1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile Yeniden

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Devam etsin..Harika bir kariyer olacak kesin..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Başarılar Şampiyon olamayacaksın zuhauhauhauhauhauauh:

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Evet devamı gelsin...Harika bir giriş olmuş devamı nerede

Galatasarayın gerisinde kalman dileğiyle başarılar

fenerden hicbisey olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

basarilarrr

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by realisation View Post
    Galatasarayın gerisinde kalman dileğiyle başarılar
    Aynen..

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

evet devamı

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

evet gs nin gerisinde kalman dileğiyle...

önce başarılar ama gs nin gerisinden başarılı ol :

tüm kupaları bekliyoruz forever fb

yaw zaten gs alır götürür başarılar gsnin gerisinde kalman dileğiyle

Nesil
    2007

Başarılar... Fenerbahçe için tüm kupaları al da gel bi de başlangıç çok güzel olmuş devamını bekliyoruz

Default Fenerbahçe ile Yeniden

Fenerbahçe ile yeni kariyerim.Giriş olduğu için biraz uzun oldu kusura bakmayın.

7 yıl önce 1999

Son Dakika: Sözleşmesi sona eren Fenerbahçe'li futbolcu Sinan Tayfun'un Arsenal'le anlaştığı iddia edildi.
    Bu son dakika haberi Fenerbahçe camiasında bir şok etkisi yarattı.Aziz Yıldırım bu haber üzerine Sinan'ı odasına çağırdı.

A.Z: Seninle anlaştığımızı sanıyordum.Bu basında çıkan haberler de neyin nesi?
    S.T: Haberler doğru başkanım.Yeni sezonda Arsenal formasını giyeceğim.
    A.Z: Bu da ne demek?Bütün şartlarda anlaşmıştık.Bana takımda kalacağına söz vermiştin.
    S.T: Arsenal son anda bir teklif yaptı ve ben de kabul ettim.Kariyerimin zirvesindeyim.Ünlü bir futbolcu olarak kariyerimi yurtdışında sürdürmek istyorum.Ayrıca 3 yıldır Galatasaray şampiyon oluyor ve ben de artık başarılı olacak bir takıma gitmek istiyorum.
    A.Z:Sen bize ihanet ettin.Ben başkan olduğum sürece bu kulüple hiçbir ilişkin olamaz.

Ancak gün gelecek herşey değişecek, Fenerbahçe ile Sinan Tayfun'un yolları tekrar kesişecek ve Sinan çok sevdiği Sarı- Lacivert renklere geri dönecektir.

7 yıl sonra
    Sinan 4 yıl sonra Arsenal'de futbolu bırakmıştır.3 yıl da Arsenal'de yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır.Bu görevdeyken Arsene Wenger'in ceza alıp da tribünde oturduğu maçlarda takımı Sinan Tayfun yönetmiş,Sinan Tayfun taktik bilgisiyle göz doldurmuş, medyada günlerce bu konudan bahsedilmiştir.

Fenerbahçe ise bu 7 yılda 8 teknik direktörle çalışmış ancak istenilen başarı elde edilemeyince hepsi gönderilmiştir.Ayrıca son haftada Denizli de kaybedilen şampiyonluğun şoku atlatılamamıştı.100.yılda Aziz Yıldırım artık Avrupa'da başarı istiyordu.Bunun için takımı tanıyan yerli bir teknik direktöre ihtiyaç vardı.Yöneticiler Arsenal yardımcı antrenörlüğünden ayrılan Sinan Tayfun'u istiyordu.Aziz Yıldırım ise kızgın olduğu Sinan Tayfun'u istemiyordu.Diğer Türk teknik direktörlerle anlaşılamayınca Sinan Tayfun tek aday kalmıştı.Yöneticiler de resti çekince Aziz Yıldırım mecbur olarak Sinan Tayfun'a teklif götürdü..Aynı dönemde Arsenal'de Sinan'a teklif götürmüştü.Ama bu kez Sinan gönül verdiği renkleri yani Fenerbahçe'yi seçti.

Fenerbahçe teknik direktör Sinan Tayfun'la 1 yıllık sözleşme imzaladı.Tayfun imza töreninde Fenerbahçe ile büyük başarılara imza atacağını ve uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet etmek istediğini söyledi.

Başarılar Dilerim.Takipçinim.Uzun olması dileğiyle

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Başarılar.....Bir fenerbahçeli olarak ilgiyle takip ederim artık...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

başarılar dilerim, giriş güzel olmuş

Başarılarrr......

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

başarılar..

Hayırlı OlsuN... BaşarılaR...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok güzel başlamışsın ama devamı nerde???

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yarın maçları bekliyoruz..

Kusura bakmayın arkadaşlar özel sebeplerden dolayı dün kariyere devam edemedim.Merak etmeyin bugün devam edicem.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

bekliyoruz...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Mesaj Yetkileri