Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 198 sonuç

Konu: King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kuzey kıbrıs ligimi kurdun baska ligin ustune falan, yoksa kıbrıs takımların adını mı değiştirdin?

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Oyunda Kuzey Kıbrıs yoktu, oyuna eklendi.

update i yukledim ve hemen fb ile yeni oyuna basladim.ilk bakista genel olarak update cok ii hazirlanmis.emege gecen herkese cok tesekkur ediyorum.ama bazi eksiklikleri war.gozume carpan hatalar///

-ali camdali fenerbahcenin degil kayserisporun oyuncusudur.
    -serdar kulbilgenin ca ve pa si cok az.hic bir degisiklik yapilmamis.
    -ali bilginin fiyatinin 1.8 pound oldugu yerde serbest kalma maddesinin 1.4 olmasi sacma.
    -kazim richards 155 k degerinde bir futbolcu mu?eger oyleyse neden ilhan parlak tan daha ii ve ilhan parlak in degeri 2.6 pound?
    -en onemlisi 3 buyuklerin oyun kuruculari hakkinda.alex ricardinho ve lincoln.
    alex in pa 160/ricardinho un pa 177/lincoln un pa 185..bu 3 oyuncu arasinda bu kadar kalite farki war mi?eger size gore warsa alex in degeri 4.6 pound iken lincoln un neden 425 k?
    -oyuna yeni aktarilan transferlerin sozlesmeleri genellikle 2 yillik olmus..

simdilik gozume carpan hatalar bu kadar.eger daha fazla gorursem tekrar yorum yazarim.ii oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

arklar deneyen oldumu 70 da çalışıyormu çalışmıyorsa boşuna indirmeyek kotadan düşmesin zaten çok az kaldı

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by hakanmaya18 View Post
    update i yukledim ve hemen fb ile yeni oyuna basladim.ilk bakista genel olarak update cok ii hazirlanmis.emege gecen herkese cok tesekkur ediyorum.ama bazi eksiklikleri war.gozume carpan hatalar///

-ali camdali fenerbahcenin degil kayserisporun oyuncusudur.
    -serdar kulbilgenin ca ve pa si cok az.hic bir degisiklik yapilmamis.
    -ali bilginin fiyatinin 1.8 pound oldugu yerde serbest kalma maddesinin 1.4 olmasi sacma.
    -kazim richards 155 k degerinde bir futbolcu mu?eger oyleyse neden ilhan parlak tan daha ii ve ilhan parlak in degeri 2.6 pound?
    -en onemlisi 3 buyuklerin oyun kuruculari hakkinda.alex ricardinho ve lincoln.
    alex in pa 160/ricardinho un pa 177/lincoln un pa 185..bu 3 oyuncu arasinda bu kadar kalite farki war mi?eger size gore warsa alex in degeri 4.6 pound iken lincoln un neden 425 k?
    -oyuna yeni aktarilan transferlerin sozlesmeleri genellikle 2 yillik olmus..

simdilik gozume carpan hatalar bu kadar.eger daha fazla gorursem tekrar yorum yazarim.ii oyunlar
    Ali Çamdalı Fenerbahçe'de
    Serdar'la hafif oynama yapıldı, o kadar yeterli diye düşündük.
    Kazım'ın değeri 1 mn dolar çıkıyor, sende bir hata olmuş, biz 1 mn dolar olarak ayarladık.
    Lincoln'ün değeri konusunda bir hata yapmışız kabul ediyorum, ancak günler ilerledikçe değeri 11 mn dolara çıkıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Lincoln pa sı abartılmış sanki 185

Quote Originally Posted by THe MaNgLeR_ View Post
    Ali Çamdalı Fenerbahçe'de
    Serdar'la hafif oynama yapıldı, o kadar yeterli diye düşündük.
    Kazım'ın değeri 1 mn dolar çıkıyor, sende bir hata olmuş, biz 1 mn dolar olarak ayarladık.
    Lincoln'ün değeri konusunda bir hata yapmışız kabul ediyorum, ancak günler ilerledikçe değeri 11 mn dolara çıkıyor.

tekrar belirtiyorum.ali camdali kayserispor oyuncusudur.iste link/http://www.kayserispor.org/index2.asp?o=orta2.asp&m=hbdetay&tid=211675

serdarin pa si 110..bence hic yeterli deil..rezalet bi kaleci ozaman serdar.

kazimin degeri 155 K cikti.onun nedenini bende bilmiyorum.

alex ve lincoln arasindaki farki siddetle kiniyorum.alex 160 lincoln 185..

güncelleme güzele benziyor.fakat carlos tevez man utd'a gitmedi.%90 gidecek.ama yine de resmi imza atmadan göndermen yanlış olmuş.benim isteğim de manchester'a gitmesi.tevez gibi bi oyuncunun west ham'da oynaması doğru değil zaten.

alex in pa sı 160 lincolnün 185 olamaz ki kardeş. lincolnü alexle kıyaslayamayız bile. yamayı yapan arkadaş şuna bi cevap verebilirmisin neden böyle yaptınız? gsli olduğunuzdanmı böyle oldu yoksa yanlışlıklamı yapıldı bu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alex'in PA sı Lincoln'ünkinden az olmamalı

179 a 179 yapın bence alexle lincoln'ü

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by hakanmaya18 View Post
    tekrar belirtiyorum.ali camdali kayserispor

alex ve lincoln arasindaki farki siddetle kiniyorum.alex 160 lincoln 185..
    Alex ve Lincoln'ü aynı yaptığını söylüyor Türkiye Ligi'ni yapan arkadaşım, ancak bir hata yapılmış olabilir, sen tekrar açıp bakarsan belki düzelir. Eğer düzelmezse demek ki yanlış girilmiş, ama arkadaşım dediğinizi duyunca şaşırdı, aynı girdiğini söylüyor, tekrar denerseniz sevinirim.

Quote Originally Posted by serkandemir View Post
    güncelleme güzele benziyor.fakat carlos tevez man utd'a gitmedi.%90 gidecek.ama yine de resmi imza atmadan göndermen yanlış olmuş.benim isteğim de manchester'a gitmesi.tevez gibi bi oyuncunun west ham'da oynaması doğru değil zaten.
    Biz de öyle düşündük, farklı birşey olursa düzeltiriz v2'de.

Quote Originally Posted by oguz-600 View Post
    alex in pa sı 160 lincolnün 185 olamaz ki kardeş. lincolnü alexle kıyaslayamayız bile. yamayı yapan arkadaş şuna bi cevap verebilirmisin neden böyle yaptınız? gsli olduğunuzdanmı böyle oldu yoksa yanlışlıklamı yapıldı bu?
    GS'li falan değiliz, ayrıca olsak bile takımımızı hak ettiği ölçüde yaparız. Merak etme, yukarıda yazdığım cevabı okursan Alex konusunda bilgi edinirsin.

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Alex'in PA sı Lincoln'ünkinden az olmamalı
    Yukarıda yazdığım cevabı okursan Alex konusunda bilgi edinirsin.

Alex'le Lincoln'ün CA sını ve PA sını aynı yapmıstım ben.Neden böyleoldu anlamadım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.sporx.com/detail.php?Type...ri=29&go=71726

Ali Camdali fenerde

Ayrıca değerler oyunda ilerlediğiniz zaman gerktiği seviyeye gelir..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

guz3el bır yapım kesınlıkle deneyecegim
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaRMaN View Post
    Alex'le Lincoln'ün CA sını ve PA sını aynı yapmıstım ben.Neden böyleoldu anlamadım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.sporx.com/detail.php?Type...ri=29&go=71726

Ali Camdali fenerde

Ayrıca değerler oyunda ilerlediğiniz zaman gerktiği seviyeye gelir..
    aynı siteye haberlere bakarsan bugun resmen kayseride orda oyle gozukuyor biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Bir sürü sitede çıktı Ali Çamdalı olayı, basın kesin diye yazdı kulüpten bir açıklama gelmedi, v2'de bu olayı kesin halledeceğiz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sussie sitesinden download: 1077
    Toplam download: 1300'ü aştı..

Quote Originally Posted by oguz-600 View Post
    ne diosunuz abi ya lincolnu hic seyrettinizmi siz 4 tane alez eder lincoln..lincolnun degeri doruda bence alexinkinin assagi cekilmesi gerek sole 140 a fln korner ve serbest vuruslari 20 olsun size yeter anca duran top iste kendiside duran bisey zaten kostuugunu 2 kere fln gordum oda heralde pirim icindir..alexin 6 macta kostuunu lincoln 1 macta kosuyo ve teknik olarak sadece hagi yle kiyaslanabilicek bi futbolcu..

Elinize Sağlık.Saol

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    ne diosunuz abi ya lincolnu hic seyrettinizmi siz 4 tane alez eder lincoln..lincolnun degeri doruda bence alexinkinin assagi cekilmesi gerek sole 140 a fln korner ve serbest vuruslari 20 olsun size yeter anca duran top iste kendiside duran bisey zaten kostuugunu 2 kere fln gordum oda heralde pirim icindir..alexin 6 macta kostuunu lincoln 1 macta kosuyo ve teknik olarak sadece hagi yle kiyaslanabilicek bi futbolcu..
    Bencede yani bunları yaparken bir Alexe bir de Lincolne bakmak lazım. Ama Alexin pası 160 değil yanlış hatırlamıyorsam 170lerde... Bazı şeyleri göz önünde bulundurmak lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Arkadaşlar ikisi de eşit yapıldı, ancak bir yanlış girilme olmuş olabiLir.

yamayi indirdim ama kuramiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok teşekürler böyle bir şey yama lazımdı zaten..

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by bearteam View Post
    yamayi indirdim ama kuramiyorum
    Dosyayı c:/belgelerim/sports interactive/football manager 2007/data/db içine atacaksın, oyun açılırken King Update'yi seçeceksin.

lincol yüksek olması gayet normal alexden daha kaliteli bi oyuncu bence bi anormallik yok..

tesekkurelr cok guzel

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Yorumlar için teşekkürler, updatemiz 3000 download sınırına ulaştı.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Bazı GS li kardeşler demiş Lincoln Alex'ten kat kat iyi tamam iyi ama birsini 160 birsininde 185 olması çook büyük yalnış

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Bazı GS li kardeşler demiş Lincoln Alex'ten kat kat iyi tamam iyi ama birsini 160 birsininde 185 olması çook büyük yalnış
    ewet alex 160 diil 140 olmali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

en iyisi alexi silin oyundan

aradaki klas farkını sole soyleyim biri brezilya milli takımında oynamıs dieri ise herhangi bi milli takımda oynayım die alman vatandaslıgına gecip almanya forması altında ter dokmek istiyorum demis

amacım tartısma yaratmak deil bu sozlerde ama lincoln iyi diyen arkadaslara cevabım bu.

benim kendi dusuncem ise alex ve lincoln birbirlerine benzetilmemesi gereken 2 oyuncu. alex kosmayan durarak dusunerek oynayan daha cok sonuca giden pas alır, verir sut ceker gol atar zaten kariyerinin istatisliklerinde gorulur asist ve gol sayısı fazladır. lincoln ise ileri geri calisir top kapar top dagıtır yani daha cok asist yonlu oynuyo bence 2sini karsılastırmayalım aynı mevkide farklı ozelliklerde 2 oyuncu ( bu yorumları sıkı bir schalke sempatizanı olarak soyluyorum canlı stadında izledigim mac sayısı taraftarı oldugum fb den fazladır)

pa ca olayına gelirsek bunlar oyuncuların ozeliklerine gore hesaplanan seyler siz 140 olsun diyince olan bisi deil yada siz 185 olsun diyince olcak bisi deil

ayrıca en yuksek pa nın 200 oldunu ronaldinho messi gibi yıldızların pa sının 195-199 aralıgında oldunu bu yuzden lincoln eger bu yamada bu oyunda bu kadar yuksekse kınadıgımı belirtmek isterim 2 oyuncununda max alabilecegi pa 170dir bence. heleki turkiyede oynuyolar bu dogrultuda daha dusuk olmalılar max 165 falan olmalı oda turkiyede yıldız oyuncu kategorisinde oldukları icin

bu yorumu buraya yazmamın gereksiz oldunu biliyorum cunku burası veritabanı guncellestirmeleri baslıgı ve bole tartısmalar yerine onerilerin olması gereken bi yer

Lincoln'ün değeri 600.000 Avro mu ? =)

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri