Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon
181 ile 210 arası toplam 255 sonuç

Konu: Total Dominasyon [Taktik ve Antreman Paketi]

FM 2007'nin en iyi taktiği bence, böyle harika bir taktik görmedim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by berkins View Post
    degerl' arkada;larim bu takt'kleri verdiiniz için saolun ama maçları kazanmak için kendi sahamızda ve deplasmanda yarı larda neler konuşmalıyız takımlarımızıla galibiyet için ?ev ve deplasmanda
    Evet kesin sonuç alabileceğimiz konuşmaları söylerseniz bende sevinirim

Birde ilhan Abi Atak oyuncular listesinde ilk sıraya Jumping'i iyi olan pivot Santrafor'u koyacağız peki 2. sıraya Bitiriciliği ve hızı yüksek olan santrafor'u koysak olur mu??

Quote Originally Posted by vheli View Post
    yaw kardeşim ben şunu anlamıyom ha hem menajerlik oynuyonuz hem başkasının taktiğini kullanıyorsunuz bu ne biçim bir zevk veriyo size 2. si ise zaten adamın yaptıı bu taktikte saydığı işte drl felan böyle olmalı dediği özellikler oyuncuda olsa adama ne yaptırsan bile sağlam iş çıkarır saçma bunlar kendiniz kurun taktiği ozaman daha zevkli olur.ayrıcada bu şekilde başkasının taktiğini kullananlar hiç demesin fm oynuyom die KISACASI SAHTE BAŞARIDIR BU
    Ya bi kere bunu buraya yazman anlamsız. Karşıysan içinde kalsın millete artistik yapmana gerek yok burda. Bu arada zaten bu taktiği kullananların çoğu çeşitli modifiyelerle kullanıyorlar, alıp öyle koymuyorlar sadece mentalite olarak taktiği benimsiyorlar. Bu yüzden böyle salıdırı amaçlı mesajlar bence gereksiz.

İlhan bu taktik için Galatasaray ile oyun açtım yalnız açmaz olaydım inanılmaz bir şekilde oyuna bağlandım

Gerçekten inanılmaz zevk almaya başladım. Taktik inanılmaz işliyor, ilk sene UEFA'yı yarı finallerde kaçırdım, Türkiye Kupasını kaybettim fakat Süper Lig'i kazandım. Bunların çoğu futbolcuların sakatlıklarından dolayı kaybedilmiş kupalardır.

Ciddi anlamda taktiğin hakkını vermek lazım. İkinci sene hiç transfer yapmadım kiradan gelen genç yetenekler, Oğuz'u ve Özgürcan'ı takıma monte ettim şuan Özgürcan takır takır oynuyor yanında Eddie Johnson pivot olarak harika oynuyor. Bununla beraber Çağrı Yarkın'ı pivot mevkisine yetiştiriyorum.

Şuan ikinci senemdeyim ve ŞL'de kendi sahamda oynadığım maçlar Deplasman ise sadece Lyon'a kaybettim ve diğerlerini kazandım. Yukarıda belirttiğim gibi ikinci sene hiç transfer yapmadım sadece takımdaki yaşlı futbolcuları gönderip yerine gençleri monte ettim.

Takımım öyle ahım şahım bir takımda değil

Mondragon
    Mehmet Topuz
    Corluka
    Micheal Jansen
    Orhan Ak
    Arda Turan
    Sabri Sarıoğlu
    Arouca
    Oğuz Sabankay
    Eddie Jonhson
    Özgürcan Özcan

takımın yaş ortalaması 23

Eddie sakatlanınca yerine Çağrı Yarkın'ı koydum, Özgürcan kaçırdı mı Çağrı, Çağrı kaçırdı mı Özgürcan atıyor.

Not: İlhancım konunu işgal ettim gibi oldu ama bu taktiğin gerçekten hakkını vermek için bunları yazdım. Ellerine sağlık

Bu taktikle ilk sezonda 3 kupa (TURKCELL SüperLig, FORTIS Türkiye Kupası, TFF Süper Kupa) almıştım, 2. sezonu da dün tamamladım.

TURKCELL SüperLig ve FORTIS Türkiye Kupası'nı tekrar kazandım, bu iki kupaya ilaveten UEFA Kupası'nı da aldım, finalde Zaragoza'yı yendim ve kupayı müzemize götürdüm.

Aston Villa kulübünden cazip bir iş teklifi aldım, 1.1 milyon Pound maaş, Stadyum Genişletilmesi, Antrenman Tesisleri Genişletilmesi, 15.5 milyon Pound transfer bütçesi ve 45 milyon Pound maaş bütçesi teklif ettiler, tam güvence sözü verdiler. Aston Villa geçen sezonu 17. bitirmiş, son anda kurtulmuş, bu teklife ne cevap vereyim sizce? Fenerbahçe'de mi devam edeyim, Villa Park'ın yolunu mu tutayım?

degerl' arkada;larim bu takt'kleri verdiiniz için saolun ama maçları kazanmak için kendi sahamızda ve deplasmanda yarı larda neler konuşmalıyız takımlarımızıla galibiyet için ?ev ve deplasmanda

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Bu taktikle ilk sezonda 3 kupa (TURKCELL SüperLig, FORTIS Türkiye Kupası, TFF Süper Kupa) almıştım, 2. sezonu da dün tamamladım.

TURKCELL SüperLig ve FORTIS Türkiye Kupası'nı tekrar kazandım, bu iki kupaya ilaveten UEFA Kupası'nı da aldım, finalde Zaragoza'yı yendim ve kupayı müzemize götürdüm.

Aston Villa kulübünden cazip bir iş teklifi aldım, 1.1 milyon Pound maaş, Stadyum Genişletilmesi, Antrenman Tesisleri Genişletilmesi, 15.5 milyon Pound transfer bütçesi ve 45 milyon Pound maaş bütçesi teklif ettiler, tam güvence sözü verdiler. Aston Villa geçen sezonu 17. bitirmiş, son anda kurtulmuş, bu teklife ne cevap vereyim sizce? Fenerbahçe'de mi devam edeyim, Villa Park'ın yolunu mu tutayım?
    Kabul et 2 sene orda ve sonra...

degerl' arkada;larim bu takt'kleri verdiiniz için saolun ama maçları kazanmak için kendi sahamızda ve deplasmanda yarı larda neler konuşmalıyız takımlarımızıla galibiyet için ?ev ve deplasmanda arkada;larim 3 t]r yaziorum a;utfen soruma cvp verirmisiniz luefennnnnnnnnnnnnnnnn

Aston Villa teklifini geri çevirdim, 2 gün sonra Liverpool'dan olağanüstü bir teklif geldi ve ben de balıklama atladım

41 milyon Pound transfer bütçesi, 73 milyon Pound maaş bütçesi, stadyum genişletilmesi ve 2 milyon Pound maaş için 4 yıllığına anlaştık ve imzaladık

Rüya gibi gerçekten, Fenerbahçe'de İlhan abinin taktiğiyle 2 süper sezondan sonra bakalım bu başarılarımı Liverpool'a da yansıtabilecek miyim?

Riquelme'yi serbest transferden aldım, eski öğrencilerim Tuncay, Mehmet Topuz, İlhan Parlak ve Tevfik Köse için de girişimlerim sürüyor, Tuncay transferi bitti, diğer 3'ü için çalışma izni bekleniyor.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Aston Villa teklifini geri çevirdim, 2 gün sonra Liverpool'dan olağanüstü bir teklif geldi ve ben de balıklama atladım

41 milyon Pound transfer bütçesi, 73 milyon Pound maaş bütçesi, stadyum genişletilmesi ve 2 milyon Pound maaş için 4 yıllığına anlaştık ve imzaladık

Rüya gibi gerçekten, Fenerbahçe'de İlhan abinin taktiğiyle 2 süper sezondan sonra bakalım bu başarılarımı Liverpool'a da yansıtabilecek miyim?

Riquelme'yi serbest transferden aldım, eski öğrencilerim Tuncay, Mehmet Topuz, İlhan Parlak ve Tevfik Köse için de girişimlerim sürüyor, Tuncay transferi bitti, diğer 3'ü için çalışma izni bekleniyor.
    İnşallah sıkılmassın

gudduk artistlik nie yapim çok mühim sanki fm altı üstü bir oyun bize birşey kazandırıyo sanki fikrimi söylemek de özgürüm real artist

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Gerçekten oyunun en iyi taktiği. Bu taktiğin üzerine taktik tanımıyorum. Öyle birşey ki maçların ilk 20 dakikasında direk 2 farkı yakalamış oluyorsunuz. Şu ana kadar ilk 10 dakika içinde gol atmadığım maç yok gibi.

Kadromu sizlere bir önceki sayfada söylemiştim, şimdi daha 2. senemde ŞL'de final oynuyorum. Rakibim PSV çok rahat kupayı kaldıracağıma inanıyorum. Ayrıca Süper Lig ve Türkiye Kupası'nı kazandım sayılır. Kısacası bir senede üç kupa, takımın yaş ortalaması 22 (harika gençler), İlhan'ın inanılmaz taktiği ve Arsenal hezimeti

degerl' arkada;larim bu takt'kleri verdiiniz için saolun ama maçları kazanmak için kendi sahamızda ve deplasmanda yarı larda neler konuşmalıyız takımlarımızıla galibiyet için ?ev ve deplasmanda arkada;larim 3 t]r yaziorum a;utfen soruma cvp verirmisiniz luefennnnnnnnnnnnnnnnn

Galibiyet için konuşma diye birşey yok.Hiçbir konuşma galibiyeti garanti etmez.Ayrıca bu taktiklerle konuşmalara gerek kalmadan başarılı oluyorsun.Konuşmalar takımın moral durumuyla alakalı.Bu oyunu biz yapmış olsaydık sana bir cevap verebilirdik ama aldığımız galibiyetlerin konuşmalara mı,yoksa taktiklere mi bağlı olduğunu bilemeyiz.Bence bu konuya bu kadar takılma,konuşmaların etkilerini merak ediyorsan,aynı maçı tekrar tekrar oynayıp farklı konuşmalar deneyebilirsin diyeceğim ama o bile garanti bişey göstermez.

ya sen iste ne kosnuosun takiminla sen ,sle bana ltfn

Liverpool'la bir takım oluşturdum, 3 haftada 3 galibiyet aldım, gerçekten taktik süper işliyor, işte Liverpool kadrom: (Fenerbahçe kariyerimden sonra Liverpool ile anlaştığımı söylemiştim, harika kadro kurdum, taktik de cuk oturdu.)

GK: Reina
    DR: Carlos Diogo
    DL: Riise
    DC: Carragher
    DC: Pablo
    MR: Kahlenberg (M.Topuz)
    ML: Mark Gonzalez (Tuncay)
    MC: Gerrard (Sissoko)
    MC: Riquelme
    FC: Crouch
    FC: Kuyt

Egemen abi Kahlenberg'i sağ açıkta oynatıyorsun.. ben Auxerre ile oynuyorum ve Mehmet de Kahlenberg de var kadroda.. ben de sağda mı oynatsam?

Ben Kahlenberg'i sağda oynatıyorum, zira göbekte Gerrard ve Riquelme gibi isimler var, o yüzden mecburiyetten sağda oynatıyorum. Ortada asla oynatamam, dediğim gibi o bölgede zaten kesemeyeceğim çok iyi isimler mevcut, şu an sağda oynatıyorum, yakında sola çekebilirim.

Topuz İngiltere liginde başarılı olabilir mi bilemiyorum, ben onu daha çok alternatif olsun diye transfer ettim, sonuçta eski öğrencim ve 1 milyon Pound'a aldım. (Fenerbahçe'den ayrılmadan önce getirmek istediğim oyuncuların Minimum Serbest Kalma bedellerini 1 milyon Pound yapmıştım )

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ya sen iste ne kosnuosun takiminla sen ,sle bana ltfn
    Maçtan önce sans dile kazanılan maçtan sonra tebrik et kaybedilen maçtan sonra duyguların paylaş.

Güzel bir kombine oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Arkadaşlar antreman paketini deneyen varmı acaba ?

Ya maçına göre değişir aslında, ama ben sana bi kaç taktiğimi paylaşayım
    Kendi sahanda :
    Kendinle eşit güçte bir rakiple oynuyorsan Galibiyet beklediğini söyle
    Kendinden kötü bir rakiple oynuyorsan da galibiyet beklediğini söyle
    Kendinden güçlü bir rakiple oynuyorsan kazanabileceklerini belirt
    Kendinden çok daha güçlü bir rakiple oynuyorsan taraftarlar için oynamalarını söyle
    Deplasmanda:
    Kendinle eşit güçte bir rakiple oynuyorsan kazanabileceklerini belirt / Şans dile
    Kendinden kötü bir rakiple oynuyorsan da yine galibiyet beklediğini söyle
    Kendinden güçlü veya çok daha güçlü bir rakiple oynuyorsan taraftar için oynamalarını söyle veya kazanabileceklerini belirt

Ben fenerbahçe ile oynarken 3 maçın 2 sinde galibiyet beklediğimi söylüyorum, chelsea maçlarında bile (evimdeyse)
    Tabi bunlar beim düşüncelerim, daha isabetli ve derin olanları vardır muhakkak.

Not : herkes başarılarını yazmış, bende bu taktiği kullanıyorum, isteyenler imzamdan ulaşabilir

slm arkadaşım ellerine sağlık antreman paketi için beyler ben rizespordum ilk senemde 14.oldum 2.sezonda kendi taktigim ama arkadaşın anteraman paketi sayesinde(sağolsun)şampiyon oldum hemde mütavazi kadromla şimdi bana fiorentina teklif ettii gitmedim... rizespor a bi yıldız takmadan gitmicemde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    inanılır gibi deiil şampiynlar gurubundan terfi ettim
    KADROM BAKIN
    GK=fevzi tuncay
    dr=mustafa yalçınkaya
    dc=lamine traore
    dc=aydın toscalı
    dl=hayrettin yerlikaya
    mc=bilal kısa
    mc=fredy guarın
    mr=ekrem dağ(yasın karaca)
    ml=volkan bekçi
    st=edie johnson(rentaıra)
    st=jaba(furkan bastan)
    bu kadroyla düşününz
    st=jaba(furkan bastan)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar harikasınız. Aynen devam edin, başarılar..
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    -

slm arkadaşım ellerine sağlık antreman paketi için beyler ben rizespordum ilk senemde 14.oldum 2.sezonda kendi taktigim ama arkadaşın anteraman paketi sayesinde(sağolsun)şampiyon oldum hemde mütavazi kadromla şimdi bana fiorentina teklif ettii gitmedim... rizespor a bi yıldız takmadan gitmicemde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    inanılır gibi deiil şampiynlar gurubundan terfi ettim
    KADROM BAKIN
    GK=fevzi tuncay
    dr=mustafa yalçınkaya
    dc=lamine traore
    dc=aydın toscalı
    dl=hayrettin yerlikaya
    mc=bilal kısa
    mc=fredy guarın
    mr=ekrem dağ(yasın karaca)
    ml=volkan bekçi
    st=edie johnson(rentaıra)
    st=jaba(furkan bastan)
    bu kadroyla düşününz
    st=jaba(furkan bastan)
    Bu kadroyla bu başarılar süpersin. Ama ss atsan tabi kariyer bölümüne falan burda olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşın dediği gib, ekran resmi atarsan sana her konuda yardımcı olabiliriz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Yardim

peluk (adin Ilhan sanirim) bende taktigi indirdim de bnm takimim galatasaray ilk sezonumu kendi taktigimle oynadim sampiyon oldum turkiye kupasi'nda da yari final oynadim sanssiz bi seklde sakarya'ya elendim (penaltilarla) fakat avrupa'da hic basari yakalayamadim bu taktikte pivot kim olsun defansif mc kim olsun bunlara karar verdim ama size de bir sorayim dedim

[img=http://img62.imageshack.us/img62/2634/kadrohn7.th.jpg]

bir de resmin altindaki oyunculara ss yetmedi onlarda:
    Necati Ates
    Hakan Sukur
    Umit Karan
    Hasan Kabze
    Ugur Erdogan
    Ozcan Ozgurcan
    Emre Koroglu

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Akşama ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacağım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Cok tesekkur ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Abi süper taktik çok saol ilk sezonumda Bursaspor ile şampiyon oldum

Sadece Jose Sosa'yı ve Sierra'yı transfer ettim..

Taktik süper..

Pivot Santrafor Pancu idi..

Ayrıca şimdi Mancherster United ile deniycem

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Mesaj Yetkileri