Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 198 sonuç

Konu: King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Default King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

King Update v1 Çıktı !!

Şu sıralarda bir çok transferin olmasından ve FM Severlerin bu yıldızları takımlarında görmek istemesinin ardından bu beklentiler bizi update yapmaya itti. Sonucundada çok güzel bir update ortaya çıktı...
    --Eklenen Özellikler--

- İngiltere, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Türkiye, Portekiz, Hollanda başta olmak üzere bir çok ligin transferleri eksiksize yakın aktarıldı. (Türkiye eksiksiz)

- İsim hataları düzeltildi.. Örn: Mevlüt Erding > Mevlüt Erdinç

- Takma adlar düzenlendi.. Örn: Van Bronckhorst > Gio

- Bir çok ülkedeki gelecek vaadeden yeni genç yıldızların ca ve pa değerleri düzenlendi.. Örn: Batuhan Karadeniz

- Takım isimleri düzenlendi: Örn: RedBull Salzburg, Paços Ferreira, Larissa.

- Dünyada yer alan bir çok takımın finansı güncellendi.

- Takımların son teknik direktörleri oyuna aktarıldı (Fazla ağırlık verilmedi buna) (Türkiye tamamen aktarıldı)

- Telif haklarından kaynaklanan turnuva isimleri gerçeğe dönüştürüldü.. Örn: UEFA, Champions League, Turkcell Süper Lig vs vs..

- Her sene oyunda yer alan kasıtlı yada bilinmeyerek yer alan Kıbrıs(Cyprus hatası düzenlendi.

- Kulüp başkanları yeniden düzenlendi.

- Oyuna bir çok medya organı eklendi. Örn: Fanatik, CNN, Kanal D vs vs..

- Ülkelerin sevdiği ve sevmediği ülkeler yeniden düzenlendi. Örn: Türkiye-İsviçre

- Milli takım kadroları olabildiğince güncellenmeye çalışıldı..

- 2008 senesinde Avrupa kupalarına gidecek olan takımlar aynen aktarıldı.

- Oyuncuların uyrukları yeniden düzenlendi. Örn: Kazım-Richards vs..

Ve daha akla gelmeyen bir kaç yenilik !.

Yapımcılar:
    Malatyalı
    TarMan_25

Teşekkür:
    Muhtarkator
    İmparator_66
    .Anfield
    WebMaster91
    TheMaNgLeR
    Buradan indirin;

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28670/bilgi/
    Dipnot : Kendi sitemde yayınlanan bir updatedir, nickler tutmuyor diye yanlış anlamayın.
    Dipnot 2 : Reklam içermemesi için özen gösterdim, hala reklam içeren yeri varsa düzeltirsiniz ama kaldırmazsınız umarım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok iyi çalışma tebrikler.Uğraşmışsın...
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Sitemdeki arkadaşlar çok uğraştılar sağolsunlar..

Tevez Manchester United'a gitmediki

Angry

tevez manchester da napio hava deisiklii olsun diemi yolladin

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

İmza atılmadı ama transfer kesin, Tevez ManU'da. Google'a Tevez Manchester'da yazarsanız görürsünüz arkadaşlar, alın bu da resmi siteden bir haber;

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=443826

İmza atılmadı ama transfer kesin. Eğer bir hata varsa, ki görünmüyor v2 de düzeltilir..

ıyıde nası calıstrcaz bunu bıraz yardımcı olurmusunz????

Cool SÜper Yama OlmuŞ

ARKADAŞLAR RARDAN ÇIKAN db DOSYASINI BELGELERİM\SPORT İNTERACTİVE\
    NİN İÇİNE ATIN VE OYUNA GİRERKEN RFS KİNGİ SEÇİN O KADAR OYUNU OYNAYIN.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Ben indirdim süper olmuş sağol. Tevez konusu belli değil kalsın ne zararı varki

İndireli bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Teşekkürler yorumlar için, indirip yorumlarsanız seviniriz..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ellerıne saglık kardesım cok guzel bı calısma bu yenılıklerı beklıyodum.yanlız bı sorum olcak v7.0 da calısıomu bu yama? onu merak ettım yada 7.1 de ?? yardımcı olursan cok sevınırım tekrar tesukkur ederım.tevez konusuna gelınce ınterle anlastıgını duymustum ama ne kadar dogru bı8lemıycem takıp edemıoyrum uzun zamandır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

- Her sene oyunda yer alan kasıtlı yada bilinmeyerek yer alan Kıbrıs(Cyprus hatası düzenlendi.

ne gibi bi hata?

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by samasti View Post
    ellerıne saglık kardesım cok guzel bı calısma bu yenılıklerı beklıyodum.yanlız bı sorum olcak v7.0 da calısıomu bu yama? onu merak ettım yada 7.1 de ?? yardımcı olursan cok sevınırım tekrar tesukkur ederım.tevez konusuna gelınce ınterle anlastıgını duymustum ama ne kadar dogru bı8lemıycem takıp edemıoyrum uzun zamandır
    7.0 da çalışmayabilir 7.1 de aynı şekilde, aslen 7.2 için yapıldı. Deneyin ama, kesin çalışmaz diye de birşey yok.

Quote Originally Posted by mista7fb View Post

ne gibi bi hata?
    Normalde oyunda Kuzey Kıbrıs yok, Cyprus var sadece ama update bunu getiriyor.

Quote Originally Posted by hakanmaya18 View Post
    simdi indiriyorum..en kisa zamanda yorum yazarim..boyle bi uptade in cikmasi cok gusel oldu.ne zamandir bekliyorduk.cok saolun
    Bekliyorum yorumlarını..

update i yukledim ve hemen fb ile yeni oyuna basladim.ilk bakista genel olarak update cok ii hazirlanmis.emege gecen herkese cok tesekkur ediyorum.ama bazi eksiklikleri war.gozume carpan hatalar///

-ali camdali fenerbahcenin degil kayserisporun oyuncusudur.
    -serdar kulbilgenin ca ve pa si cok az.hic bir degisiklik yapilmamis.
    -ali bilginin fiyatinin 1.8 pound oldugu yerde serbest kalma maddesinin 1.4 olmasi sacma.
    -kazim richards 155 k degerinde bir futbolcu mu?eger oyleyse neden ilhan parlak tan daha ii ve ilhan parlak in degeri 2.6 pound?
    -en onemlisi 3 buyuklerin oyun kuruculari hakkinda.alex ricardinho ve lincoln.
    alex in pa 160/ricardinho un pa 177/lincoln un pa 185..bu 3 oyuncu arasinda bu kadar kalite farki war mi?eger size gore warsa alex in degeri 4.6 pound iken lincoln un neden 425 k?
    -oyuna yeni aktarilan transferlerin sozlesmeleri genellikle 2 yillik olmus..

simdilik gozume carpan hatalar bu kadar.eger daha fazla gorursem tekrar yorum yazarim.ii oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by hakanmaya18 View Post
    update i yukledim ve hemen fb ile yeni oyuna basladim.ilk bakista genel olarak update cok ii hazirlanmis.emege gecen herkese cok tesekkur ediyorum.ama bazi eksiklikleri war.gozume carpan hatalar///

-ali camdali fenerbahcenin degil kayserisporun oyuncusudur.
    -serdar kulbilgenin ca ve pa si cok az.hic bir degisiklik yapilmamis.
    -ali bilginin fiyatinin 1.8 pound oldugu yerde serbest kalma maddesinin 1.4 olmasi sacma.
    -kazim richards 155 k degerinde bir futbolcu mu?eger oyleyse neden ilhan parlak tan daha ii ve ilhan parlak in degeri 2.6 pound?
    -en onemlisi 3 buyuklerin oyun kuruculari hakkinda.alex ricardinho ve lincoln.
    alex in pa 160/ricardinho un pa 177/lincoln un pa 185..bu 3 oyuncu arasinda bu kadar kalite farki war mi?eger size gore warsa alex in degeri 4.6 pound iken lincoln un neden 425 k?
    -oyuna yeni aktarilan transferlerin sozlesmeleri genellikle 2 yillik olmus..

simdilik gozume carpan hatalar bu kadar.eger daha fazla gorursem tekrar yorum yazarim.ii oyunlar
    Ali Çamdalı Fenerbahçe'de
    Serdar'la hafif oynama yapıldı, o kadar yeterli diye düşündük.
    Kazım'ın değeri 1 mn dolar çıkıyor, sende bir hata olmuş, biz 1 mn dolar olarak ayarladık.
    Lincoln'ün değeri konusunda bir hata yapmışız kabul ediyorum, ancak günler ilerledikçe değeri 11 mn dolara çıkıyor.

Quote Originally Posted by THe MaNgLeR_ View Post
    Ali Çamdalı Fenerbahçe'de
    Serdar'la hafif oynama yapıldı, o kadar yeterli diye düşündük.
    Kazım'ın değeri 1 mn dolar çıkıyor, sende bir hata olmuş, biz 1 mn dolar olarak ayarladık.
    Lincoln'ün değeri konusunda bir hata yapmışız kabul ediyorum, ancak günler ilerledikçe değeri 11 mn dolara çıkıyor.

tekrar belirtiyorum.ali camdali kayserispor oyuncusudur.iste link/http://www.kayserispor.org/index2.asp?o=orta2.asp&m=hbdetay&tid=211675

serdarin pa si 110..bence hic yeterli deil..rezalet bi kaleci ozaman serdar.

kazimin degeri 155 K cikti.onun nedenini bende bilmiyorum.

alex ve lincoln arasindaki farki siddetle kiniyorum.alex 160 lincoln 185..

yamayi indirdim ama kuramiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by bearteam View Post
    yamayi indirdim ama kuramiyorum
    Dosyayı c:/belgelerim/sports interactive/football manager 2007/data/db içine atacaksın, oyun açılırken King Update'yi seçeceksin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok teşekürler böyle bir şey yama lazımdı zaten..

Unhappy manager delisiyim

Ya ağabeyler ben daha yeni uyeyim nolur yardim edin benm pc de acilmiyo atim dosyayi yeni oyun actim ama olmuyo benimki eskisurum ondan olabilir abi nolur bana su yeni surumu atin yaaa lutfeen yalwariyorum obur yerlerden inmiyo luuuutttfennnnn …

Arkadaşlar v1 yazıyor dosyada.Çalışması için Football manager 07'nin V1 yaması mı gerekli yoksa o yamanın versiyonu mu?Acil Yardım pls

emeği geçen herkeze teşekkürler harika olmuş

YA BIRI BANA YARDIM ETSIN/

BEN O DEDIKLIERINIZI YAPDIM DB YE ATTIM

OYUNA BASLIORUM
    YENI OYUN DIORYM

SADECE ORJINAL VE 7/0/2 UPDATE BASLIGI WAR YANI KING DIE BISI CIKMIO 7/0/2 YE GIRIOM ONDADA BISI OLMUO

BIRI ACILEN YARDIM EDERSE SEWINIRIM HERKEZ OYNUO BEN OYNAYAMION SINIR OLDUM

güzel 1 update olmuş.. indirelm bakalm

iyi de db klasörü yok ki!!!!!!

Default nsl kuruluyor

yaaa abiler bn nereye kuruldunu buldum ama yinede acilmiyo hee bide ynlis olabilir yaptigim yer nolur bana bir yardim edin

simdi indiriyorum..en kisa zamanda yorum yazarim..boyle bi uptade in cikmasi cok gusel oldu.ne zamandir bekliyorduk.cok saolun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kuzey kıbrıs ligimi kurdun baska ligin ustune falan, yoksa kıbrıs takımların adını mı değiştirdin?

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Oyunda Kuzey Kıbrıs yoktu, oyuna eklendi.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri