Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 255 sonuç

Konu: Total Dominasyon [Taktik ve Antreman Paketi]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Sinan_17 View Post
    Ellerine sağlık.Genç antremanı da varmı bunda?Birde skoru koruma taktiği yayınlasaydın iyi olurdu.
    Genç antremanı yok. Ben genelde gençleri kardeş kulübe yollarım. Skoru koruma taktiği için deplasman taktiğini kullanabilirsiniz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Saolasın peluk.. Emeğine sağlık..
    <')))))>-<

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

eminim bu da süperdir diğerleri gibi. 3. taktik hakkında bir şey sormak istiyorum. mesela maç bizim aleyhimize ama biz o taktiğe geçip maçı çevirmesini bildik diyelim. fakat maç daha bitmedi; savunmaya mı geçelim yoksa 3. taktikle devam mı edelim?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    eminim bu da süperdir diğerleri gibi. 3. taktik hakkında bir şey sormak istiyorum. mesela maç bizim aleyhimize ama biz o taktiğe geçip maçı çevirmesini bildik diyelim. fakat maç daha bitmedi; savunmaya mı geçelim yoksa 3. taktikle devam mı edelim?
    Çevirdikten sonra deplasman taktiğine dönebilirsin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Ellerine sağlık İlhan, antreman programı çok işime yarayacak

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

teşekkürler abi....

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla taktiklerin 2sinide denedim süperlerdi. 2. versiyonun ofans taktiği süperdi yalnız. Deplasmanlarda da bu taktiği kendime göre biraz değişikliklerle kullandım ve Feyenoord ile Hollanda liginde açık ara namağlup şampiyon oldum UEFA kupasını kazandım.

Antrenmanlarda sorunum vardı biraz şimdi eminim ki bu paket onuda halledecek.

Teşekkür ederim İlhan.

Eline sağlık İlhan Abi beliyodum bu taktik/Antreman ları...

hemen deniyoruz abi sen yaptıysan kesin olmuştur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    abim ben şu hedef adam göstermeyi bulamadım

Penaltıları kaptan ı seçtin yerden yapabilirsin target man yazar... Oyun Türkçeyse ztn hedef adam yazar onu tıklican seçtin uzun boylu forveti koyucan... Tıpkı korneri bir oyuncuya verir gibi...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu taktikten pek fayda alamadım dorusu antreman pakedi oyuna nasıl yükleniyor ??

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules buraya tatabilirsin paketi arkadaşım..
    <')))))>-<

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Penaltıları kaptan ı seçtin yerden yapabilirsin target man yazar... Oyun Türkçeyse ztn hedef adam yazar onu tıklican seçtin uzun boylu forveti koyucan... Tıpkı korneri bir oyuncuya verir gibi...
    uzun boyludan ziyade sıçrama(zıplama) özelliği iyi olan oyuncu koyacaksın.

Tatilden döniyim hemen deniycem.Bundan önceki taktikleri denedim hepsi çok iyiydi.Bunundan iyi olduğundan şüphem yok.Ellerine sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tekrar teşekkür ediyorum ilhan bey önceki taktiğinizde başarılı oldum demek olay team talklardaymış bu taktiğide deniyecem başarılı olacağımdan şüphem yok yalnız bi kaç sorum olacak ilki taktikte 2 mc var onlardan defansif olanı dm ofansif olanı amc yapsam bi sorun olur mu? ikincisi ise tarafsız sahada oynanan maçlarda hangi taktiği kullanmalıyım?Cevaplarsanız memnun olurum şimdiden sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Exclamation

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    Tekrar teşekkür ediyorum ilhan bey önceki taktiğinizde başarılı oldum demek olay team talklardaymış bu taktiğide deniyecem başarılı olacağımdan şüphem yok yalnız bi kaç sorum olacak ilki taktikte 2 mc var onlardan defansif olanı dm ofansif olanı amc yapsam bi sorun olur mu? ikincisi ise tarafsız sahada oynanan maçlarda hangi taktiği kullanmalıyım?Cevaplarsanız memnun olurum şimdiden sağolun
    Olmaz. Aynen kalsın. Formasyon çok önemli

