Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 182 sonuç

Konu: Kanım Kırmızı Kemiklerim Sarı (Galatasaray Kariyeri)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kaydederken ani bir sigorta atmasıyla maalesef oyunumu kaybettim. Herkesten özür dilerim. Çok yakında yeni bir kariyerle aranızda olacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Sağlık olsun aga ...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Talking Kanım Kırmızı Kemiklerim Sarı (Galatasaray Kariyeri)

Öcelikle Persija Jakarta'ya devam etmediğim için herkesten özür diliyorum. Yeni bir arayıştaydım, fakat bu kadar sıkıcı olabileceğini hiç tahmin etmemiştim. Bu yüzden kusura bakmayın. Şimdi ise herzamanki denemelerimden birini yapacağım. Yeni bir Galatasaray kariyeri. Oyunda en eğlendiğim kariyerlerim hep Galatasaray ile oldu. Son günlerde sıkıldığım için ben de Galatasaray ile yeniden başlayayım dedim. Madem başlayacaktım, onu da burada paylaşayım dedim. Ama herkesten ricam var. Sık sık kontrol edin. Çünkü takip edilmeyince uğraşlarım bir nevi boşa gitmiş oluyor. Anlatımım yarım kalıyor. Bu sefer iddialıyım ama. Uzun soluklu ilk kariyerime başlıyorum. Birazdan transferlerle buradayız.......

bekliyoruz hocam anlat...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Bu ne olm her dakika yeni kariyer..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

omer-faruk-14 Misafir

Başarılar dilerim. Bu arada imzanı değiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hadi göktug arkandayz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kusra bakma kesinlikle okumayacağım...

Sürekli yeni kariyer açmayı heves mi sanıyorsunuz anlamıyorum...Yönetici arkadaşlara söyleyin konu başlığını değiştirin oradan devam edin...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Kusra bakma kesinlikle okumayacağım...

Sürekli yeni kariyer açmayı heves mi sanıyorsunuz anlamıyorum...Yönetici arkadaşlara söyleyin konu başlığını değiştirin oradan devam edin...
    İsim değiştirmek yerine.Göktuğ Kariyer yazarsın ve hep devam edersin.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Okumazsan okuma arkadaşım. Doğru düzgün hiçbir kariyerimi okuduğunu hatırlamıyorum zaten. Zaten doğr düzgün takip edilseydi bu kadar değiştirmek zorunda kalmazdım. Ayrıca, Persija Jakarta'yı bir al bakalım. Nasıl oluyor gör bakalım. Zevk alırım diye düşündüm, olmadı. Ne yapabilirim? Neyse, senle münakaşaya girmeyeceğim. Çünkü transferlerimi koyma vaatim vardı. Onu gerçekleştireceğim.

İşte gidenler:

Bunlar da gelenler:

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Okumazsan okuma arkadaşım. Doğru düzgün hiçbir kariyerimi okuduğunu hatırlamıyorum zaten. Zaten doğr düzgün takip edilseydi bu kadar değiştirmek zorunda kalmazdım. Ayrıca, Persija Jakarta'yı bir al bakalım. Nasıl oluyor gör bakalım. Zevk alırım diye düşündüm, olmadı. Ne yapabilirim? Neyse, senle münakaşaya girmeyeceğim. Çünkü transferlerimi koyma vaatim vardı. Onu gerçekleştireceğim.

Tabii ki okuyup okumamak benim elimde olan birşey.Ayrıca emin ol ki buraya takılmaya başladığımdan beri (Yaklaşık 4-5 ay oldu ) hemen hemen her kariyeri okuyorum.Ancak mesaj yazmaya bazılarının zamanım olmuyor.

Ayrıca doğru düzgün okusaydım neden bitmezdi onu anlamadım.Siz kariyerleri herkes okusun ilgi göstersin bana diye mi yazıyorsunuz ? Eğer öyleyse çok yazık...Benim Bolton Kariyerim vardı onu okumanı tavsiye ederim.İlk kariyerimdi ve yaklaşık 3-4 mesajım içinde bitirmiştim bir ligi.Neden mi kimse yazmıyordu kendi mesajımı sürekli editliyordu.Onu bir kez okumanı öneririm.Ondan sonra açtığım kariyerler daha çok ilgi çekmeye başladı yada bana öyle geliyor...

Söylediğin takımı tanımıyorum ama sen açtıysan saygı duyarım demekki kendine güvendinki açtın öyle bir lig ve takım.

Benle münakaşayada girmeyebilirsin ama emin ol ki hiçbişey kaybetmessin...

Sana yeni kariyerinde başarılar dilerim...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ayrıca doğru düzgün okusaydım neden bitmezdi onu anlamadım.Siz kariyerleri herkes okusun ilgi göstersin bana diye mi yazıyorsunuz ?
    Sadece burasına cevap vermem gerektiğini düşünüyorum.
    Şimdi; ben bu oyunu oynuyorum. Ama artık sadece oynamak beni kesmiyor. Burada anlatınca biraz da vakit geçirmiş oluyorum. Aynı mesajı sürekli editlemeyi de sevmiyorum. İlgi olacak ki benim anlattığım havaya gitmeyecek. Bir yerde kesilince ya da sert bir eleştiri gelince oyun oynama isteğim de kalmıyor. Acaba yeterli değil mi diye şüphem oluyor. Daha iyisini yapmak için yeni kariyer açıyorum.
    Bilmem anlatabildim mi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Sadece burasına cevap vermem gerektiğini düşünüyorum.
    Şimdi; ben bu oyunu oynuyorum. Ama artık sadece oynamak beni kesmiyor. Burada anlatınca biraz da vakit geçirmiş oluyorum. Aynı mesajı sürekli editlemeyi de sevmiyorum. İlgi olacak ki benim anlattığım havaya gitmeyecek. Bir yerde kesilince ya da sert bir eleştiri gelince oyun oynama isteğim de kalmıyor. Acaba yeterli değil mi diye şüphem oluyor. Daha iyisini yapmak için yeni kariyer açıyorum.
    Bilmem anlatabildim mi

Anladım ben senin amacını...

Sitede kariyerlerin çok fazla okunduğu zaman ne elde edeceksin ???

Şunu mu istiyorsunuz ?
    - Her yazdığın mesajın altına "süpersin","devam et","işte bu","bu transferler harika","sen bir nuamarasın","Şu şu adamı da al" bunu mu arıyorsun her yazdığın mesajda...???

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Anladım ben senin amacını...

Sitede kariyerlerin çok fazla okunduğu zaman ne elde edeceksin ???

Şunu mu istiyorsunuz ?
    - Her yazdığın mesajın altına "süpersin","devam et","işte bu","bu transferler harika","sen bir nuamarasın","Şu şu adamı da al" bunu mu arıyorsun her yazdığın mesajda...???
    Yooo. Aslında bana yönetici arkadaşların açtığı konulara yazılan yaorumların yarısı bile yeter. Fakat ben bi sezona 5 sayfada bitiriyorsam yönetici arkadaşlar 20 sayfada bitiriyor. Ne elde edeceğime gelince, illa birşey mi elde etmem gerekiyor? Sadece takip edilmesi beni mutlu ediyor. Ama sen bir artniyet arıyorsun galiba (Kimse alınmasın. Sadece benim konularımın yeterli ilgiyi görmediğini açıklamaya çalıştım)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ha birde, Murat Özdemir arkadaşım, lütfen bu konuyu uzatma artık. Konuya attığın her mesaj benim aleyhime mesaj.

Bence tartismayin arkadaslar burasi bir forum ve isteyen istedigi sey hakkinda yazar. Kisisel tartismalari okumaktansa kariyer hikayesi okumayi tercih ederim. Ikinizin de bu konusmalari devam ettirmemenizi diliyorum.
    Bi de zaten burasi kariyer bolumu deilmi herkes millet okusun yorum yazsin diye yazmiyo mu zaten kariyerini ben de isterim herkes bana iyisin supersin desin. ama elestiri de olsa yorum yapsin. elestirilere de acik olmak lazim.

Neyse uzatmayim. Ben galatasaray in oyun acilistaki kadrosunu begenmezdim hic yeni kadro yapmak cok iyi -bunu sen de biliyorsundur zaten. Transferler cok iyi. Ben yasin karaca yi merak ediyom cm de cok iyiydi ben hic bilmiyom fm de nasil. insallah gorebiliriz.
    basarilar.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Murat neden bu kadar tepki gösterdiğini anlamadım.İstediğini yapabilir.Bu kimseyi ilgilendirmez.Sonuçta forum kurallarına aykırı birşey yapmıyor Göktuğ..

Başarılar dilerim Göktuğ.Transferlerin güzel.İnşallah bu uzun soluklu olur..

Başarılar... Hayırlı olsuN...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaslar bence kişisel tartsma yapmayn ben yaptm cezamı aldm murat arkadasın neden böyle yormlar yzdıgını anlayabilmş degilm isteyen istedigi kadar konu açar sonuçta çock burdaki insanlara deger verip kariyerni paylaşyo degerli yormlarnı istyo onlardan..bence boş yere tartşma çkarmann bi anlamı yok..haydi Göktug sana yeni kariyernde başarılar eminim iyi işler yapacaksn her zmn oldugu gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arkadaşlar cidden kusura bakmayın, gece gece tadınızı bozdum. Ama bu kariyerim takip ederseniz uzun soluklu olacaktır. Size söz veriyorum. Neyse, ilk 3 maç.
    İlk 3 maçın 3'ü de farklı kategorilerde. Gerçekten çok ilginç.
    Maç 1: Türkiye Süper Kupa Finali
    Benim için iyi, Beşiktaş için kötü oldu. Higuain, süper bir 'debut' yaptı.

Maç 2: Turkcell Süper Lig 1. Hafta
    Kolay bir maç oldu. Baştan sona üstün oynadım. Maç skoru da zaten beni mutlu etmeye yetti.

Maç 3: Şampiyonlar Ligi 3. Tur 1. Ön Eleme Maçı:
    Zor bir eşleşme, ama kolay bir maç. Skor yine süper.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Göktuğ keyfine bak sen.Tadımız falan bozulmadı..

Maçlar iyi geçmiş.Beşiktaş maçları benim içinde hep kolay geçerdi.Ayrıca Chievo, GalatasarayA elemelerde en çok çıkan takım bence..

Devamını getir..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hehehehe Konuyu ben mi şimdi tartışmaya döktüm...Yapmayın arkadaşlar şurada saygı çerçevesinde eleştirimi ve görüşümü bildirdim.

Çok fazla tartışma yaptığınız için galiba ufak tefek şeyleride hemen tartışma olarak algılıyorsunuz.

Sadece bu hareketin benim nezdimde ters birşey olduğunu söylüyorum.Sürekli herkes mesaj yazsın benim konuma diye kariyer yazılmamalı diye düşünüyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Keşke Persija Jakarta'yla devam etseydin çok zevkli oluyor. Bu arada uzun soluklu olur umarım. Başarılar şimdiden...

Transferler güzel olmuş taktiğini de yayınlarsan iyi olur görelim oyun fikrini, oyun yapını...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Murat abicim yeter ya gerginlik yapma.Arkadaşın hoşuna ne gidiyorsa onu yapsın.Kimseyi ilgilendirmez bu..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

herkesn keyfi yernde bi muratı memnun edemedk galiba neyse göktug uzun soluklu bi kariyer açtı bu sefer o yüzden herkes bi zaman sonra kabullencek

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

herkes mesaj yazsın benim konuma diye kariyer yazılmamalı diye düşünüyorum...
    Arkadaşım gece gece seninle tartışacak halim kalmadı. Ama bakıyorum sen hala formundasın. O zaman ben de kendimi toparlayıp cevabımı yazacağım.
    Hala aynı şeyin üstünde durman bir bakıma komik. Çünkü sıkılmanı bekliyordum. Ama sıkılmamışsın. Ama ben sıkıldım aynı cevabı vermekten. AMACIM O DEĞİL. Herkes yazsın demiyorum. Ama en azından biraz takip edilsin diyorum...... Amaaaan kime anlatıyorum ki. Herkes benim konuma yazsın arkadaş. Hatta gazete ilanı verecem. Herkes bu konuya yazsın diye.
    Tövbe Tövbe yaaaaa.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şimdi kariyer yerine bu tartışma mesajlarını okumayı kimse istemez sanıyorum.

Tartışma konusuna gelirsek, önce şunu belirteyim, eğer devam etmeyeceğiniz bir kariyer varsa yöneticilere ulaşıp kilitlenmesini sağlayabilirsiniz, gereksiz bir tartışma sanıyorum. Murat sanırım, bu bölümde devam ettirilmeyen, fazla kariyerlerden şikayetçi. Buna karşı 1 konu açıp oradan devam etmeyi ve başlıkların değiştirlmesiyle yeni kariyerlerin haberdar edilebileceğini söylüyor.

Bu olayı aslında biz yöneticiler de düşünüyoruz. Burası için belli kurallar oluşturup, artık ona göre kariyerlerin yazılmasını planlıyoruz. Hem takibi daha kolay olur, hem de fazla konu kalabalığını önlemiş oluruz.

Şu an için tabi ki böyle bir kural söz konusu değil, herkes istediği kariyeri paylaşabilir ama okuyuculara duyulan saygıdan dolayı kariyerleri erken bitirmek yerine gidebildiğimiz yere kadar gitmeliyiz diye düşünüyorum.

Artık bu konuda tartışma mesajlarını bitirelim, kariyeri 1 kişi bile takip ediyorsa ona saygımızdan devam etmeliyiz.

Göktuğ sana da yeni kariyerinde başarılar dilerim...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by TobiAslan View Post
    Murat abicim yeter ya gerginlik yapma.Arkadaşın hoşuna ne gidiyorsa onu yapsın.Kimseyi ilgilendirmez bu..
    Abcim gerginlik yaratmıyorum ama sen devam edersen böyle sürekli yakında o da olacak

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post
    herkesn keyfi yernde bi muratı memnun edemedk galiba neyse göktug uzun soluklu bi kariyer açtı bu sefer o yüzden herkes bi zaman sonra kabullencek
    Erdemcim inşallah öyle olur ben tüm kariyerlerin uzun soluklu olmasını istiyorum zaten

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Arkadaşım gece gece seninle tartışacak halim kalmadı. Ama bakıyorum sen hala formundasın. O zaman ben de kendimi toparlayıp cevabımı yazacağım.
    Hala aynı şeyin üstünde durman bir bakıma komik. Çünkü sıkılmanı bekliyordum. Ama sıkılmamışsın. Ama ben sıkıldım aynı cevabı vermekten. AMACIM O DEĞİL. Herkes yazsın demiyorum. Ama en azından biraz takip edilsin diyorum...... Amaaaan kime anlatıyorum ki. Herkes benim konuma yazsın arkadaş. Hatta gazete ilanı verecem. Herkes bu konuya yazsın diye.
    Tövbe Tövbe yaaaaa.
    Ben sabaha kadar buradayım merak etme

Ben senin derdini anladımda sen beni anlamadın galiba...

herneyse SERKAN'ın dediklerinin aynısını demek istiyordum ama galiba anlatamadım...

İyi kariyerler...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

merak etme Murat bu kariyerde güveniyoruz Göktug a sende arkasndasın artık kimse tutamaz göktugu

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ben herkesin arkasındayım Erdem...

Ancak Arkadaşın daha önce açtığı 8 Kariyer konusunuda yarıda bıraktığını bildiğim için bununda öyle bir kazaya gitmesini istemiorm...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ben herkesin arkasındayım Erdem...

Ancak Arkadaşın daha önce açtığı 8 Kariyer konusunuda yarıda bıraktığını bildiğim için bununda öyle bir kazaya gitmesini istemiorm...
    8 kariyer ne zaman açtım abi. Abartma istersen.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri