Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 255 sonuç

Konu: Total Dominasyon [Taktik ve Antreman Paketi]

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

[B] Dosyayi indirdikten sora beLgelerim/sports interactive/football Manager 2007/tactics Icine aticaksin dosyayi aynen verdigim bu sekilde B]

sora oyun actiktan sora taktik boLumune geleceksin uste taktik ac var ordan import u tikLiyacaksin indirdigin taktik orda mevcut onu seciyorsun

öncelikle emek verdiğiniz için teşekkür ederim Galatasarayı yönetiyorum ilk sezonumda kendi taktiğimle süper kupayı aldım ligde de namağlup gidiyorum ama avrupa da başarı için taktiğinizi denemeye karar verdim kadrom şu sizce nasıl olur

(gk)mondragon
    (dr)uğur uçar
    (dl)ergün penbe
    (dc)song
    (dc)w.ponce
    (mc/sağ)h.maduro
    (mc/sol)j.sosa
    (mr)hasan şaş
    (ml)carrusca
    (st/sağ)necati
    (st/sol)gökhan ünal

şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ST sol'da zıplama özelliği iyi bir oyuncuyu tercih edin. Bir de benim diğer taktiğimi kullanın. Konu başlığı Dengeli Premiership.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Dosyayi indirdikten sora beLgelerim/sports interactive/football Manager 2007/tactics Icine aticaksin dosyayi aynen verdigim bu sekilde B]

[b] sora oyun actiktan sora taktik boLumune geleceksin uste taktik ac var ordan import u tikLiyacaksin indirdigin taktik orda mevcut onu seciyorsun
    Ilgin icin sana, emekleri icin "Peluk"a tesekkurler.

peki birşey daha soracağım bu taktik hemen mi işe yarıyor yoksa takımın alışması için zaman mı lazım yani taktiğin oturması için

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Benim diğer taktiğim ile daha güzel sonuçlar alabiliyorsun. Onu dene istersen. Dengeli Premiership başlığı altında.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

teşekkür ederim

kayserispora hamit altıntop ile nuri sahin nasil gelmiş buda ayri bir merak konusu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by alpererkut View Post
    kayserispora hamit altıntop ile nuri sahin nasil gelmiş buda ayri bir merak konusu.
    Bakın, burda beni zan altında bırakamazsınız. Hamit Altıntop 2010 yılında, Nuri Şahin de 2013 yılında transfer edildi. Hamit'i Milan'dan 5.5 milyon avroya aldım, o zaman Milan'daydı. Nuri'yi de 19 milyon avroya aldım, çünkü 35 milyon avroya bir genç yıldızımı satmiştım. Save game de upload edebilirim, sorun değil. Bakın şu anda o kayıtlı oyundan Genie Scout'u açıyorum, bir screen yolluyorum:

Buyrun, oyun tarihi 2021 ve Kayseri'nin rep'i. Bu konu hakkında daha karalıyıcı mesaj atılırsa silinir.

hocam taktik cok iyi daha az gol atiyorum ama cok az gol yedigim icin kazaniyorum surekli. ama birsey var. simdiye kadar 30 macta 2 kere yenildim. ikisinde de ilk yarida oyuncularimdan biri kirmizi gordu siz siz olun bu sistemde kirmizi yemeyin saka bi yana gercekten saolasin

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

peLuk bunlarla bosuna kaybetmene gerek yoq cvp vermen bile sacma biLip bilmeden konusuyolar ilerleyen yillarda tabiki buyuk oyuncu basari yapmis bi klubu gelir para verirsen

Almeria'da baya ilerlemiş büyük kulüp olma yolunda

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İlhan'ın en kral taktiği diyebilirim.Herkese öneririm

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlhan abi gerçekten de taktiğin çok işe yarıyor..Teşekkürler..Almeria da bayağı ilerlemiş yahu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bende kayserispor'la oynuorum 6. sezonum olucak ve hamit altıntopu zorda olsa kattım bende kadroma başarı gelince oyuncularda hevesleniyor takımınıza gelmede yalnız tek sorunum Malik Fathi nasıl bi adamsa ikna edemedim gelmiyor inatçı şey ayrıca taktikte çok sağlam, 14. turnuvada ipten aldı beni taktiğin teşekkürler paylaştığın için
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Malik Fathi bir türlü gelmiyor, alabilmek için rep'inin yüksek olması gerekir.

rapi harici bir upload sitesine(www.dosyasitesi.com güzel olur) koyarsan bende deneyebilirim.
    rapid yasaklıda.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Taktik süper. FB ile Inter'i 3-0 yendim. Iversen-Serhat veya Iversen-Nilmar ikisi çok iş yapar.

saolasın arkadaş emegine sağlık

abi rapid den baska turksportal sunucusundan da koyarsan cok iyi olur abi rapid ile indiremiyorum da

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Gerçekten gördüğüm en kaliteli taktik. Chelsea'nın normal kadrosuyla lig ve avrupa maçlarından bazı skorlar..

Chelsea : 5 - 0 : Liverpool

Barcelona : 1 - 4 : Chelsea

ManU : 0 - 4 : Chelsea

Chelsea : 3 - 0 : AC Milan

Bu skorlar tamamen Total Dominasyon'un eseridir. Başka hiçbir katkı yoktur..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

10 numara taktikler . teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default Total Dominasyon [Taktik ve Antreman Paketi]

Merhaba arkadaşlar;

Yeni taktik ve antreman paketi ile karşınızdayım. Daha evvel iki kez yayınladığım taktiğimin son versiyonları ve antreman paketi mevcut.

Öncelikle taktiklerden başlayalım.

Bildiğiniz gibi taktiğimin formasyonu 4-4-2. Asıl şablonu ilk yayınladığım versiyona çok yakın. İlk versiyonu görmek isteyenler için;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=45080

Şablon yukarıdaki taktikle aynı, ama üzerinde bir kaç değişiklik yaptım, önemli değişiklikler. Defansif çizgiyi deplasman ve iç saha maçları için ayrı ayrı ayarladım, oyuncu anlayışları ile oynadım biraz, ufak tefek bir kaç değişiklik, ama optimum sonucu sağlayan değişiklikler.

Taktiğimin üç versiyonu var.

Evinizde oynadığınız maçlar için;

http://rapidshare.com/files/41532292...2019_.tac.html

Deplasmanda oynadığınız maçlar için;

http://rapidshare.com/files/41532543...2019_.tac.html

Diyelim ki yenik duruma düştünüz veya kesinlikle kazanmanız gereken bir maç;

http://rapidshare.com/files/41532891...2019_.tac.html

Bu üç taktiği uygun zamanlarında kullanırsanız mutlak başarılı olursunuz.

Bu da pozisyon ekranım:

Bunlarla beraber bir de antreman paketi verelim.

5 tane pozisyon var:

drl: DR, DL oyuncuları için

dc: DC oyuncuları için

dm: DM ve defansif MC oyuncuları için

amrlc: Her türlü MR, ML, atak MC ve AMC oyuncuları için

st: FC ve ST oyuncuları için.

İşte antreman paketi:

http://rapidshare.com/files/41534029/schedules.rar.html

İçindeki paketleri dediğim gibi atayın oyuncularınıza, antrenörlerinizi otomatik görevlendirin ve gerisine karışmayın

Hayırlı oyunlar

Not: Taktiklerde soldaki FC oyuncunuz hedef oyuncu olacak, bu oyuncunun zıplama özelliği yüksek olmalıdır. Sol MC oyuncunuz atak MC, sağ MC oyuncunuz defansif MC. Bunları hesaba katın...

İndirdim, deniyorum, ellerine sağlık, eminim harikadır yine

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dene bakalım, inşallah işine yarar Egemenciğim

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Bende indirdim, diğerleri de sağlamdı.. Bunlar kesin daha iyidir, en kısa zamanda deneyeceğim.. (:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Fırsatım olursa denerim =)
    Emeğine sağlık tabiki

Fenerbahçe'yi yönetiyorum, Roma ile evimde maç yaptım ve 2-1 aldım İlhan abinin taktiği sayesinde, gerçekten çok işe yarıyor. Evimde oynadığım maçlar için olan taktikle sahaya çıktım, 1-0 öne geçtim İlhan Parlak'ın golüyle, daha sonra skor 1-1 oldu ve hemen hücuma yönelik olan 3. taktiğe geçtim ve İlhan'ın golüyle 2-1 öne geçtim ve sonra da defansif taktiğe geçip maçı kazandım.

Gerçekten harika bir taktiğe benziyor, daha ilk maçımda zorlu Roma karşısında galibiyet aldım.

Ellerine sağlık.Genç antremanı da varmı bunda?Birde skoru koruma taktiği yayınlasaydın iyi olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by noescape85 View Post
    Fırsatım olursa denerim =)
    Emeğine sağlık tabiki
    Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Fenerbahçe'yi yönetiyorum, Roma ile evimde maç yaptım ve 2-1 aldım İlhan abinin taktiği sayesinde, gerçekten çok işe yarıyor. Evimde oynadığım maçlar için olan taktikle sahaya çıktım, 1-0 öne geçtim İlhan Parlak'ın golüyle, daha sonra skor 1-1 oldu ve hemen hücuma yönelik olan 3. taktiğe geçtim ve İlhan'ın golüyle 2-1 öne geçtim ve sonra da defansif taktiğe geçip maçı kazandım.

Gerçekten harika bir taktiğe benziyor, daha ilk maçımda zorlu Roma karşısında galibiyet aldım.

Teşekkür ederim arkadaşlar, tekrar hatırlatayım. Sol FC hedef adamınız, zıplama özelliği en az 16-17 olmalı. Sol MC ofansif MC, sağ MC defansif MC...

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri