Herkese merhaba, football manager oyununu daha zevkli hale getirmek için elhadji arkadaşımın maxiupdate' inin ustune Turkcell Süper Lig ve Avrupa Liglerindeki transferleri www.sporx.com ve www.goal.com adreslerinden yararlanarak düzenledim, ve bu düzenlenmiş update'i sizlerle paylaşıyorum. Bu Transfer Update de neler olduğunu kısaca anlatayım.

-Bütün transferler takımlara 01/07/2007 tarihinde katılmaktadır.Yani şu anda yapılan transferleri takımınızda görmek için bir sezon oynamak zorundasınız.

- 2007-2008 sezonunde Türkcell Süper Ligde mücadele edecek 18 takımın transferlerini düzenledim.

-Portekiz, Danimarka, Almanya, İngiltere, İtalya, .... ve birçok avrupa ligindeki transferler oyuna aktarılmıştır.

-TSL deki yabanjı kontenjanından dolayı transferlerin çoğu gerçekleşmiyordu, bunun onüne geçmek için takımlardan ayrılan yabancı oyuncular 28 haziran 2007 ayrılırken, takıma katılan yabancı oyuncular 29-30 haziran ve 1 temmuzda takımlara katılıyor.

-Fenerbahçe'den Deivid ve Beşiktaş'tan Kleberson (hatırlayamadığım 1-2 oyuncu daha var)takımlarının 6 yabancı sınırını aşmalarına neden oldukları için ve şu sıralar takımlarında düşünülmedikleri için ilk sezonun sonunda başka takımlara gönderilmektedir.

-Sivassporlu Fransergio'ya Türk vatandaşlığı eklenmiştir.

-Transferlerin son düzenlendiği tarih 07/07/07 dir.

-Bu transfer update'i 15-20 günde bir yenilemeyi düşünüyorum çünkü heran yeni bi transfer olmakta ama bu süre sizlerden talep gelirse daha da kısalabilir

-Elhadji arkadasımız yeni bi yama daha yayınlayacağını duyurmuş, o yama yayınlandıktan sonraki 1 hafta içerisinde yoğun olmazsam eksik transferleri o update'de aktarabilirim.

Bu transfer update'i Elhadji MaxiupdateV2 üzerine yapılmıştır.

Kurulum: C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db Rardan çıkan dosyayı bu alana atınız.

Tüm hakkı bana ve TSI' a aittir izinsiz hiçbir sitede veya yayın organında yayınlanamaz

Not 1: Yama 7.0.2 ile uyumludur, kayıtlı oyunlarla çalışmaz. Çeşitli antivirüs programlarının virüs taramasından geçirilmiştir ve herhangi bi sorun yoktur. Aksi durumda sorumluluk kabul edilmez.

Not 2: Eksik ve yanlış transferleri bu topic altında belirtirseniz daha iyi bi transfer update hazırlamış olurum. (zaten uygun olduğum zamanlarda tekrar düzenliyorum.)

Mista Transfer Update V2

Öneriler ve istekler doğrultusunda hazırladığım v2 versiyonu.

-Bu versiyonda 2007-2008 sezonu Turkcell Süper Ligde mücadele edecek 18 takımın transferleri oyunun başlangıç anında takımlarda.

- Takımlardaki Transferlerden birkaçı; Kasımpaşa ( Andre Moritz, Mamoutou Coulibaly ), Oftaş (Recep Biler , İbrahim Şahin , Olgay Coşkun ), İstanbul Belediye ( İlyas Kahraman , Tjikuzu , Adriano ), Galatasaray ( Lincoln, Linderoth, Barış Özbek), Rize ( Nascimento Ribeiro ,Leandro Rodriguez, David Gonzales), Bursaspor ( Herve Tum ), Ankaragücü (Habib Muhammed ), Gaziantepspor (Armand Deumi ), Genclerbirligi ( Nicola Petkoviç, Nick Carle , Marko Zoriç ) .... kısacası TSL deki 13 Temmuz tarihine kadar yapılmış tüm transferler takımlarda.

-Avrupa takımlarında ise transferler yine v1 de olduğu gibi sene sonunda takımlara katılıyor.

- Transferlerin son düzenlendiği tarih 13/07/07 dir.

V2 Dosya Linki:
http://www.turksportal.net/dosya/fm/28672/bilgi/

İyi Oyunlar!!...

v2 daha gelişmiş olduğu için siteye v2 konusunu açtım ve diğer linki sildim.
Sekopej