Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Fm 2007 İÇİn 2008 GÜncellemesİ

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bide avrupa transferlerini katsanız...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bu yama 7.0.0 uyumlumu

3. Default

beyler gs kuranyiyi alıooooooo geliomus

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by wade_Ilgaz View Post
    beyler gs kuranyiyi alıooooooo geliomus
    yalan..

ya arkadaslar yamayi indirmek isteyen indirir istemeyen indirmez bu kadar kargasaya ne gerek var bence yama güzel olmus güzel çalisma tsk ler emege saygi

ya bu programi indirdikten sonra nereye aticaz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'ı seçtim parayı gördüm ve anladım.. bu oyun oynanmaz..

8. Default

Quote Originally Posted by tounela View Post
    Ne rezilliği var kardeş fenerin transfer bütçesi 25 milyon dolar mı o zaman nasıl şaçtı 4 salağa dünyanın parasını ben oyunu daha gerçekçi yaptım ödüller ekledim elimden geldiğince transferleri yaptım ister yüklersin ister yüklemezsin
    NE DİON SEN SALAK FELAN İLLA GSLİSİNİZ YA CARLOSA LAF ATIN SİZ FORMASINI ALIN İLK EWWEL 90 YTLSİ VARSA KLÜBÜNÜNÜZÜN:dddddd OLMADI SİZE KREDİ AÇAK
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    az ewwel carlos sakaydı kardeş te ya bişi dikkatimi çekti aslında baya iyi ama neden beğenmediyse millet ama o onların görüşüdür saygı duymak lazım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yamayı yapan arkadaşa acıyorum arkadaş iyi niyetle bi çalışma yapmış bi küfür etmedğiniz kaldı lütfen emeğe saygı biraz....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyun çıkana kadar bunla idare edelim... teşekkürler

saol kardeş elıne saglık

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ribery 21 haklı kardeşim madem bu işe emek veri yosun ona saygımız sonsuz ama boyle sacmalıklar oldumu zevki kalmıyor bu iş yapı yorsan gercek çi olsun bütceler cok sacma

Nesil
    2007
    Yer
    Üyelik aktif edilmedi

Gerçekçi oynamak istiyorsan Elhadjinin yamasını indir, hileli oynamak istiyosan bunu indir. Bu yamayı yapan arkadaşa emeklerinden dolayı tşk ediyor ama yaptığı bu yamaya gerçekçi demesinden ve kezman ile luganoya salak demesinde ötürü kınıyorum. Futbol bilgisi yetersizmiş.

Thumbs up Fm 2007 İÇİn 2008 GÜncellemesİ

Arkadaşlar yeni transferler yapıldı, yeni takımlar çıktı, düştü yeni hocalar geldi, gitti buna rağmen ben oyunu hala eski haliyle oynamak istiyorum diyorsanız bu güncelleme size göre değil

Neler var bu güncellemede

1. Tüm turkcekcell super lig transferleri 11 temmuz 2007 ye kadar olan ( Lincoln, Carlos, tello vs )

2. Tüm yeni hocalar ( Ertuğrul sağlam bjk, Kalli Gs gibi )

3. İnen ve çıkan takımlar ( Kasımpaşa oftaş belediye - sakarya antalya erciyes)

4. Avrupaya giden takımlar ( BJK FB CL YE, GS, ERCİYES UEFAYA VE TS İNTER TOTAYA)

5. Tüm kluplerin bütçeleri güncellendi

6. Kardeş klupler güncellendi

7. Ödüller Türkçeleşti ve yeni ödüller eklendi ( Ayın menejeri, Gol kralı, Yılın kalecisi, Yılın Genç Oyuncusu gibi )

8. Potansiyelleri 120 yi geçmeyen oyuncular oyundan temizlendi

9. Potansiyeller gerçeğe uygunlaştırıldı ( Serdar kulbilge iyileştirildi Volkan demirel düşürüldü )

10. daha neler neler hadi indirin oynayın

Nesil
    2005
    Yer
    ali sami yen

kardeş avrupada herhangi bi deişiklik yapmadın mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Daha 2008 transfer döneminin ortasındayız

Nesil
    2006
    Yer
    ERZİNCAN

nasıl yüklenecek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

arkadaşlar ben singapur liginden tampinesi yönetiyorum
    onun yeni transferleri varmıdır?
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

bunlar niye silindi ki?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Kaç Mb????

c/program files/sport interactive/fm 2007 dosyasinn icindeki db kismina bu indirdigim seyi attim gerekli degisiklikleri yapimmi dedi yap dedim.simdi ise yeni bir lig acamiyorum hata verio _...duzeltme sansim varmi

sadece turkiye ligi transferleri war o da yarim yamalak seyhan tolga gideli yil oldu hala kiralik istanbul buyuksehir belediyenin transfer butcesi 68 trilyon galatasarayin da ayni fenerin 112 trilyon bu ne sacmalik ya adam gibi yapin su isi yada yapip wakit kaybettirmeyin insana 68 trilyon butceyle babamda gelir oynar nie bunlari eliosun kardeim koy transferleri birak allah allah ya ne anliosunuz kolaylastirmaktan anlamiorun ki zor olsunki tadi olsun sora sadece turkiye ligi noluo yani sende lincoln olcak barcelone henry i almamis olcak ne anlami kaldi ki bole oynamanin hic bi zevki yok avrupa transferlerini koymadiktan sora...beylerbeyini gitmis fenerbahcenin pilot takimi yapmis galatasaraydan alip ne adamsiniz ya...indirmeyin bosuna mb iniz gitmesin

Arkadaşlar yeni transferler yapıldı, yeni takımlar çıktı, düştü yeni hocalar geldi, gitti buna rağmen ben oyunu hala eski haliyle oynamak istiyorum diyorsanız bu güncelleme size göre değil

Neler var bu güncellemede

1. Tüm turkcekcell super lig transferleri 11 temmuz 2007 ye kadar olan ( Lincoln, Carlos, tello vs )

2. Tüm yeni hocalar ( Ertuğrul sağlam bjk, Kalli Gs gibi )

3. İnen ve çıkan takımlar ( Kasımpaşa oftaş belediye - sakarya antalya erciyes)

4. Avrupaya giden takımlar ( BJK FB CL YE, GS, ERCİYES UEFAYA VE TS İNTER TOTAYA)

5. Tüm kluplerin bütçeleri güncellendi

6. Kardeş klupler güncellendi

7. Ödüller Türkçeleşti ve yeni ödüller eklendi ( Ayın menejeri, Gol kralı, Yılın kalecisi, Yılın Genç Oyuncusu gibi )

9. Potansiyeller gerçeğe uygunlaştırıldı ( Serdar kulbilge iyileştirildi Volkan demirel düşürüldü )

10. daha neler neler hadi indirin oynayın

[CENTER]http://rapidshare.com/files/42466289/TEMMUZ_2007.rar[/CENTER
    ]
    anıl lı gs ye ekledinmi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Arkadaşlar hata veriyormuş???

hata fln wermio oynanio ama oynanmak denemez bole rezil bisey gormedim daha hic yukleme bence

Ne rezilliği var kardeş fenerin transfer bütçesi 25 milyon dolar mı o zaman nasıl şaçtı 4 salağa dünyanın parasını ben oyunu daha gerçekçi yaptım ödüller ekledim elimden geldiğince transferleri yaptım ister yüklersin ister yüklemezsin

Nesil
    2006
    Yer

Thumbs down

düzgün konuşalım
    üslüba dikkat edelim

malesef yukleme hatasini yaptim zaten ben elestirimi yaparim sseni hic alakadar etmez yorumumu yapiorum ben muhattabim diilsin cvp veremezsin bana ben sana ne bicim sey bu nie yaptinmi dedim kotali insanlara indirmeyin diorum sadece cunku degmez..hadi o ok istanbul buyuksehir belediyenin parasi nasi 68 trilyon acikla bakalim??????????? profesyonel yapmıcaksan yapma otur evınde oyna kardesım her onune cıkan ıstedıı takıma ıstedıını koyup parasını arttırıp yama cıkartırsa ıcınden cıkılmaz bu ısın

Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Re@L View Post
    düzgün konuşalım
    üslüba dikkat edelim
    Ben gerçek bir fenerli olarak diyorum Fenerbahçe 60 milyon euro verdi deivid kezman lugano ve eduya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bütçeleri beğenmezseniz editörden düzeltirsiniz onun dışında 2008 e uyumludur oyun bununla birlikte bi sürü yenilik eklendi oyuna oynadıkça görürsünüz ama sırf art niyetli bişey bulmak isterseniz bunu orjinal oyunda da bulmak mümkün

Nesil
    2006
    Yer

Ben gerçek bir fenerli olarak diyorum Fenerbahçe 60 milyon euro verdi deivid kezman lugano ve eduya
    Kardeş sen Fotospor falan mı okuyorsun
    O transferlerden Deivid dışında hangisi kotu transfer
    Ayrıca hiçbiri senin diyişinle salak deil
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayrıca indirdim update i yükledim gayet başarılı olmuş

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri