1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: [Lig B] Alanyaspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kocaelispordan Uğur Yasan alındı. Biraz sorunlu bir oyuncudur ama her an tabelayı değiştirebilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Rival team olarak fethiyespor gosteriliyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Alanyaspor Kırıkkalespor'dan Mete Metin ve kaleci Hamit Tüzün'ü transfer etmişti. Baktım burada gösterilmemiş bende birazcık Mete'den ve Hamit'ten bahsetmek istedim.

Hamit Tüzün:

Kişisel Bilgiler
    Doğum Yeri : KIRIKKALE
    Doğum Tarihi : 15 Ocak 1978 (29)
    Uyruk : TC

Lisans Bilgileri
    Lisans No : 672375
    Kulüp : ALANYASPOR
    Sözleşme Başlangıç T. : 4 Temmuz 2007
    Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009

Toplam Maç
    Türkiye Kp:1
    TFF 3. Lig:20
    TFF 2. Lig:84

Kaleci Hamit'i yıllarca tribünden izledim. Çok tecrübeli ve yetenekli bi kaleci. Bu sezon başında Alanyaspor'a transfer oldu. Başarılar dilerim Hamit'e...

KALECİ HAMİT FOTOĞRAF ARŞİVİ:

Mete Metin:

Kişisel Bilgiler
    Doğum Yeri : KIRIKKALE
    Doğum Tarihi : 26 Nisan 1980
    Uyruk : TC

Lisans Bilgileri
    Lisans No : 652291
    Kulüp : ALANYASPOR
    Sözleşme Başlangıç T. : 13 Ağustos 2007
    Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009

Toplam Maç ve Attığı Gol
    TFF 3. Lig 115 41
    TFF 2. Lig 29 11

Mete geçen sezon Kırıkkalespor'da başarılı bi performans gösterdi.Fiziği en büyük avantajı.Bir forvet oyuncusunda aranan özellikler Mete'de var.Bu sezon başı kaleci Hamit ile birlikte Alanyaspor'a transfer oldu ve Alanyaspor ile çıktığı Uşakspor maçında 2 gol(61.dk.81dk.), Bucaspor maçında 1 gol(Dk.88)attı.Fethiye maçını boş geçti.Çıktığı 3 Lig maçındada 3 gol attı.

METE METİN FOTOĞRAF ARŞİVİ:
    Oturan sırada, en sağdan ikinci futbolcu

9 Numaralı Futbolcu Mete

METENİN BOLUSPOR'A ATTIĞI MUHTEŞEM GOL.(İLK GOL)

[YOUTUBE]umr84DnI-Jg[/YOUTUBE]

Nesil
    2003

Default [Lig B] Alanyaspor Araştırması 2007

Alanyaspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Yakında hepsiyle karsınızda olacam.Beni izlemeye dewam edin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Alanyaspor Alanya'nın turuncu-yeşilli futbol kulübü. Maçlarını Milli Egemenlik Stadı'nda oynayan kulüp Lig B'de mücadele etmektedir.1948 yılında kurulan Kulübün Başkanı Selçuk Doğan'dır.Milli Egemenlik Stadı 3750 kişiliktir.Fakat en kısa zamanda yapımı devam eden 15000 kişilik kendi stadlarına kavusacaklardır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    1-erol tırpan
    2-taner savut(kaptan)
    3-kenan imirhan
    4-erdal sezek
    5-hasan hakan hacı bektaşoğlu
    6-serkan ençetin
    7 semavi özgür
    8-metin kurt(halit köprülü)
    9-metin telle
    10-nedim vatansever
    11-cihan
    teknik direktör aldoğan argon
    bu 11'e bazen forvet önder dalkıran da girmiştir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    geçen yılın 3 kilit oyuncusu 3-kenan imirhan 5-hasan hakan hacı bektaşoğlu ve 7-semavi özgür'dür
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kaleci erol defanstan 4-erdal 5-hasan hakan orta sahadan 7-semavi 8-halit ve 11-cihan başka kulüplere gitmiştir bu yıl.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    geçen yıl en çok forma giyen kaleci erol idi yükselme gurubuna çıkana kadar ondan sonra ise bir ara kadro dışında kalınca sanırım en çok formayı giyen bir değil birkaç kişi var 2-taner 3-kenan 4-erdal 5-hasan hakan 10-nedim bu futbolcular sakat ve cezalı olmadığı sürece hemen hemen her maçta oynadılar ama en çok sanırım 3-kenan ya da 4-erdal sezek oynadı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    1-erol(kaleci) 2-taner(sağ bekkaptanımız) 3-kenan(stoper) 4erdal(stoper) 5-hasan hakan(libero-serbest adam orta sahaya da çıkar yeri geldiğinde) 6-serkan(ön libero) 7-semavi(sağ kanat) 8-metin kurt ya da halit(ileriye dönük orta saha forvetin arkasında) 9.metin telle(forvet) 10-nedim(forvet) 11-cihan(sol kanat).
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yedek kalecimiz 12-doğan 13-önder aslan(stoper) 14-hicabi(kaptanın yedeği sağ bek veya duruma göre sağ açık sağ koridor) 15-kenan köse(çapa -ön libero) 16-sefer(forvet) 17-nedim gül(sol kanat) 18-burak(stoper).
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    turgut(stoper) murat(3.kaleci) alt yapıdan sercan(forvet). en cok potansiyele sahip oyuncular..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    gittiler ama semavi drinpling iyi olan bir oyuncuydu erdal topu oyuna iyi sokan bir stoperdi hakan ise top tekniği bir defans oyuncusu için çok yüksek olan bir oyuncuydu artı gizli bir golcüydü halit ise felipe tarzı yani araya iyi top atabilen asisit özelliği fazla olan bir oyuncuydu.cihan ise iyi orta açabilen oyuncuydu.kalanlardan ise kenan abiden adam geçse top geçmez top geçse adam geçemez tarzı bir oyuncu ve song gibi iyi top keser. metin kurt'un top ayağına sanki yapışmış gibidir sanki topu kaptıracak gibi ama topu ayağından zor alırsınız artı koşan biri metin telle fırsatçı golü koklar önder dalkıran hava hakimiyeti üst düzeyde ve sırtı dönük oynayabilen bir forvet nedim vatansever ters koşular yapabilen iyi pres yapan bir forvet yeni gelenlerden bildiğim biri cüneyt yis tam bir play maker iyi oyun kurar iyi asistçi ve tekniği üst seviyede bir lider oyuncudur.

Mesaj Yetkileri