Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 198 sonuç

Konu: King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

Biri Bana Yardim Etsin Indirdim Dosyayi Db Nin Icine Attim Ama Oyunu Actigimda Sdc Orjinal Ve 7.0.2 Database Cikiooo

Yardimmmmmmm Lutfenn

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya 7.0.2 yi yükledim.king updateyide belirtilen yere attım ama yeni oyun açarken atıyo oyundan..lütfen yardım...

güzel 1 update olmuş.. indirelm bakalm

eline sağlık güzel bi çalışma olmuş çok tşklerrr

liglerde inen ve düşen takımlarda bu yamaya eklendimi??

Evet, yazmışız oraya değil mi ?

yaw biri yardım etsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

7.0.2 war sadece orjinal-ve 7.0.2 update war

YANİ KİNG UPDATE YOKKKK

OFFFFFFFFFF YAMAYI YAPAN BIRI YARDIM ETSIN HER KAFADAN BI SES CIKIOOOO

OLMUOOOOOOOOO SONAAAAAAAAAAA

Default selam

Quote Originally Posted by THe MaNgLeR_ View Post
    Yorumlar için teşekkürler, updatemiz 3000 download sınırına ulaştı.
    merhaba arkadaşım ben verdiğin linkten dosyayı indirdim db ye attım. Fakat oyuna girerken King Update' yi seç demişsin onu göremedim ?

bana anlatabilirmisin ?

yada anlatacak biri varmı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

tesekkurler guzel calisma

Nesil
    2007
    Yer
    Üyelik aktif edilmedi

Baska bir siteden bi update indirmistim. Tam bi fiyaskoydu. TSL dek' Turk oyuncularin ozellikleri sisirilmisti. Bu updte de oyuncularin ozelliklerine dokunulmadi dimi sadece transferler guncellendi.

ya arkadaşlar yeniyimde belki saçma olur kopya fm de7.0.2 çalışmıyo onun içinde bu yamayı yükleyemiyeceğiz dimi yardım ederseniz çok thank you

ArkadaŞlar Oyunun Orjİnal Olmasi Gerekİyomu Bİde Hangİ Versİyonu Olcak...

Thumbs down

Arkadaşlar www.rapidshare.com dan nasıl oyun indiriliyor???????

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Orjinal olmasına gerek yok. 7.0.2 nin üzerine kuracaksınız.

Ayrıca;

C:/Belgelerim/SI/db nin içine atıp oyun başlarken, King Update'yi seçceksin. Olmuyorsa;

Yeni update ne zaman cikiyor arkadaslar?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tevez ManU da kiralik oynuo.

Quote Originally Posted by remake View Post
    ...db klarsorunun icine attiysan eger gir oyuna new game'e bas sana soracak hangi database'i kullanmak istedigini. Cikan menude King Update'i sec. Tadini cikar.
    abi yeni oyun açdığımızda sormuyo öyle bişe acaba oyununorjinal mi olması lazım bi yardım lütfen...

Quote Originally Posted by sekocan View Post
    Tevez ManU da kiralik oynuo.
    arkadaş haklı bunun haricinde türkiye süper ligde son şampiyon fenerbahçe ama galatasaray oalrak gösterio ve türkiye süper kupa maçı galatasaray ile beşiktaş arasında oynanıo fenerbahçe olması gerek...

çok güzel bir yama. tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default onemli bu forumda paylasim sorunumu var////

Quote Originally Posted by THe MaNgLeR_ View Post
    Orjinal olmasına gerek yok. 7.0.2 nin üzerine kuracaksınız.

Ayrıca;

C:/Belgelerim/SI/db nin içine atıp oyun başlarken, King Update'yi seçceksin. Olmuyorsa;

Merhabalar......Her seyden once ellerinize kollariniza saglik.....eminimki guzel bir update olmustur fakat dikktimi ceken bir cok arkadasimizin yanayi kuramadigi ve yardim istedigi/////

Yamayi yapan arkadaslar size sesleniyorum bu soruna bir cozum varsa bunu siz biliyorsunuz ama hic ilgilenmiyorsunuz////
    herkez ayni seyleri soyluyor fakat yardin isteyen herkezde olmadigini belirtiyor////

TYum arkadaslarim adina yardimizi cok acil bekliyorum/////

Tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by emreuste View Post
    Merhabalar......Her seyden once ellerinize kollariniza saglik.....eminimki guzel bir update olmustur fakat dikktimi ceken bir cok arkadasimizin yanayi kuramadigi ve yardim istedigi/////

Yamayi yapan arkadaslar size sesleniyorum bu soruna bir cozum varsa bunu siz biliyorsunuz ama hic ilgilenmiyorsunuz////
    herkez ayni seyleri soyluyor fakat yardin isteyen herkezde olmadigini belirtiyor////

TYum arkadaslarim adina yardimizi cok acil bekliyorum/////

Tesekkurler
    Bakın arkadaşlar bir kez daha anlatıorum;

İndirdiğiniz dosyayı C:/belgelerim/SI/FM 07/db nin içine atıyoruz ve oyun başlarken King Update'yi seçiyoruz. eğer olmazsa;

C:/Program Files/SI/Fm 07/data/db nin içine atın öyle deneyin. ama 2.dediğime gerek yok. ilkini yapmanız yeterli.

Quote Originally Posted by muratgs_735 View Post
    arkadaş haklı bunun haricinde türkiye süper ligde son şampiyon fenerbahçe ama galatasaray oalrak gösterio ve türkiye süper kupa maçı galatasaray ile beşiktaş arasında oynanıo fenerbahçe olması gerek...
    Updateyi çalıştıramadığın belli oluyor dostum. Updatede dediklerinin hiçbiri yok. Hepsi doğru olarak ayarlanmış durumda.

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

yamayı indirdim, yama tarihinden sonra gerçekleşen bazı transferler (ki elinizde olmayan bir sebep) haricinde herşey dört dörtlük olmuş. Yeni sürümünü merakla bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ksuura bkmayın yeri deil fakat bi konuda yardımınızı istiycem.
    bnde güncelleme paketi yayınlıycam ama nasıl yapıcağımı bilmiorum. eğer bi bilgisi olan varsa bna yardımcı olabilirmi veya bu konu hakkında nerden bilgi alabilirim. teşekkürler şimdiden...

Nesil
    2007
    Yer
    Luleburgaz

Yamayı indirdim çok güzel olmuş yapanların ellerine sağlık. Oyuncuların mevkileri düzeltilmiş son transferler yapılmış çoğu eksik giderilmiş. Şu ana kadar gördüğüm tek eksiklik Necati Ve Hasan Kabze'nin takımdan ayrı olmayışı onun da tarihle bir ilgisi oldugunu düşündüğüm için bu da bi eksiklik sayılmaz. Kerim,Kemal Aslan,Uğur Boral ve aklıma gelmeyen bir çok oyuncunun mevkileri düzeltildiği için çok daha gerçekçi olmuş. Roberto Carlos filan takımda görünce helecanlandım Hakkaten paylaşım için çok sağolun yeni versiyonlarını bekliyoruz.Teşekkürler

tesekkurler ellerine saglik oynadiktan sonra yorumlarimi yaparim

el'ne saglik yalniz bobo turkiyedeki en iyi forvetlrden biri neden ozelliklri dusuk anlamadim sbirde serdar ozkan kirada degil

ben oyuna girerken database secenegi cikmiyor.yani database i 7.0 surumu varken bi degisiklik yaptigimda oyuna girmeden once sorardi ancak bu yeni surumle beraber yukledim paketini bi turlu sormuyo database'i ve 2006 kadrolari ile aciyo oyunu normal hali ile.
    bunu nasil cozerim bile varmi?

v2'si geliyor arkadaşlar...

bugün gelir mi arkadaşım ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kim dedi hazırlayanın bır acıklama yapması lazım.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri