Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 185 sonuç

Konu: [4-4-2 Dengeli Premiership] Ada'yı Sallayın!!

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by anaka View Post
    iki sorum olacaktı ilhan abi
    1- hiper aston villa taktiğini oynarken ilk yarı yenik kapatırsak sayfa başında anlattığın tempoyu artırır vs. onlarımı yapacağız.
    2-deplasmanda ve iç sahada yeni taktiği değiştirmeyin demişsin rehberler bölümünde bir taktiği sürekli oynarsan takımlar artık senin nasıl bir taktikle çıktığını anladığı için başarısız sonuçlar alabilirsiniz deniyor bu söylem sence doğru 20 maç hep aynı taktikle oynarsak karşı takımlar taktiğimizi öğrenip işimiz daha zor olmaz mı?
    bu iki soruyu ayrı ayrı cevaplarsan sevinirim ilhan abi
    bizi aydınlattığın için teşekkürler.
    Kardeş bunlara kendi tecrübelerini katmadan inanma, kendi örneğimi verebilirim..

Gerçekten harika bir taktik bu.Bundan önceki versiyonları denedim ve birçok başarı kazandım.Özellikle savunmanın basıp , ortasahayla arasındaki mesafenin darlığı,çok iyi savunma yapmamızı sağlıyor.Bu çok güzel bir taktik.Ama taktiğe göre takım yaratmak zor iş.Ben Ajax olacağım.En iyi forveti Huntelaar.Ne hızlı,ne de hava toplarında canavar.Bu taktikte yer bulamayacak gibi görünüyor.Bu bir dezavantaj bence.Her neyse,diyelim ki 2 tane pivot forvet aldım.Sakatlandılar, uzun süre yoklar.Stam'ı pivot oynatsam verim alır mıyım sizce? Siz hiç jumpingi iyi savunmalara bu rolü verdiniz mi?Yeri değil ama konu açmışken söyleyeyim,Bu taktik için Internacional biçilmiş kaftan.Süper forvetleri var,3 tane pivot neyse tebrikler taktik için..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evet kardesim eger sakatLik oLursaki defanstan zipLama ve sicrama ozeLligi oLan bir oyuncunu pivot kuLlanabilirsn ben denedim basari sagLadi . ayrica pivotuna sut ve aerobikle top kontrol antremanlariyla kafa zipLama ve hiz antremani yaptirarak baya gelismesini sagLarsn

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Biraz değiştirip Liverpool'a uyarladım. 16 maçta 10 puan farkla 1.yim... Sağol.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

neLeri degistirdin peki payLasabiLirmisn banada lazim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Premiership'te benim taktiğimi indirip değiştirmeden uygularsanız mutlak şampiyonsunuz, bu kadar iddialıyım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Su an takimim M.Boro Sag mc de Dm olarak Boateng oynuyor Top kapmasi 20 markaji 18 ama her mac adam 7 iLe oynuyor aLan daraLtinca bu adam top kapmasini fLn etkilermi acaba yerini kaybedermi Birde defansif cizgi beni korkutuyor surekli orayla oynuyorum cunku defansif cizgi onde ve 2 dc normal anlayista oynuyr full defansif yapsak nasi olur

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Siz herhangi bir değişiklik yapmadan deneyin bakalım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Ben deniyorum su an dr dL ozelliklerini solermisn sIkIntI yasIyorUm dc ler hIzLImI oLsun kafa sicrama markaj topkapma mI

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

DR ve DL'de tackling ve hız iyi olmalı. DC'ler için de marking ve tackling bir de jumping iyi olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Premiership'te benim taktiğimi indirip değiştirmeden uygularsanız mutlak şampiyonsunuz, bu kadar iddialıyım.
    Çok iddalısın abi bende kendime güveniyom Ama bi sorum var Portsmouth ile oynuyom sezonun 2. yarısı senin diğer taktik domaisyon mu ne onla oynuyom 8. yim İversen ve Babel oynuyor forvette herşey tam yani kullansam acaba işe yarar mı ? Çünkü 2. yarı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kullan tabi. Tam Premiership taktiği bu

Nesil
    2006
    Yer
    -

Kullan tabi. Tam Premiership taktiği bu
    Şu anki maçta kullanacam FUlham ile sonucu bildirirm ama kötü olsa bile tam netice değil. 5-10 Maç oynar söylerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İyimiş taktik 2-1 kazandım yediğim golde golden sayılmaz kandi kalemize bilşerek attık gibi.

gerçekten eline sağlık peluk süper bir taktik Galatasarayda sol forvete Palermodan Andrea Caracciolo yu aldım sosayı sol orta saha ya monte ettim ve takım süper şampiyonlar ligi grubunda Real Madrid i 4-0 yendim hem de 10 kişi kalmıştım ligde de süperim ama önemli olan avrupaydı benim için neyse tekrar teşekkürler şiddetle denemenizi tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    -

Abi İlk sezonda Fa cup ve Carling cap aldım. Ligde 9. oldum ama aslımadık fazla çünkü zaten Uefa da idik yedeklerle çıktık. 2. Sezon başladı 4 maç 12 puan lideriz ve 1 gol yedik Live yi Kendi sahamızda 3-0 yendik. Nilmar ve İversen ikilisi süperler. Teşekkürler abi. Takım Portsmouth...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

depLasmanda kaybettigim 10 mac yuzunden sampiyonLuk gitti peLuk su deplasman maclarina bi oneri wer ya defans cizgisi onde yine gol yiyorm cekiyorum geriye yine yiyorum sen hic degistirme demistin oysa

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    depLasmanda kaybettigim 10 mac yuzunden sampiyonLuk gitti peLuk su deplasman maclarina bi oneri wer ya defans cizgisi onde yine gol yiyorm cekiyorum geriye yine yiyorum sen hic degistirme demistin oysa
    Haklısın kendi evimde canavarım ama deplasmanda çok kötü.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

peLuk heLp heLp =)) ya su depLasman oLayNda bI yardm etsen 3-4 mac aLsam sampiyondum defans cizgisini onde birakiyorm orjinaldeki gbi ama dcler normal oynadigi icinmi bilmem ama yeniliyorum bu sefer ful defansif yapiyorm yoq defans cizgisini derin yapiyorm yine oLmuyor bi ayar tutturamadm

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Ekran resimleri eklerseniz daha iyi yardımcı olurum.

peluk taktik icin cok tesekkurler. takim bi anda acayip degisti. ama az gol atuyorum sag forvet tipim nasil olmali oneride bulunurmusun..

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by umutumut67 View Post
    peluk taktik icin cok tesekkurler. takim bi anda acayip degisti. ama az gol atuyorum sag forvet tipim nasil olmali oneride bulunurmusun..
    Ben tavsiye edeyim Targetman için İversen, Eddieöneririm. Diğer forvet için Nilmar Babel mutlaka dene..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

peLuk iste depLasman tabLom icler acisi bi durum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Deplasmanlar için de uygun bir taktik yapacağım, yakında yayınlarım arkadaşlar.

Tesekkurler bu forumdan gordugum en guzel taktik emegin icin ve paylasimin icin tesekkurler...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Deplasmanlar için de uygun bir taktik yapacağım, yakında yayınlarım arkadaşlar.
    ama bu taktik icerde disarda ayni sekiLde uyguLanmicakmiydi sunu sorucam sana acaba deplasmandaki sorun defans cizgisi ve dcLern anLayisi iLe iLgilimi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunu güçlü rakiplere karşı kullanıyorum daha çok Zigic,Agüero ikilisi için ne dersin abi?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Süper derim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Atletico Madrid'e deniycem abi haydi hayırlısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Süper derim
    Bende kabul ete basınca öyle demiştim zaten

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sunderland'de deneyeceğim ama uzun forvet olarak kimi alsam? Iversen gelmez Sunderland'e...

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri