1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: rooney den bir maçta 8 gol!!!!

Cool rooney den bir maçta 8 gol!!!!

Shot at 2007-07-18

Tebrik ederim güzel bi başarı Rooney için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bravoo!!! bende bi kere fredle 11 tane attıydım

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

rooney cosmus be
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

maçın en güzel tarafıda maçta 8 gol olması(kendi takımından başka birisi hiç gol atmamış ve karsı takımdan hiç gol gelmemiş)ve maçı 8-0 yenmen.rooneyden başka birşey yok maçta
    10 üzerinden 20 ile oynamış adam

6. Default

bnm de villa 9 gol atmıştı ş.ligi ön elemede tns le yapmıştım 11-0 btmişti
    Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

sol altta iki kişilik yazıyo arkadaşla ortak lig açtık,altta msn konuşması da var hile yok yani

bende henry'le 6 tane attım xD

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Atarsın tabi normal ama bence burada mühim olan Henry'nin 6 atmasından çok takımda Chivu, Terry, Kaka, Ronaldinho, Henry'nin bulunuyor olması.

Tabi o daha büyük bi başarı xD

başarı mı hile mi ?

Kesinlikle hiledir

zombilerin ele geçirdiği koca bi şehirde hayatta kalan insanlardan biri virüsten etkilenmemiş diğer başka insanlarla karşılaşır...
    şuan tamda o ruh hali içindeyim şu tarihte hala 2006 oynayan yada en azından takip eden birilerinin olması güzel..
    bu arada hemen reklam yapiiym bi kaç önce tekrar 2006 kurdum gs tabiki ve gustavo oberman yine bu forumdan aldğn öneriyle önce öneri aldım sonra şahsını bana 350bine mal olurken sadece yarım sezon oynadı nasıl yaptıysa 18milyon oldu taktire şahen şahsiyet kısaca

Mesaj Yetkileri