Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: Fm 2007 İÇİn 2008 GÜncellemesİ

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

update in çok iyi olmuş teşekkür ediyorum...

[QUOTEounela;759495]Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır

belediye spor u dusunmek senin isinmi oyunda kac paraysa odur oranla bakalim chelsea bugun dunyaca unlu adamlari alio butce oyunda 140 trilyon civari sen yapmissin feneri 112 trilyon butce ayip..sen oynarsin zaten anca o yamayi hayir bisey yapiosan bunu belirt son transferler deme butcelerlede oynadim ben hile yaptim kafama gore ayarladim de ona gore indirsin insanlar kota sorunu olan war

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

[quote=ribery21;759959]
    Quote Originally Posted by tounela View Post
    Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır

belediye spor u dusunmek senin isinmi oyunda kac paraysa odur oranla bakalim chelsea bugun dunyaca unlu adamlari alio butce oyunda 140 trilyon civari sen yapmissin feneri 112 trilyon butce ayip..sen oynarsin zaten anca o yamayi hayir bisey yapiosan bunu belirt son transferler deme butcelerlede oynadim ben hile yaptim kafama gore ayarladim de ona gore indirsin insanlar kota sorunu olan war
    Kardeş Manisa Kluivert için 2 Milyon Euroyu(Toplam 2 yıllık maliyet) fazla buldu
    okadar vahim haldeler
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

[QUOTE=Re@L;760131]
    Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    Kardeş Manisa Kluivert için 2 Milyon Euroyu(Toplam 2 yıllık maliyet) fazla buldu
    okadar vahim haldeler
    e tamam vahim haldeler iste keyif almak istiosak vahim halde kalsinlar kardesim gercekte bole bi olaymi war aa siz vahim haldesiniz buyrun 70 trilyon butce bu sene geldiniz seneye geldiiniz gibi gitmeyin mi diolar bu zaten boledir lige yeni gelen takim 2. sene buyuk ihtimal duser para sorunundan gercekci oynayalim oyunu biraz..

Nesil
    2006
    Yer
    -"Hoppacık"-ablamın odası

arkadaşlar yorum yapmak istiyosanız üsluba dikkat ederek yapınız lütfen bu arada arkadaşımız uğraşmış ve yamasını yapmış sizinle paylaşmak istemiş eğer konu bütçelerse ya yamayı kullanmayın ya da kendiniz düzeltiverin (bence)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Beyler daha sakin.. Beğenen indirir oynar.. Beğenmeyen de güzelce eleştirisini yapar bu kadar..

Uzatmayın fazla..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Çağrı Demirşen View Post
    bunlar niye silindi ki?
    arkadaş sormus cevaplamamıssın bende merak ettim niye silindi pa sı 120 altında olan oyuncular??

yarim saat kendi ugrasan bi insan bundan daha bi update yapabilir..bence zaman kaybina degmez.indirmeyin

Quote Originally Posted by hakanmaya18 View Post
    yarim saat kendi ugrasan bi insan bundan daha bi update yapabilir..bence zaman kaybina degmez.indirmeyin
    buyrun bosuna indirmeyin demedik

Quote Originally Posted by Re@L View Post
    düzgün konuşalım
    üslüba dikkat edelim
    Diyene bak yahu

Thumbs down Rekor!!!!

http://www.sortitoutsi.net/index.php...le&fileid=4472 arkadaşlar siz burda tartışa durun patchmızdünyaca ünlü sitede rekor kırıyor yarım günce 900 geçti indirme sayısı

Quote Originally Posted by the_endless View Post
    http://www.sortitoutsi.net/index.php...le&fileid=4472 arkadaşlar siz burda tartışa durun patchmızdünyaca ünlü sitede rekor kırıyor yarım günce 900 geçti indirme sayısı
    onu ındırenler ne olduunu bılmeyıp bırazdan sılıcekler zaten...way yama die atlamışlar bizim gibi hataları görünce silicekler önemli olan indirilme adede diilki al bende indirdim ama memnun kalmadım onemlı olan kaç kişinin güzel diiceii..he zaten buda bi kriter diil hileli oynamak isteyen 13 14 yaşındaki insanlara güzzel gelir tabi 70 trilyon bütceyi kim istemez..ben istemem mesela gerçekçiliği kaçıo çünkü ama editore girip oyuncuları yükselten 200 trilyon bütçeyi takımına yapan insanlar oynar hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

[QUOTE=ribery21;760618]
    Quote Originally Posted by Re@L View Post

e tamam vahim haldeler iste keyif almak istiosak vahim halde kalsinlar kardesim gercekte bole bi olaymi war aa siz vahim haldesiniz buyrun 70 trilyon butce bu sene geldiniz seneye geldiiniz gibi gitmeyin mi diolar bu zaten boledir lige yeni gelen takim 2. sene buyuk ihtimal duser para sorunundan gercekci oynayalim oyunu biraz..
    madem zengin olmak istyosaun ltfen türkiye ligini mahvetme istiyosan para git interi seç chelsea yı seç..

ne boyle yaw herkes ayrı bir telden emege saygı gösterin ayıp be begenmediyseniz indirmek zorunda değilsiniz kardeşim eleştirinin de bir tozu wardı yani helal olsun gardaş çok guzel olmuş emeğine sağlık

helal olsun ribery21 dogru dion bir işi yspılıyorsa adam gibi yapılmalı ya da hiç yapılmamalı.İstanbul B.B.spor un o kadar parası olsa ooooo türkiye de yıldızlardan gecilmezdi.

tounela kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık hayır güzel olmasa bile senin uğaşman çabalaman yeter değil mi

bu arada ribery21 adam ol len madeem o kadar bilion kendin yap bi tane de görem it
    bu arada arkadaşlar sırf ribery21 e inat 3 kere indirdim aynı dosyayı farklı kullanıcı adıyla

ya ribery21 herşey senin dediğm gibi olmuyomuş değil mi

İT

arkadaşlar ben sıkıldım bu db işinden işe yaramıyo
    7.0.2 kuryoz onu bile seçmiyo. direk oyun yüklüyo.ben en iyisi photoshop çalışıyım biraz. yapan arkadaşlarların yinede eline sağlık.şimdi fm yi kaldırıyorum. birdaha elimi sürmüycem. 2008 çıksada umrumda değil.hiç bir şeyde bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum.

arkadaşım aynen bende sıkıldım artık bende bırakmak istiyorum oyunu ama bir türlü olmuyo cd yi kırdım ama dayanamayıp yüklüyorum ama bu sefer kararlıyım başka oyun oynayarak fm yi bırakacağım zaten aartık yavaş yavaş bırakmam gerekio

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri