1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: türkçe fm 2006 için v2.0 nın üstüne ne zaman olacak

kardeş yapma bak bızler buaradan bı çok şekılde farklı oyunlarda da olsa çok faydalandık...tamam kızgın olabılırsın ama senı daha sağlıklı düşünmeye davet edıyorum..lutfen emeğe saygı bıraz...

Quote Originally Posted by mucolotti View Post
    kardeş yapma bak bızler buaradan bı çok şekılde farklı oyunlarda da olsa çok faydalandık...tamam kızgın olabılırsın ama senı daha sağlıklı düşünmeye davet edıyorum..lutfen emeğe saygı bıraz...
    ya biliyom saolasınlar faydalandık.türkleştirme çalışmalarınıda boşver.ilk başta çok iyidi bu turksportal ekibi.şimdi kırık linkleri bile düzeltmiyor.6.0.3 indirdim.oyun açılmadı yardım eden yok.olmazki böyle.silecem gidecek artık oyunu

----------------------------------------------------------------

Default türkçe fm 2006 için v2.0 nın üstüne ne zaman olacak

ya ne zamandır bekliyorum ama bir türlü v2.0 üzerinde çıkmıyo türkçesi.hadi turksportal ekibi bekliyorum ama cvp yazarsanız sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya bir cevap verin turksportal ekibi ya artık iyice bu adresten sıkılmaya başladım ama.ilk geldiğimde süperdi yani bir program yama çıkarıyodunuz.linki düzeltin diyince düzeltiyordunuz.şimdi benim istediğim bir süreü yama var hiç biri kaç ay oldu düzeltilmedi.bari şu soruma cevap verin.biraz yardım edin ya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence çıkmaz boşuna bekleme artık herkes fm2007 oynuyor ama v2 de yeterli ya birazda ingilizcen varsa

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    bence çıkmaz boşuna bekleme artık herkes fm2007 oynuyor ama v2 de yeterli ya birazda ingilizcen varsa
    kendin oynuyon diye herkes fm 2007 oynuyo deme.fm 2007 den çok fm 2006 oynuyo bu sitede öyleyse öyledir.ingilterede bile en çok satılan oyunun içinde 6. oyun fm 2006.fm 2007 ilk 10 da bile yok.kendi adına konuş allah allah ya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    kendin oynuyon diye herkes fm 2007 oynuyo deme.fm 2007 den çok fm 2006 oynuyo bu sitede öyleyse öyledir.ingilterede bile en çok satılan oyunun içinde 6. oyun fm 2006.fm 2007 ilk 10 da bile yok.kendi adına konuş allah allah ya
    bende hala fm 2006 oynuyorum nolucak şimdi?

of aga ya önceden desene allah allah ya bnde fm 2007 oynuon zanettim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu kadar sert bir cevap beklemiyordum neyse önemli değil

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    bu kadar sert bir cevap beklemiyordum neyse önemli değil
    ya aslında şu turksportala sinirlendim ya sinir olmaya başladım artık kusura bakma

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ya aslında şu turksportala sinirlendim ya sinir olmaya başladım artık
    Sebep geçen senenin oyununa Türkçe yama yapmıyorlar diye mi?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    ya aslında şu turksportala sinirlendim ya sinir olmaya başladım artık kusura bakma
    Türkçe Fm v2'ye kadar Türkçeyi yapan başka site mi?Emek vermiş yapılmış bundan sonra o versiyondan yukarısı çıkmaz.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Sebep geçen senenin oyununa Türkçe yama yapmıyorlar diye mi?
    geçen seneni oyunu daha çok satılıyor ama

Mesaj Yetkileri