Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 185 sonuç

Konu: [4-4-2 Dengeli Premiership] Ada'yı Sallayın!!

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Roger'ı sola çek. Leonardo yedeğe. AMC olarak Sneijder. Sağa da Kahlenberg'i alabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Eminim bu da süperdir.Ellerine sağlık İlhan.
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

bu taktiği denedik yenilgiye düştük Total Dominasyon taktiğe dönüş yapsak nasıl olur ilhan abi yoksa bu taktiğe devam mı edelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

anaka @

İlk yorumda ne yapacağını belirtmiş İlhan..(:
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by anaka View Post
    bu taktiği denedik yenilgiye düştük Total Dominasyon taktiğe dönüş yapsak nasıl olur ilhan abi yoksa bu taktiğe devam mı edelim.
    Yenilince ne yapman gerektiği ilk mesajda var.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

abi valla eline sağlık yine müthiş taktik kariyere senin taktikle devam ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by tomasrosicky1 View Post
    abi valla eline sağlık yine müthiş taktik kariyere senin taktikle devam ediyorum
    DR, DL ve sağ taradtaki MC'nin sıkı markajını kaldırırsan daha güzel sonuçlar alırsın. Ayrıca her noktaya dikkat et.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

deneyelim abi..Şaun 2009 yılındayım ve M.City'deyim..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

deniyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Denerken beklerden ve sağ MC'den sıkı markajı kaldırırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız. Yine de kendinize göre modifiye edin taktiği.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

işe yarıyor abi...

pivot olarak batuhan fast striker olarakta gökhan ünalı deniyorm cok başarılı oluyolar sunnyde sanırm sag mc'ye en uygun adaylardan taktigin gayet hoş cok tesekkürler...

defansın biraz daha elden geçmesi gerekiyo sanki.. atakta pek bi sorun yok her maç çok sayıda pozisyon bulunuyo ama rakip de bulduğu pozisyonları kolaylıkla gole çevirebiliyo.. Bol gollü maçlar oluyo gözlemlediğim kadarıyla

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Yordis View Post
    defansın biraz daha elden geçmesi gerekiyo sanki.. atakta pek bi sorun yok her maç çok sayıda pozisyon bulunuyo ama rakip de bulduğu pozisyonları kolaylıkla gole çevirebiliyo.. Bol gollü maçlar oluyo gözlemlediğim kadarıyla
    Premiership'te her zaman çok gol olur. 38 maçta 35 gol yersen başarıdır. Diğer ligler için defansif anlamda da güzel bir taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkiye liginde de kullanacağım ellerine sağlık İlhan abi.

cıddı anlamda supersın ya taktıgını bıraz once ındırdım ve uyguladıgım ılk takım rangerstı cl grup macı deplasmanda ılk yarıyı 1-0 maglup bıtırdım ama verdıgın ıpucu sayesınde macı 1-2 kazandım sagolasın.

BU ADAM BU ISI BILIYOR BEYLER

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Alt lig takımları ile deneyen oldumu..........

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Çok güzel taktik.Chelsea'yle denedim ve başarılı oldum.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

saol kardes man cıtyde uygulıcam

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by anaka View Post
    İlhan abi sorum olacaktı
    bazı mesajlarında dikkatimi çekti defans çizgisi, anlayış ,tempo, zaman geçirme, alan daraltma azalt yada attır demişsin bu defans çizgisi tempo alan daraltma vb. kelimeler azaltınca ve artırınca ne oluyor ? bu kelimeleri açıklarsan taktiği ona göre modife edebiliriz . çünkü fm yi yeni oynayanlardanım azalt veya attır deyince pek anlamadım bu taktiğin önemli öğelerini teker teker açıklarsan ben ve benim gibi fm ye yeni oynuyanlar daha iyi sonuçlar alacaktır.
    senin taktiği beğeniyorum bazı maçlarda sorunlar çıkınca bu terimleri açıklarsan senin taktiği modife yapıp daha iyi sonuçlar alırız.
    şimdiden teşekkürler.
    Bunların hepsini bir-iki gün içinde açıklayacağım.

sağol ilhan abi
    rehberlerde takım komutları ile oyuncu komutları hakkında bilgi yok senin bu komutları açıklaman bir çok arkadaşımızın işine yarıyacaktır.

usrobotics Misafir

Bazı sorularım var.

İlk sorum DR ve DL'lere tight marking yaptırmanın bi faydası var mıdır?

İkinci sorum Mc'lerin alan daraltması nasıl olmalıdır.Örneğin eğer defansif oynuyorlarsa ben alan daraltmayı fazla yapıyorum Mc'ler icin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by usrobotics View Post
    Bazı sorularım var.

İlk sorum DR ve DL'lere tight marking yaptırmanın bi faydası var mıdır?

İkinci sorum Mc'lerin alan daraltması nasıl olmalıdır.Örneğin eğer defansif oynuyorlarsa ben alan daraltmayı fazla yapıyorum Mc'ler icin.
    DR ve DL oyuncularına defansif bir oyun oynuyorsan sıkı markaj yaptırmalısın ancak bazen aksıyor sıkı markaj beklerde. Yaptırmasan da ayrı bir dert.

MC'lerin eğer atak bir oyun oynuyorsan fazla alan daraltmalı. Tabi biri çok fazla yapmalı, biri biraz daha az yapmalı.

supersin ilhan abi senin sayende celtic kariyerimde sov var senin o super taktigin sayesinde

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Yeni versiyon çıkarmayı düşünüyormusun abi??

cikarsin ama abi bu sefer degisik bir dizilis yap ama yani arada sirada degisiklik oluyor senin dehani baska taktiklerdede gormek isterim

ilhan abi
    sabırsızlıkla senin anlayış,defans çizgisi,alan daraltma,tempo vb. terimleri açıklamanı bekliyorum. çünkü bazı zamanlar takım iyi oynamıyor bu terimli açoklayınca taktiği modife edip fm yi daha iyi oynamaya başlıyacağız.
    sağol. ilhan abi

emeğine sağlık . Reading'e adapte edebilirsem başarılı olacağına eminim

Lampard ve Ballack ortada. Ballack'i defansıf olarak kullanabilir miyim? Yoksa onu satıp başka bir yıldız mı alayım?

ilhan abi
    sabırsızlıkla anlayış,tempo,alan daraltma vb. komutları atırırsan ne olur azaltırsan ne olur cevaplarını bekliyorum çünkü herkesin işine yarıyacaktır.
    teşekkürler.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri