1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Son dakika gol yeme sorunu?? :((

Ben Eger skoru korumak ıstıyorsam Defans Cızgısını Derın Yapıyorum ve Zaman Geçirmeyi Sık Sık yapıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

bir de öndeysen yaratıcılık serbesti azaltıp hata oranını düşürebilirsin top kapmayı sert yaparsın oyuncu değişikliği yaparak kondisyonu yüksek oyunular elde edersin

Thumbs down

arkadaşım oyunda böle bir sorun olamaz sorunsende
    sen son dakikalarda hele 1 fark varken defansını açık bırakıyorsan sorun sende!!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    -

Bende artık az oluyor eskiden hep gol yerdim. Ama artık 70. DK. de oyun anlayışını defansif yapıyorum. Zaman geçirmeyi sık sık. Defan çizgisinide derin yapıyorum. 2 tanede DMC kanatlar ve forvet. Çoğundada gol atıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Valla ben son dk.lerde 3 tane oyuncu degıstırıyorum zaamn gecıyor
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

%70-75 oranında son dakikalarda gol yiyorum çok bastırıyor adamlar ya

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

fmde en can sıkan şeylerden biri özellikle premier ligde çok oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    -

Evet premier ligde çook oluyor. Hele Chelsea ve Manu yani Rooney ve Dragba- sHEVA BUNLAR hep atıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

birader hatayı en başından yapmışsın şampiyon takımın var tutup antrenmanla oynamışın bırak öle kalsın uygun yerlerde bir iki transfer yap tamam yine şampiyonsun ben atleticoyla başladım ilk sezon luizao diye bir dc aldım ve şampiyon oldum ikinci sezonda carewi aldım torresi sattım tevezi aldım hugo vianayı aldım yine şampiyon oldum şamp liginde ikinci turda zalim bayerne elendim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default Son dakika gol yeme sorunu?? :((

Arkadaşlar takımım atletico madrid ilk sezonumda atletico madridle şaöpiyon oldum hemde 91 puanla ne taktiğe ellledim ne de antremana dokumdum nede bir transfer yaptım ama ikinci sezonumda anteramanları değiştirdim taktik yine aynıydı birazda transfer yaptım 6. oldum cl de q finallde elendim.3. sezonda 14 futbılcu aldım taktik yine 442 normal antremanlar yine aynı onuda bu siteden infirmiştim yanılmiyorsam peluk isimli arkadasın anteramanları bu seferde ne yeniyorum ne yeniliyorum tam 8 maçta son dakika golleriyle berabere kaldım zirveden iyice uzaklaştım ama uefa yarı finaldeyim bu son dakika gol yeme işini nasıl halledebilirim taktik ve antremanla oynayınca takım mafvoluyor bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden tesekkurler

Benim bildiğim kadarıyla yok sürekli oluyo malesef bu...Tek önerim son bölümlerde daha defansif oynayabilirsiN...

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

zaman geçirebilirsin

Mesaj Yetkileri