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    bence tarafsız sahadaki maçlarda rakibin durumuna göre taktik kullanmalısın. Yani rakipten çok üstünsen iç saha, değilsen deplasman taktiği daha başarılı olabilir bence ama tabiki İlhan abi daha iyisini bilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

goruntuler herseyi anlatiyo

omer-faruk-14 Misafir

Efsane tam formuyla devam ediyor. Çok sağol İlhan abi taktikleri yatın denemeye çalışacağım. Bu arada antrenman pakedini indiremedim.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Abi ben bütün taktiklerini denedim olmadı bunuda edeneyecem

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

İşte beklenen konu geldi ben bundan önceki senin yaptığın taktik ile harika oynuyorum bunuda denicem İlhan abi sağol

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

İlhan abim yine süper bir çalışma olduğundan kuşkum yok. İndirdim ve hemen şimdi deniyorum.
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

İlhan Abi nin önceki konusundaki taktiğiyle Seri A Şampiyonluğu CL Şampiyonluğu İtalya Kupası Finali Süper Kupa Dünya Klüpler Şampiyonu oldum... Takımımda Inter di... O yüzden taktiği öneririm İlhan Abi çok iyi biliyor bu işi...

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Kayserispor'la denedim. Mehmet Topuz'suz hemde + bir transfersiz. Ve Villarreal'i eledim. Hemde maçın henüz başlarında 1 kırmızı kart yememe rağmen 2-0'lık bir sonuçla. İşte ss'nin linki, http://img412.imageshack.us/my.php?image=ads305zkn6.jpg
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Ben Avrupa'da fırtına gibi estim, Roma'yı, Valencia'yı yendim, ligde durumum kötüyken birden bu taktikle toparladım, gerçekten çok sağlam bir taktik.

İlhan abi, bir sorum olacak, hedef FC olarak Eddie Johnson'ı transfer ettim, uyar mı taktiğe?

Bir de sol MC'de mevkiisi AM C olan birini oynatabilir miyiz?

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Ben Avrupa'da fırtına gibi estim, Roma'yı, Valencia'yı yendim, ligde durumum kötüyken birden bu taktikle toparladım, gerçekten çok sağlam bir taktik.

İlhan abi, bir sorum olacak, hedef FC olarak Eddie Johnson'ı transfer ettim, uyar mı taktiğe?

Ben sana cevap vereyim Eddie tam adamı AMC ise rahat oynat Alex gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Egemen Eddie Johnson tam bu taktiğin adamı. Yanında da Vela ile birlikte Feyenoord'da oynattım ben UEFA, Süper Kupa ve Hollanda şampiyonluğu kazandım. 35'er tane gol attı her 2side. hemde kupaları kazanırken Milan Arsenal gibi takımları 3-0 2-0 gibi skorlarla geçtim. Ve namağlup UEFA kupasını kazandım.

Kesinlikle tavsiye ederim Eddie Johnson'ı.

Sol MC'deki oyuncu zayen AMC olursa daha verimli oluyor. MC oynatırsan orada onlar biraz daha savunmacı oluyorla. Daniel Carvalho bu mevkiye önerebileceğim bir oyuuncu. Yada Jose Sosa.

Teşekkürler arkadaşlar, Eddie Johnson'ı almam tam isabet olmuş yani, yanında da İlhan Parlak veya Tevfik Köse'yi oynatacağım.

Yardımlarınız için sağolun

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

İlhan bu işi biliyorsun gerçekten.
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Eddie Johnson ideal. AMC pozisyonundaki adam MC pozisyonunda da oynayabiliyorsa sorun yok. Oynayamıyorsa bazen problemler olabilir.

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri