1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: GS Kadro Kurumu

Arkadaşım ilk önce şunu söyleyeyim ilk sezon şampiyon olmak senin becerine kalmış.Ocak ayında sözleşmesi biten oyuncuları al özellikle de DEDE'yi.Bu oyuncuların çoğunu satıp para kazanmaya bak.Sanırım Sen Fm 2005 oynuyorsun.Eğer oyuncuları denemeye alırsan bazı oyuncular Türk oluyor.Örnekler:Anelka,Dede,Marcos,Tim Wiese,Ledley King,Baptista...

Sözleşmesi biten oyunculardan Gökdeniz,Fatih Tekke,Yasin Karaça,Dede gibi oyuncuları satmanı tavsiye etmem.Okan Koç Servet Çetin gibi oyuncuları almaya bak ikisi de şahane.

5 sene içinde Şampiyonlar Ligi ya da Uefa şampiyonu olabilirsin tabii biraz da şanslı olmak lazım sakatlıklar ya da Milli Maça giden oyuncular canını sıkabilir.Bunu da alternatiflerle yapabilirsin.Mesela kalede Marcos varsa bi de Tim Wiese'yi al zaten ikisi de Türk oluyor Marcos milli maça gittiğinde Tim Wiese'yi ikinci tur maçlarında oynatırsın

Başarılar.Hepinize kolay gelsin..

Default GS Kadro Kurumu

Yardımlarınızı bekliyorum. Bir arkadaşımla online oynuyorum 5 maçtan 3'ü berabere kaldım. Nedenini anlamadım. 1. olmak istiyorum ama sanki böyle giderse zor.
    Kadrom:

Mondragon
    Aykut Erçetin

Van Buyten
    Song
    Ricksen
    Cihan Haspolatlı
    Ergün(Ortasaha)
    Orhan Ak
    Uğur Uçar

Uğur Yıldırım
    Rivaldo
    Hasan Şaş
    Ayhan
    Altan
    Volkan Arslan
    Volkan Bekçi

Ümit Karan
    Hakan Şükür
    Arshavin

İyi Bir Taktik Verirsenizde iyi olur.
    4-4-2 kullanıyorum çünkü.

Benim şu an ki kadrom.
    Mondragon
    Ergün Song Buyten Ricksen
    sol sağ
    Hasan Şaş Rivaldo Ayhan Uğur Yıldırım
    sol sağ
    Ümit Karan Arshavin

Şimdiden Teşekkürler

Arkadaşım orta saha ve forvetin solunda ve ortasında oynayabilen çok yetenekli her maç 9-10 oynayan bir adam söyleyeceğim:Jonathan Blondel . . .alabilirsen şiddetle öneririm . . .defansın göbeğine naldo'yu transfer edebilirsen bir tane bile adam sokmaz . . .forvete de Şener Askaroğlu'nu önerebilirim çok iyi bir futbolcu(mükemmel) . . .umarım yardımcı olabilmişimdir . . .

abi kale mondiye emanet
    savunmada song emre orhan halim kurtulus
    orta sahada ayhan ilic hasan carrusca
    necati umit forvet
    bu taktikle birincisin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yasin karaca'yı almanı tavsiye ederim.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

bir fenerliyim.ama yinede söyleyeyim.sezer öztürk süper adam.defansada.vanden borre al süper futbolcu, ayrıca rivaldo öldü artık ya gençlere şans tanı.bende en yaşlı futbolcu 27 yaşında 2008 yılındayım.oda fabio aurelio.kadromuda söylerim istiyosan

ben bjkdeyim ilk sezonda tum oyunculari sattim yerine yeni bir kadro olusturdum bakin kadroma

murat sahin

ibrahim uzulmez servet emre asik muslu

adem dursun defansif ortasahada inunde orta sahanin 2 yayinda delgado ve cisse ofansif sag kanattta ugur yildirim solunda telli forvette gokhan unal

arkadaslar size onerim genktemi ne omer die bir oyuncu var super 17 yasinda sonra nizamettin caliskani aldim holoskoyu aldim sonra emrullah guvenc ve genc oyuncular aldim avurpadan gurbetcilerden bu taktigi oneririm herkese gelene gidene 3=4 atiorum bu arada yildirim baskan 31 milyon dolar werior butce olarak

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Yardımlarınızı bekliyorum. Bir arkadaşımla online oynuyorum 5 maçtan 3'ü berabere kaldım. Nedenini anlamadım. 1. olmak istiyorum ama sanki böyle giderse zor.
    Kadrom:

Mondragon
    Aykut Erçetin

Van Buyten
    Song
    Ricksen
    Cihan Haspolatlı
    Ergün(Ortasaha)
    Orhan Ak
    Uğur Uçar

Uğur Yıldırım
    Rivaldo
    Hasan Şaş
    Ayhan
    Altan
    Volkan Arslan
    Volkan Bekçi

Ümit Karan
    Hakan Şükür
    Arshavin

İyi Bir Taktik Verirsenizde iyi olur.
    4-4-2 kullanıyorum çünkü.

Benim şu an ki kadrom.
    Mondragon
    Ergün Song Buyten Ricksen
    sol sağ
    Hasan Şaş Rivaldo Ayhan Uğur Yıldırım
    sol sağ
    Ümit Karan Arshavin

Şimdiden Teşekkürler
    Abicim şimdi sen 4-4-2 yi boz. 4-1-2(Kanat)-1-2 taktiğine dön ve bekler sabit olacak şekilde açıkları ileri ok çıkar. Daha sonra kadron:

------------------------Ümit Karan----------Arshavin---------------------
    --------------------------------------Rivaldo----------------------------------
    Hasan Sas(Takviye Sart)------------------------Ugur Yıldırım(Banko Verim Alırsın)
    --------------------------------(TAKVİYE SART)--------------------------
    Ergün(Sabit)------Buyten-----------------Song------------Ricksen(Muslu'yu al)
    -------------------------------------Mondi------------------------------------

Arkadaşım snn yenilmen çok normal. Çünkü YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI! Bir kere sen Rivaldo gibi bir meastro alıyorsan mutlaka İlici yolla! 4 MN £ PARAN OLUR en az! Daha sonra mutlaka bir tane DMC al. Önerim Mehmet Polat veya Mehmet Nas! Mehmet Polat önceliğin olsun. Forvet Hattın seni ligde ve avrupada taşır. Kaliteli bir forvet. Rivaldo dediğim gibi bir meastro! Ona Serbest Rol ver ve uzaktan Şutları sık sık yap. Ayrıca yaratıcılığı da 'Fazla' ya getir. Takımın yaratıcılığı olduğu gibi kalsın. Sol açık ta hasan şaş kötü değil fakat iyi olduğu söylenemez! Eğer kullanmak istersen de yedek oyuncu şart! Yedeğe ise Sergen'i veya gökdenizi al eğer bunlar yaşlı dersen ibrahim akın ilaç olacaktır. Son bek ergünü banko oynat. Yedek olarak da volkan bekiroglunu al. Defans göbeğin güzel. Ama Alpay'ı alırsan sene sonuna kadar sorun yaşamaz ve UEFA ile ligi alırsın. Sağ beke Ricksen'ı kim sana tavsiye etti bilmiyorum. Ama bi kere almışsın. Muslu'yu al ve Ricksen'ı oynat muslu'yu yedek oturt. Kalecin sadık mondi! Ama cok yaşlı. Senin liginin en iyi kalecisi. Bu sezon geç kalmışsın. Bu sezon aykut yedeğin olsun. Seneye mondiyi gönder yerine Leo Franco'yu al. Cimboma gelmeden öncede her oyunumda real madride bile transfer ettiğim harika bi kaleci(Real de tabi yedek oturdu. Casillas dururken) Bunları yaparsan ilk sezon UEFA Süper Kupa ve lig ile kupayı kazanırsın. Seneye şampiyonlar ligine geçince mutlaka takviye şart. Bu kadroyla belki ceyrek final oynarsın ve biraz kura şansın olursa yarı final hatta final görürsün(Bana middlesborugh cıkmıştı ceyrek finalde) Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Üzerinden 2 sene 4 ay 4 gün geçmiş cevap yazdığın mesajın heralde artık oynamıyordur.

bnde farkındayım ama yeni oyun açanlar içinde işe yarıcanı düşündüm

beyLeR benim bi soRunuM waR. ben oyunu kendim edit yaptm. 1 milyar paund transfer bütçem war. galatasaray ın tanınmışlığını da arttırdım. stadyumu da 125.000 kişilik yaptım. her maç 100.000 den aşağı gelen olmuyo. ama ben oyuncu transfer edemiyorum. hiçbiri türkiyeye gelmek istemiyo. mesela kendi takımında 25.000$ alan bi adama 75.000$ öneriyorum yine gelmio yine gelmio delircem :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takımın Tanınırlığını arttır. Reputation
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Türkiye'nin tanınırlığını arttırmalısın...

dmc bolümüne tomas sivok çok yararlı olur bence ))

evet sivok ucuza yüksek kaliteli iyi bir oyucu

Quote Originally Posted by anil56ua View Post
    beyLeR benim bi soRunuM waR. ben oyunu kendim edit yaptm. 1 milyar paund transfer bütçem war. galatasaray ın tanınmışlığını da arttırdım. stadyumu da 125.000 kişilik yaptım. her maç 100.000 den aşağı gelen olmuyo. ama ben oyuncu transfer edemiyorum. hiçbiri türkiyeye gelmek istemiyo. mesela kendi takımında 25.000$ alan bi adama 75.000$ öneriyorum yine gelmio yine gelmio delircem :S

bende de sıkca olan bi durumdu..ama yavaş yavaş bu sorun ortadan kalkıyo..yıl 2060 lardayım...alamayacağım oyuncu yok...

Mesaj Yetkileri