Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 100 sonuç

Konu: Fenerbahçe'nin Favori Kişisi Olmak

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

suıper kupalar ne oldu

başarılar kardeşş

güsel gidiosun başarılar

ozzy kardes snn grck adin oguzhanmi acaba

Nesil
    2007

Kardes basarılar sana cok ıyı gıdıyosun bana da fenerbahcedekı gecen sezonumu hatırlattın (uefa kupasını kaldırmıştım) super kupayı kimle yapıyosun bir de benim ilk mesajım sana tekrar BAŞARILAR
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar bi de nasıl resim koyuyoruz profilimize yardımcı olursanız sevinirim

Default Fenerbahçe'nin Favori Kişisi Olmak

Evet Arkadaşlar yeni başladığım Fenerbahçe Kariyeri ile karşınızdayım. Amacım gönül verdiğim bu takımla başarıdan başarıya koşarak takımın favori kişileri arasına girmek.
    __________________________________________________ _____________

Şok Haber : OzzY Çelebi Fenerbahçe'de

Henüz 30 Yaşında olan ve elle tutulur bir başarısı bulunmayan ve OzzY Çelebi adıyla anılan Oğuzhan Çelebi'nin bugün ani bir şekilde Fenerbahçe'nin başına geçtiği açıklandı. Oğuzhan Çelebi Aziz Yıldırım ile beraber katıldığı imza şovunda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Selçuk Yula : Sayın OzzY, böyle büyük bir takımın teknik direktörü olmak için çok genç ve tecrübesiz olduğunuz konuşuluyor, bu konuda eleştirilere nasıl bi cevap vereceksiniz ?
    OzzY : Bir kere genç olmama rağmen çok yetenekli bir menajerimdir, Jose Mourinho çok mu yaşlı ?

Mehmet Demirkol : Peki Sayın Ozzy, transfer politikası konusunda nasıl bir yol izleyeceksiniz ?
    OzzY : Şimdi oyuncuların form durumlarını tam olarak bilmioyrum, ama sağ kanada ve forvete takviyeler olacak, bir de türk olan şu wederson'u çok istiyorum , hazır olsun bu da benden size tüyo, verilen 45 mn paundluk bütçeyi pek kullanmayacağım, en fazla 10 mn Paund zarara gireriz diye düşünüyorum (Aziz Yıldırım'dan bir bakış gelir).

Evet arkadaşlar bugünkü programımız bu kadar, inşallah gelecek zamanlarda tekrar birlikte olacağız.

hayırlı olsun..

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Cool

hayırlı olsun... güzel olcak gibi...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

başarılar....Uzun Soluklu olması dileğiyle....

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

hayırlı olsun..başarılar.

OzzY Çelebi Transferleri Açıklıyor:

Efendim öncelikle size transferlerimi duyurmak istedim henüz hiçbiri tamamlanmadı ama en kısa zamanda bitireceğim.
    Alacağım Oyuncular:

Mehmet Topuz

Gökdeniz Karadeniz

Cesar Delgado

Eddie Johnson

Wederson

Gidecek Oyuncular :
    Deivid De Souza

Kezman

Öncelikle gelen oyunculara teşekkür ediyor, giden oyunculara ise başarılar diliyorum. Ama deivid özellikle beni çok uğraştırdı, göndermek için U20 ye düşürdüm, para cezası verdim ve ancak kontratını iptal edebildim. Herkese çok teşekkürler.

Not: Oyunda biraz ilerlediğim için altları kapattım, sezon bitmedi fakat ara transferde gelen oyuncuları kapadım sorun çıkmasın, heyecanı kaçmasın diye

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

hayirli olsun.basarilar
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Kezman'ı satman Bence Hata....

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Başarılar...

Kezman konusunda çok düşündüm fakat Delgado'dan daha çok verim alacağıma inandığım için onda karar kıldım. Bakalım gelecek ne gösterecek
    Bu arada birazdan hazırlık maçlarını koyacağım, ilginiz için teşekkürler.

İlk maçımız Telstar maçı, henüz deivid takımdan ayrılmamış ve biz de her ihtimale karşı oynatıyoruz, arkadaş gol atsa da bana yaranamıyor
    Gökdenizin goluyle macı rahat kazanmayı biliyoruz

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2. maçımız MVV adlı bir takımla, o maça da oyuncularıma maçın sadece bir hazırlık maçı olduğunu söylerek başlıyorum, biraz gevşeseler de maçı tümer'in penaltı golüyle 1-0 alıyoruz

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    3. Maçımız Zwolle adlı bir takımla, bu maçta ilk golümüzü yememize rağmen 3-1 alıyor ve kayıpsız yola devam ediyoruz.

4. maçımız da yine kolay bir takımla, maçı zorlanmadan 4-0 alıyoruz. Yeni transfer Johnson'un ilk golünü atması ise maçın bizim için en güzel yanı oluyor

5. ve son hazırlık maçımız Iraklis adlı zayıf bir takımla, bu maçta hem delgado hem de Johnson gol atıyor, mutlu bir şekilde hazırlık dönemini bitiriyor, ön eleme turundaki rakibimiz Cork City maçının çalışmalarına başlıyoruz

Kusura bakma oguzhan yeni gordum kariyeri. sonunda senin kariyerini zevkle okuycaz..
    Hazirlik macina seneye norvece ya da ingiltereye de bekleriz. Takimi al gel mangal yapriz egleniriz..
    Aziz baskana selam soyle. Bizim kasap nacil 10000 kombine istedi bi zahmet ayarlayiver basarilar .....

ayarlarız ayarlar bu arada rosenborg kariyerini okuduktan sonra bu kariyeri açmaya karar verdim, yani kariyer konusunda seni örnek alıyorum, yakında bende boğazda balık maceralarına başlıycam mangal olmasa da.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada Şampiyonlar ligi eleme turundaki rakibimiz belli oldu, zayıf bir takım olan Cork City ile oynucaz.

Fenerbahceli olman her ne kadar bei hayal kirikligina ugratsa da sen varsin arada kariyerin en siki takipcisi ben olucam
    bu arada bugun sezonu bitiriyom yarin rosenborg a ucuyoz insallah..

İnşallah ben de bakıcam yarın kariyerine ben de senin sıkı takipçinim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    pek ilgi yok şuan ya saatten dolayı herhalde suan şampiyonlar ligi grup ilk maçına kadar bütün maçları uploadladım ama biraz daha ilgi olunca onları da koyucam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Basarılar...

desteğin için saol inşallah daha çok ilgiyle şampiyonlar ligi maçlarını da yazıcam

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Sarı Kanarya[FenerBahçe]-Uzun Soluklu... kariyerime bakmak istersen buyur....

Şimdi bakıyorum kariyerine

basarılar adas isimlerde baya benzio hemde fenerlisin baya tuttum bu kariyeri zevkle okuyorum..

Valla ne guzel denk geldi iki tane ozi oldu forumda

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Beyler öncelikle ilginiz için teşekkürler. Evet 2 Ozzy olması gerçekten guzel olmuş.
    Bu arada Ben CL 2. eleme turu maçlarımı da koyiyim dedim
    İlk maçı evimde rahat bir biçimde alex gökdeniz ve johnson un golleriyle 3-1 kazandım.
    Maçın adamı : Eddie Johnson

2. maçı ise daha iyi bir oyunla delgado ve johnson un da gol atmasıyla 4-0 kazandım.

Maçın adamı : Alex de Souza

Bu maçlarla Şampiyonlar Ligi'nde 3. ve son eleme turunda oynamaya hak kazandım. Kurada Arsenal vb. zor rakipler de gelebilirdi ama şansımın da yardımıyla rakibimiz

Fransa'nın iyi takımlarından Lille oldu. İnşallah Şampiyonlar Liginde gruplara kalıcaz.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Resimleri direk koyarsan daha iyi olur başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

başarılar...

TSL Başlıyor !!!!

Rakip :

Tabi ki bizden zayıf bir takım olan Manisa'ya karşı atak bir oyun oynarak kazanmak amacındayız ki bunu alex ' in 2 goluyle başarıyoruz.

Maçın Adamı : Doğal olarak Alex de Souza

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri