Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 129 sonuç

Konu: Heyecan Dolu Serüven Başlıyor...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

keşke gitseydin chelsea'ye

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Heyecan Dolu Serüven Başlıyor...

Toulouse kariyerimdeki teknik problemden dolayı yeni bir oyun açmaya karar verdim ve tercihimi İnigiltereden yana kullandım.Lige yeni yükeselen ve medya tarafından gönderilecegine kesin gözüyle bakılan Reading seçtim..Zorlu bir serüven bizi bekliyor...

Reading Türk'e Emanet...

Reading yönetimi takımı Murat GENEL'e teslim ettiğini resmen duyurdu.Bu karardan sonra medyada sürekli yer alan transfer haberleride son buldu...

Murat GENEL,yaptıgı basın toplantısında Reading'in kendisini için önemli bir klüp oldugunu ve böyle bir klübe gelmekten dolayı çok mutlu oldugunu söyledi.Kendisiyle beraber birkaç Türk oyuncusunu da getireceği yönünde çıkan haberlere ise yanıt vermek istemedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar ınsallah basarılı olursun
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Basarılar ınsallah basarılı olursun

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Başarılar

siz ikiniz olmassanız kimse msj yazmayacak çok sagolun transferler bitmek üzere..hazırlık kampıyla beraber koyacagım

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

hadi merakla bekliyoruz.
    bende olacam artık mesaj yazan
    tabi sen devam edersen

hadi bekliyorum transferleri bende, zaten benim kariyere bakan yok ilk sezon bitti, takip ederim bugün merak etmeye başladım ingiltereye burdan kimleri alıcan diye şimdi

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

bekLıoz
    basarıLar

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Steffen Iversen Ada'da

Reading transferde ilk adımı Iversen ile attı.29 yaşındaki Norveçli golcü Reading ile 4 yıllık sözleşmeye yılda 1.6M€ karşılıgında imza attı.Rosenborg klübü ise bu transferden 1.9M€ gelir sağladı.Iversen'ın Reading'deki gol yükünü sırtlayacagı düşünülüyor...

Sosa'da Mavi-Beyaz Oluyor

Reading transferdeki ikinci hamleyi de hücum hattına yaptı.Arjantin'in Estudiantes takımında forma giyen Jose Sosa ile 550.000€ karşılıgında anlaşıldıgı bildirildi.Oyuncunun ise Reading klübünden yılda 160.000€ alacagı medyaya aktarıldı.

Nimani'nin Reading Macerası Başlıyor

Reading'te göze çarpan sol açık eksiği Monacolu genç Fransız Nimani ile çözüldü.Takıma yeni katılan Nimani'nin 1M€ karşılığında klübe katıldıgı ve oyuncunun Sosa gibi yılda 160.000€ alacagı bildirildi.Oyuncunun sözleşme süresi ise 3 yıl olarak açıklandı..

Bek Bölgelerine Çifte Takviye

Reading takımında göze çarpan sol ve sağ bek problemleri Lee Wallace ve Kevin McCann transferleriyle çözüldü.Hearts klübünden transfer edilen Lee Wallace'ın DL bölgesi için harika bir çözüm olacagını söyleyen Murat,Hibernian'dan transfer edilen sağ bek oyuncusu Kevin McCann'ide övmeyi ihmal etmedi.Klübün Genel Menejeri Nigel Howe transferler hakkında gazetecileri bilgilendirdi.Howe,Lee Wallace'ın 19 yaşında oldugunu ve klübe 3M€ karşılığında katıldıgını belirtti.Ayrıca Kevin McCann içinse 18 yaşında harika bir geleceği olan futbolcuyu klübe kazandırdıkları için mutlu oldugunu söyledi.McCann'in ise klübe 1.2M€'ya mal oldugunu açıkladı

LEE WALLACE

KEVİN MCCANN

Giden Oyuncular

Transferlerden sonra basına açıklama yapan Murat ''Medya bizim ligi 20.bitirerek lige veda edeceğimizi yazıp çiziyor fakat transfer gösterdiki biz o kadar kötü bi takım değiliz.Bu sene ligde elimizden geleni yapıp kalıcı olmak istiyoruz.Transferlerin takıma ne gibi katkılar sağlayacagını lig başlayınca göreceğiz fakat unutulmasınki harika bir hazırlık dönemi geçirdik ve bunu lige yansıtmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız...Teeşkkürler...

umarım asrılı olursun öyle bi anlatmişsin ki reading i tutasim geldi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by erhaninfo View Post
    umarım asrılı olursun öyle bi anlatmişsin ki reading i tutasim geldi
    sagolasın kardeşim yeni geliştirdim bi taktik var şuan toulouse üzerinde oynuyorum harika işler çıkartıyor taktik ayrıca readingteki kadron tolulouse'tan çok daha ii....inanıyorumki ii şler yapacagım readingte

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Başarılar.Uzun soluklu olması dileğiyle...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Guzel transferler basarılar
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Murat Reading'i iyi bi noktaya taşır.Eminim..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Barclays Premiership Başlıyor..

Evimizde harika bir maç çıkardık.2-1'den daha farklı olabilirdi...Lige 3 puanla başlamak güzel...

2.hafta West Ham'a konuk oluyoruz.Çekişmeli geçen maçta kaybeden biz oluyoruz malesef...

60 dk 10 kişi oynayan Newcastle'a acımıyoruz ve çok net bir skor elde ediyoruz...

Murat ligde oynanan 3 maç sonunda genel bir değerlendirme yaptı.Özellikle evlerinde harika oynadıklarını belirten Murat ''Lige yeni çıkmış bir takıma göre harika bir başlangıç yaptıgımızı düşünüyorum,bizden hiç kimse böyle bir başlangıç beklemiyordu.Ama baştada söylediğim gibi biz takımı küme düşürmeye değil ligde kalıcı yapmak için geldik'' dedi.

Bir Gazetecinin ''İngiltere'de yaşamaya alıştınız mı?'' sorusuna Murat'ın verdiği cevap ilginç oldu.Murat''Benim dogup büyüdüğüm yerlerde eger futbol veya ilgi gören birşey yapıyorsanız ve o işte başarılı oluyorsanız halk sizi bağrına basar,bedava alışveriş yaparsınız,kıraathaneye gittiğinizde çaylar beleş olur,lokantada bedava yemek yiyebilrisiniz.Açıkçası ben burada başarılı oldugumu düşünüyorum ve Futbolun Beşiği İngilterede de aynı şeyleri bekliyorum'' dedi.Bakalım esnaf bu cevapa olumlu ya da olumsuz nasıl bir tepki verecek?

Ayrıca Murat artık çok genç olmadıgını ve evlenmek için kız aday aradığını BBC televizyonlarından İngiltere ve tüm dünyaya duyurdu...

iyi başlamışsın gerçekten...west ham maçı kötü olmuş ama moralini bozma aynen devam

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Lige Devam Ediyoruz...

Carling Cup Heyecanı Başladı

Yorumlarınızı Esirgemeyin!!!

Bu kadroyla bu iş çok iyi özellikle bu seri çok iyi tutmuş başarılar...
    ligde ilk 5 istiyoruzz

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by adu34 View Post
    Bu kadroyla bu iş çok iyi özellikle bu seri çok iyi tutmuş başarılar...
    ligde ilk 5 istiyoruzz
    hedef avrupa kupaları ilk 7 yani...böyle gidersek hedef büyültebiliriz..Kadro konusuna gelirse hücum hattı harikaydı zaten lita ve doyle vardı bunlara ıversen ve sosa katılınca tam oldu.defansın sadece beklerine takviye yaptım onlarda gelecek için..orta saha ise gerçekten premier ligte istediğim konum için yeterliydi.Kaleye gelirsek belki seneye bi yenisini alabilirim..şuanda tecrübeli Hahnemann kaleyi koruyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

İyibaşlamışsın ve iyi gidiyor. Hedef büyütürsün bence sen bu gidişle. Yakın zamanda sampiyonluğa oynayan bir Reading görürsek sasırmayalım.

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Coşmuş Reading.İlk 7'ye girersin böyle giderse rahatlıkla..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

ManU'ya Boyun Eğiyoruz...Fakat mücadelemiz Ada'da ilgiyi bir kez daha bizim üzerimize çekmeye yetiyor

Everton'a evimizde beklemediğimiz bir oyun oynayarak yeniliyoruz

Kötü gidiş Wigan deplasmanında da devam ediyor...

Blackburn'u yenerek özlediğimiz galibiyete ulaşıyoruz

Sheffield deplasmanından tek golle galip ayrılıyoruz..

Watford ligdeki ilk galibiyetini bize karşı alıyor...

Puan Durumu

Reading Menejeri Sir Murat,basına ligdeki son 6 haftayı değerlendirdi.

Man Utd Maçıyla değerlendirmeye başlayan Murat,''Herkes bizim kaybedeceğimizi zannediyordu.Öylede oldu fakat herkes bizim ManU'ya karşı verdiğimiz mücadeleyi gördü ve takdir etti.Zaten 90.dk attığımız golde maçı son ana kadar bırakmadığımızın kanıtıdır''dedi.

Everton ve Wigan maçı hakkında ise ''Gerçekten özellikle Everton karşısında evimizde hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık ve mağlubiyetin ardından gittiğimiz Wigan deplasmanında elimiz boş döndü,bu iki maç bizim gerçekten yüz karasıydı''dedi.

Evlerinde kazandıkları Blackburn ve deplasmanda galip geldiği Sheffield maçı içinse ''Bu iki maç bizim dirilişimizi sağlamıştır''dedi.

Değerlendirmesinde son maç olarak Watford'u seçen tecrübesiz hoca''Gerçekten ligde hiç galibiyeti olmayan bir takıma yenilmek bizi çok üzdü ilerleyen haftlarda güzel futbol ve gollerle tarfatarımıza kendimizi affettirmek istiyoruz''dedi.

5.lik çok iyi olmuş..watford'uda yenseydin çok daha iyi olabilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Ligde İşler Karıştı,Carling Cup'ta Yarı Final

Barclays Premiership

CARLING CUP

Yorumlarınızı Esirgemeyin!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Murat güzel gidiyorsunda Chelsea maçı kötü olmuş.9 kişi kalmışlar ama Drogba kurtarmış takımı.Senin şansın tutmuyor byük takımlara özellikle 90'larda yiyorsun
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Murat güzel gidiyorsunda Chelsea maçı kötü olmuş.9 kişi kalmışlar ama Drogba kurtarmış takımı.Senin şansın tutmuyor byük takımlara özellikle 90'larda yiyorsun
    inanırmısın takımın 10 kişi kaldıgını 75.dk gördüm forumdaydım hamlede biraz geç geldi sonra 90.dk zaten 9 kişi kaldılar bişe yapamazdım...evet yaw ne bunlardan çektiğim hep 80den sonra yiyorum

abicim şu resimleri jpeg formatında upload etseniz süper olacak..

Abi bende Reading`le oynuyorum 2008-2009 sezonundayım ligi iyi bir yerde bitirirsen başkan iyi para veriyor. Nakamura`yı aldım ortaya. Birde forvete Jon Parkin`i öneririm ama bunları ilk sezonun sonunda yapmaya bak. Takipçinim.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default İnişli Çıkışlı Bir Grafik Çiziyoruz

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    abicim şu resimleri jpeg formatında upload etseniz süper olacak..
    Tabi kardeş ne demek..jpeg formatlı yaptım.oldu galiba...

Hedefe çok uzak sayılmayız.Ayrıca Carling Cup Yarı Finalinde Chelsea'yi evimizde elersek UEFA yolu gözüküyor bize.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by alonso88 View Post
    Abi bende Reading`le oynuyorum 2008-2009 sezonundayım ligi iyi bir yerde bitirirsen başkan iyi para veriyor. Nakamura`yı aldım ortaya. Birde forvete Jon Parkin`i öneririm ama bunları ilk sezonun sonunda yapmaya bak. Takipçinim.
    Öncelikle mrb kardeş..Ben ortaya Hugo Viana'yı almayı düşünüyorum...Jon Parkin'i ise tanımıyorum bakıyorum şimdi..Sağolasın tavsiyeye için

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri