Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 152 sonuç

Konu: (GS) Şampiyonluk Hikayesi (Doruk Korkmaz)

soleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

hadiii bekliyoruz

Gncl1905 Misafir

iyi çabuk ol bende takip emeye başladım iyi kariyer

üstelik bayern'i abartma ben gs nin şimdiki kadrosuyla Ali Sami Yen'de 2-0 yenmiştim(hemde iki kez) ama deplasmanları sorma

ama bu kadroyla senin daha iyisini yapman lazım kendi sahanda 2-0 kazansan bence harika ilk maçı etmişin ama paylaşmamışın nese dep. dada 1-0 yenilsende çıkarsın turu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide birşey soracam bu kadar parayı nerden buuyor gs bana 4mn avro veriyo onlada bişi yapamıosun ransfer için kaynak isiyom 9.25 e çıkartıyo benim hemen hemen her kariyerimde akinfeev i alıyorum oda 10 mn (tabi mondiyi 1.7 ye satıp) sonada 1mn avro kalıyo onlada hiç bir şey yapamıyosun sen bayağı satmışın ama ben fazla satmıtorum bidaha böle yaparım

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    iyi çabuk ol bende takip emeye başladım iyi kariyer

üstelik bayern'i abartma ben gs nin şimdiki kadrosuyla Ali Sami Yen'de 2-0 yenmiştim(hemde iki kez) ama deplasmanları sorma

ama bu kadroyla senin daha iyisini yapman lazım kendi sahanda 2-0 kazansan bence harika ilk maçı etmişin ama paylaşmamışın nese dep. dada 1-0 yenilsende çıkarsın turu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide birşey soracam bu kadar parayı nerden buuyor gs bana 4mn avro veriyo onlada bişi yapamıosun ransfer için kaynak isiyom 9.25 e çıkartıyo benim hemen hemen her kariyerimde akinfeev i alıyorum oda 10 mn (tabi mondiyi 1.7 ye satıp) sonada 1mn avro kalıyo onlada hiç bir şey yapamıyosun sen bayağı satmışın ama ben fazla satmıtorum bidaha böle yaparım

Bildigim kadariyla Galatasarayda basta 7m euro civarinda parasi var. ek para isteyince 14-16M euro veriyor. tam emin degilim. Bu arada sen hangi para birimini kullaniyorsun?

aksam oldu doruk koy su ssleri

Gncl1905 Misafir

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Bildigim kadariyla Galatasarayda basta 7m euro civarinda parasi var. ek para isteyince 14-16M euro veriyor. tam emin degilim. Bu arada sen hangi para birimini kullaniyorsun?
    ben sterlin kulanıyoru şimdi anladım yanlış sölemişim ama hala rakamlar doğru

4mn £ transfer bütçe 9.25 £ e çıkrtıyorlar akinfeev 10 £ a anca alıyorum ondan sona para kalmıyo (tabi mondiyi 1.7 ye satıp)

elime kalan para 1 mn £ oluyor

CL YARI FINAL 1. AYAK

Maçta büyük bir denge vardı ama Galatasaray kazanmasını bildi.

Basın Toplantısı: Arkadşlar öncelikle şu an çok mutluyum. Belki bir rekor kıracağız, GS'ı ilk defa CL ile buluşturacağız. Bunun için 2 adım kaldı. 1. Bayern'i elemek 2.'si Chelsea - Barcelona maçının galibini elemek. Ve bize şimdilik Bayern'i elemek kalıyor. Bunun içişn ilk adımı attık! Bayern'i 2-1'lik bir skorla eledik. Genel olarak güzel bir futbol oynadığımızı düşünüyorum.
    İkinci maç çıkanı belirleyecek. Fakat önümüzde skoru önemsizde olsa bir derbi var. Şimdilik bunu kazanmaya bakacağız. 2. Bayern maçından sonra sizinle gene böyle bir sevinçle basın açıklası yapmak dileğiyle. Sorularınız?

Soru:Fener maçı sizin için önemli mi? Nasıl olsa 1.siniz?
    Ben: Tabii kide önemli. Derbiler her ner koşulda olursa olsun benim için önemlidir.
    Soru:Sizin bu yıl en beyendiğiniz oyuncu kim?
    Ben: Bunu yıl bitince söylemek daha uygun olur. Şimdilik bu kadar. Size iyi işlerr.

ss direkt cikmamis doruk

Hemen düzeltiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Güzel yenmisin bayerni

Hadi arkadşlar başka yorum yok mu??

Gncl1905 Misafir

yorum var 2-1 bence pek de iyi bir skor değil çünkü bayern evinde estiriyo çok dikkatli ol benden sölemesi
    ama ben senin kazanacağına inanıyorum başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet Doruk skor pek ıc acıcı degıl ama ınsallah deplasmanda elersın Bayernı basarılar
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Arkadaşlar, uzun bir tatile çıkıyorum. Gittiğim yerde belki fm 2007 oyunu vardır die usb stick ile saveli oyunumu taşıyorum. Az sonra Bayern ve Fenerbahce maçı..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ii bare su maci da ver de oyle tatile git... Meraktan olmeyelim...

deplasman macin senin icin veya bayern icin cok aci verici olur diye dusunuyorum her hangi bir skora hazirlikli olalim

Veee işte ilk maçç....

Ortalığı biraz kızıştıralımm..

Yorumlar...

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Insallah Manchesteri yendigin gibi Bayerni de evinde yenersin...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hadı Doruk catlayacagız meraktan

İşte o maç...

YENİLDİK

Doruk gazetecilere roportaj vermedi. Sdece gazeteciler Doruk'un ağladıklarını görüntüleyebildiler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sanssizlik diyelim deplasman golleriyle yenilmissin ama olsun yari final de buyuk bi basari...

İnsan çok üzülüyor. İnsanın oyunu save edesi gelmiyor. O kadar uğraşş, Mn. Unt gibi bir devi 3-1 yen. Deplasman golü kuralı yüzünden elen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yapma be uzuldum hemde deplasman goluyle elenmıssın ama saglık olsun seneye alırsın ınsallah

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Artik bu sinirle bi dahaki sezonu oynar mi bilinmez? Ama ben de uzuldum gercekten sanssizlik olmus. Tabii yari final de buyuk bir basari! Bunu unutma derim!

Tamam artadaşlar. Seneye CL bizde. İlk hedefim budur! Ayrıca Trabzonspor euro cup'da yarı finale çıktı. Ama sonra Valencia'ya 9-0 ve 2-0 skorlarla yenildi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Tamam artadaşlar. Seneye CL bizde. İlk hedefim budur! Ayrıca Trabzonspor euro cup'da yarı finale çıktı. Ama sonra Valencia'ya 9-0 ve 2-0 skorlarla yenildi.
    Yuh 9-0

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

9-0 mı

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Yarı fınal buuyk basarı dorukcum.Gelcek sene hedef en az fınal basarılar..

Gncl1905 Misafir

başarılar ah be bayern varya kötü olmuş ne diyeli gelecek sezon başarılar

Arkdşlaar yorumlarınız için teşekkürler. Tatilden dönerdenmez, aynı hızla devam. Ama belki bir sürpriz olur bir adam kıllı bilgisayr bulurum belki

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri