil arkadaşım sen bir an önce yayınla yav merak ettim..

Quote Originally Posted by osqur View Post
    saol kardes
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.resimupload.com/ds339068611_puan_durumu.html

bu linkten 2nci senemdeki puan durumunu görebilirsiniz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    west ham ile 3ncü seneme başlarken çok flaş transferlerim var gercekten..sezon başladıgında kadromu sizlerle paylaşıcam

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Haydi bakalım bekliyoruz..

Bilader cevap yazarken ustte resim ekle tusu var (boyle daglar gunes falan var uzerinde) o linki oraya kopyalarsan burdaki cevabinda gozukur fotograf o zaman.
    Basarilar diliyorum tevez le mascheranoyu sat genc takim kur derim ben sana

tevez cok disiplinsiz bir oyuncu ve 2nci senenin basında gitmek istiyor ve iyi oynamıyor.masc.. ise 2 sene iyi oynayamıyor zamana ihtiyacı oluyor bn de bu yüzden tevezi 39M$'a romaya masc.'u ise bedelsiz milana verdim karsılıgında gourfcuff u aldım gercekten iki transferimde cok karlı oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Gourcuff iyi transfer..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.resimupload.com/ds7482637...ansferler.html
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.resimupload.com/ds5147991...ansferler.html

bilader tevezle mascheranoyu satman cok iyi olmus gourcuff super transfer sabret hic kesmeden oynat ilk baslarda kotu oynasa bile.

Ayrica bu resimi sayfaya koyarken resim linkine sayfanin deil resimin linkini koyman lazim. onun icin ise resime sag tikla resimin konumunu kopyala (firefoxta oyle) de oyle yapistir resim ekleye.
    Yada resime sag tikla ozelliklerde yazan konumu kkopyala. Kusura bakma ilk basta eksik anlattim. Basarilar. ss lerini bekliyoz.

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

cok iii transferLer yapmıssın

basarıLar

Ve West Ham ile 3ncü sezonuma basladım.İlk macım kötü gecti..Manc. City ile kendi evimde 2-2 berabera kaldım...Ashton ve Valdez takımı kurtardı diyebilirim....Sanırım kötü bir kamp geçirdim...Oyuncularım bedenen sahada vardı sadece .....Bir an önce toparlanıp sampiyonluk yolunda zafer kazanmaya başlamalıyım

Mesaj Yetkileri