Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 198 sonuç

Konu: King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

Nesil
    2007
    Yer
    Boğazın en güzel semti Be

bende 254 allah allah
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ya orada olan yok mu...! :S

Default Hımm

Arkadaşlar merhabalar;

ilk önce yama için zamanını harcayan arkadaşlara teşekkür ederim herkes adına... Ben yeni aldım ve yükledim yamayı... GS liyim ve Sabrinin gerçek değerlerini görünce sevindim. Arda yine de az olmuş ama neyse Bir de sizi uyarmam gerekirse GS takımındaki oyuncular aşırı derece de yıllık alıyorlar.. Mesela özgürcan 1.300.000$ alıyordu yıllık

Bır de su bır program var FM modifier diye... onun 7.0.2 ye uyumlu olanını nasıl bullacağız bileniniz var mı? Sakatlıklardan bıktım yawww. takımın yarısından çoğu kırmızı kırmızı parlıyor deli olacam

ben yamayi indirdim fakat yapamadım belgerimdeki sport interactive dosyası içindeki db klasörüne attım oyun başlarken seçtim fakat olmadı 7.0.2 benim oyun yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar v1 yazıyor dosyada.Çalışması için Football manager 07'nin V1 yaması mı gerekli yoksa o yamanın versiyonu mu?Acil Yardım pls

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hayır 7.0.2 de çalısıyor
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

arkadaşım çok saol transfer donemı bıtıncede aynı sekılde guzel bı yama hazırlanır umarım dımı

yaw bu 7.0.2 nin indirilmesi için link veren yok mu ve bu linkin calışması için oyunun orjinal olması mı lazım cvp bekliorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Emeğine sağlık çok saol..

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by cankerem View Post
    arkadaşım çok saol transfer donemı bıtıncede aynı sekılde guzel bı yama hazırlanır umarım dımı
    Evet, çıkacak.

Quote Originally Posted by onur zalim View Post
    yaw bu 7.0.2 nin indirilmesi için link veren yok mu ve bu linkin calışması için oyunun orjinal olması mı lazım cvp bekliorum
    Orjinal olmasına gerek yok elbette. 7.0.2 sitede var bakabilirsin.

Quote Originally Posted by bjkxxx View Post
    Emeğine sağlık çok saol..
    Teşekkürler.

Updatenin 20.000 sınırına ulaştığını söyleyeyim =))

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Default çözüm

arkadaşlar çalıştıramyanlar gerekli yere attığınız dosyanın özelliklerin den salt okunuru kaldırın gelen uyarıya tamam diyin çalışıoyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ellerinize sağlık arkadaşlar. fm'yi bıraktığımdan dolayı indirmeyeceğim fakat tüm mesajları baştan sona okudum.

şu yapılan yeni transferlerin değerleri hakkında tartışılıyordu çok az falan diye. bu oyuncuların değerleri bence bu yamada doğru olmuş. hatırlarsanız nihat villareal'e transfer olduğunda değeri çok çok az bir rakamdı fm 2007 çıktığında. demek istediğim oyuncuların değerleri sözleşmede imzaladığı rakamı kapsıyor. gerçekte ettiği değerle bir alakası yok yani. üstelik o değer birden artış gösteriyor. umarım anlatabildim.

Ben yamayi indirmedim ama yazilan herseyi okudum. Oncelikle belirtiyim FM07 oynamaya cok gec basladim, 1 ay olmadi sanirim. Sonra baktim cok eksik var TSLde, bir arkadastan update rica ettim. Saolsun yolladi. Sonra baktim Wederson ,Kazim Colins falan yabanci statusunde. Sonra modifier ile duzeltirsin dediler. Aradim buldum programi, calismadi! Sonra Editor'u buldum ve oradan kendim duzelttim vatandasliklarini, FB'nin ve GS'nin ortalama taraftar sayilarini falan arttirdim. Ayrica FBnin yanilmiyorsam stad koltuk sayisi dusuk gozukuyordu. 52k yaptim onu. Neyse demek istedigim, benim laptop da dandik ondan da olabilir ama bu degisiklikler cok uzun surdu. Ki ben bu yamayi yapan arkadaslara gore hicbirsey yapmadim.

Bu yamada emegi gecen herkese selamlarimi sunuyorum. Ne kadar cok gercege yakin yaparsaniz o kadar cok download alirsiniz diye dusunuyorum. Cogu arkadas PA konularina taraftar gozuyle bakiyor ve bence o gozlugu cikarip Turkiye'de calisan bir "hoca" gozuyle bakmalilar ve herseyi ona gore mantikli degerlendirmeliler. Ben FBlliyim ama her hangi bir takimi kaydiracak sekilde updatelere karsiyim.

Basli basina Kuzey Kibris ligi kurmus olmanizi kutluyorum. Umarim V2'de yanlisliklar/eksiklikler giderilir.

Burasi yeri degil farkindayim ama onereceginiz guncel bir oyuncu yuz paketi var mi elinizde? Ben de sadece Ingiltere ve Hollandali sanirim oyuncularin yuzleri cikiyor.

Tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by tunca23 View Post

Bu yamada emegi gecen herkese selamlarimi sunuyorum. Ne kadar cok gercege yakin yaparsaniz o kadar cok download alirsiniz diye dusunuyorum. Ben FBlliyim ama her hangi bir takimi kaydiracak sekilde updatelere karsiyim.

Basli basina Kuzey Kibris ligi kurmus olmanizi kutluyorum. Umarim V2'de yanlisliklar/eksiklikler giderilir.

Tesekkurler
    Yorumun için teşekkürler. Updatenin 20.000 download'a çok yaklaşması da bir başka güzelliğini gösteriyor dediğin gibi. Kaydırılmış takım falan olmadığını da belirtmiştim ilk sayfada.

Kuzey Kıbrıs yorumun için teşekkürler. v2'de Türkiye Ligi'nde hiç hata olmayacak diyebilirim, Avrupa ve Dünya Ligleri'nde ise hatalar olabilir.

Exclamation

kardesim cok saol mukemmel bi calisma yapmisin eline saglik....yamada devamlı tartısma konusu acan arkadaslar o kadar bılıosanız gırın fm edıtörden kendınız yapın kendı kendınız oynayın...burda muthıs bır emekten bahsaedıyoruz... ELINE EMEGINE SAGLIK DOSTUM

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by merro View Post
    kardesim cok saol mukemmel bi calisma yapmisin eline saglik....yamada devamlı tartısma konusu acan arkadaslar o kadar bılıosanız gırın fm edıtörden kendınız yapın kendı kendınız oynayın...burda muthıs bır emekten bahsaedıyoruz... ELINE EMEGINE SAGLIK DOSTUM
    Teşekkürler, yorumuna.

beyler yardim edicek tek bi allahin kulu yokmu. tmm emeginize saglik ama birisi soylesin. o klasoru oraya attiktan sonra nerden sececez o dbyi onu anlamadim

emegine saglik ...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Nereye atacağını anlamayanlar için anlatıyorum...

King Uptada v1'i indirdiniz.
    Masaüstüne geldi.O dosya ya çift tıklayın ve açın.İçindeki klasoru BELGELERİM\SPORT İNTERACTİVE\db'nin içine atın...
    oyuna girin.yeni oyun aç diyince King uptade seçeneği çıkacaktır...

iste bende o king update secenegi cikmiyor ne yapmam lazim

Emegime Saglik
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Emegine Saglik Cok Tesekkurler Ustte Yanlis Yazmisim

Quote Originally Posted by berkins View Post
    bendede oldu 7.0.2 yamasını kurdum cıktı ondan sanırm...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

7.02 olmadan çalışmaz..

23. Default

kardeş bu yamayı oyuna kursak,kayıtlı oyun için geçerli mi yoksa baştan mı başlamamız gerekecek??

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Valla super olmusa benziyo ama chelsea nın transferlerı tam mı ??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by BlackGok View Post
    kardeş bu yamayı oyuna kursak,kayıtlı oyun için geçerli mi yoksa baştan mı başlamamız gerekecek??
    Bastan oynaman gerekiyor yenı takımla....

Chelseanin transferleri belirtilen tarihe kadar tam.

26. Default

Quote Originally Posted by olumelegi View Post
    Valla super olmusa benziyo ama chelsea nın transferlerı tam mı ??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bastan oynaman gerekiyor yenı takımla....

eyw. saol kardeş

Quote Originally Posted by berkins View Post

7.0.2 yoksa çıkmaz...

Arkadaşlar yedeğe atma sorunu normal ben kendim uptade yaptım genç isimler yedeğe gönderiliyor takımlarda bu normal bişey(oyun için)

Ayrıca çalışmayı yapan arkadaşın emeğine sağlık...

offf 7.0.2 patchini yükledim şimdide. cd istiyo oyun ne yapıcam ben :S

Angry

C-R-A-C-K istio bende war sana msnden gonderebilirim

[email protected]

YA ARKADAŞLAR BENDE DB YÜKLEDİM OYUNU 7.0.2 BENDE WAR

OYUNA GİRİYORUM OYUNA BAŞLA DİYORUM SADECE

ORJİNAL- VE 7.0.2 UPDATE PATCH WAR YANİ KİNG FM FLN YOQ ANLADINIZ MI BENİ OYUNU İNTERNETTEN İNDİRDİM BUNLA İLGİLİ OLABİLİRMİ ACABA

OFFF BİRİ YARIM ETSİN ARTIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

berkins seni msn'e ekledim su *****i bana yollarsan cok ii olacak

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri