1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Antrenman Programı Hakkında Yardım!

Nesil
    2006
    Yer
    manager sıtesınden

Default Antrenman Programı Hakkında Yardım!

Oncelıkle herkese selamlar butun manager oynuyan arkadaslar ı sevıyorum lutfen su antreman programını ındırdıgımız zaman oyunda nasıl kullanacagımız ve ındırdıgımızı nereye atacagımız cevaplar mısınız

Cristiano Ronaldo Misafir

Arkadaşım, hangi antrenman programından bahsediyorsun??

** Başlık anlaşılır hâle getirilmiştir.. **

3. Default

arkadaşım galiba vieri programından bahsediyosun. onu çalıştırmak için gerekli bilgiler dosyayı indirdiğin yerde var ama bakmadıysan söliim belgelerim/sports inreactive/fm2006 ya schedules diye bi dosya açıyosun programı oraya atıyosun oyunda iken antreman bölümüne girip edit schedules e giriyosun ve programa import yapıyosun o programı kullanmak içinse oyuncunun üzerine sağ tıklatıp antreman programına geliyosun ordan onun mevkii için uygun olan programı tıklıyosun

aslında ben de bununla ilgili bir şe sormicam ama olsun.. bi sorum vardı.:antrenman programım çok iyi ama anasayfanın herhangi bir bölümünde mesela antrenman düşüş çıkışlarını göstertiyorum nese,orda adamlarımın normal seviyenin altında olduğu görülüo yani demek istediğim mesela ben takımımdan bi oyuncuyu kiralık gönderiorum ve onun da antrenman seviesini görüorum..dandik bir adamın antrenmanda yüksek performansı oluyo bunu görüyorum..bunu kendi oyuncularımda nasıl görebilirim?biraz uzun oldu ama cewaplayan olursa sevinirim..

sezon içinde oyuncularım maçtan sonra çok yoruluyorlar.fizik olarak maçlara hiç hazır değiller..nası düzeltebilirim?yardımm....lütfen

Mesaj Yetkileri