1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: İstanbul Anadolu Yakasinda Alt Yapi Futbolcu SeÇmelerİ Var

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende kaleci olarak giderim ama işte tam adresi neresi yani ilçe? yakınsa giderim

2. Default adres

Quote Originally Posted by ibob View Post
    bende kaleci olarak giderim ama işte tam adresi neresi yani ilçe? yakınsa giderim
    merhaba arkadasım yerımız anadolu yakasında rıhtım kadıköyde eger iritibata gecmek istersen her zaman talf acık internet adresımızdende bıze ulasabılırsın

www.yeldegirmeni1951.com 535 219 68 68 ahmet

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

12-13 yaşında ki günlerimi hatırladım ...Hey gidi günler hey...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kadikoylu1903 View Post
    merhaba arkadasım yerımız anadolu yakasında rıhtım kadıköyde eger iritibata gecmek istersen her zaman talf acık internet adresımızdende bıze ulasabılırsın

www.yeldegirmeni1951.com 535 219 68 68 ahmet
    tatil olayı işimi bozuo ben 24 temmuzda gitcem 5 ağustos gibi gelirim bu sorun mu?

5. Default

Quote Originally Posted by ibob View Post
    tatil olayı işimi bozuo ben 24 temmuzda gitcem 5 ağustos gibi gelirim bu sorun mu?
    gec gelmen sorun olmaz geldıgınde bana maıl yada cepten ulas ben senı ekstra ıdmanlara cıkartırım ok.

Nesil
    2007
    Yer
    34

bence bu tip duyurular reklam sayılmamalı
    istanbulda olsaydım mutlaka katılırdım
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    -

Hortlatılmış galeba bende İstanbul'da olsaydım gelirdi.m

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kadikoylu1903 View Post
    gec gelmen sorun olmaz geldıgınde bana maıl yada cepten ulas ben senı ekstra ıdmanlara cıkartırım ok.
    verdiğin sitede bugün 18.30 da seçme var yazıo

yenisahra yazıo ve tam adreside var bugün ona gidebilirsem giderim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Hortlatılmış galeba bende İstanbul'da olsaydım gelirdi.m
    olm adamın kendi konusu ister hortlatır ister hortlatmaz bu arada büyük ihtimalle benim soruma cvp vermek için hortlattı çünkü ben gidebilirim

9. Default secmelerımız sona erdı ancak..

SEÇMELERİMİZE GÖSTERİLEN İLGİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDRİZ GERÇİ 53 KİŞİ BAŞVURU YAPTIRMASINA KARŞI SADECE 23 KİŞİ SEÇMELERE GELDİ BİR KAÇ ARKADAŞIMIZLA YOLA DEVAM ETME KARARI ALDIK GELEN TÜM ARKADAŞLARIN AYAĞINA SAĞLIK. SEÇMELERE YETİŞEMEYİP KATILAMAYANLARA 2. BİR ŞANS VERİLECEK VE ÖZEL BİR SEÇME DAHA SONRAKİ BİR TARİHTE YAPILACAKTIR. SEÇMELERE KATILMAK İSTİYENLER BENİMLE İRTİBATA GEÇERLERSE SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA..

[email protected]

10. Default İstanbul Anadolu Yakasinda Alt Yapi Futbolcu SeÇmelerİ Var

YELDEĞİRMENİ SPOR KULÜBÜ ÜCRETSİZ ALT YAPI FUTBOLCU SEÇMELERİ YAPACAKTIR.
    1989-1990-1991-1992-1993-1994 DOĞUMLU KENDİNE GÜVENEN YETENEKLİ GENÇLERİ FUTBOLA KAZANDIRMAYI AMAÇLAYAN KULÜBÜMÜZ ÇEVRENİZDE VE YAKINLARINIZ TARAFINDAN BİLİNEN GENÇLERİ BİZE YÖNLENDİRMENİZİ BEKLİYOR. SEÇMELER ÜCRETSİZDİR SEÇMELERİ KAZANAN KİŞİLER DAHA SONRADA HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEKLER VE KULÜBÜMÜZÜN LİSANSLI FUTBOLCULARI OLARAK RESMİ MÜSABAKALARA KATILACAKLARDIR.
    FUTBOLCU SEÇMELERİNE KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER MÜRACAATLARINI ;
    [email protected] - [email protected] veya
    535 219 68 68 numaralı telefondan AHMET YÜCER veya 554 764 99 71 numaralı telefondan EKREM AKBAL ile irtibata geçebilir ve kayıtlarını yaptırabilirler.
    İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    www.yeldegirmeni1951.com

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Reklam kokan hareketler bunlar.

12. Default yapma be arkadasım..

Yapma be arkadasım yargısız infaz bu yaptığın inan biz 55 yıllık mazisi olan ve bu ülkeye birçok futbolcu kazandırmıs olan bi kulübüz amacımız yetenekli gençleri ortaya cıkartmak ve hayattalrına doğru bir şekılde yön vermelerını sağlamak bak bir örnek yaldeğirmenındekı cocuk yurdundan 2 tane cocugu aldık ıkısıde uyusturucu bagımlısıydı tıner balı vb. şimdi ikiside maaallah 3 senede toparlayıp kendılerını futbolcu oldular hıcbır alıskanlıkları kalmadı ıstersen yeldegırmenı cocuk esırgeme yurdundan bu bılgının teyıdını alabılırsın bırının adı kemal alsaç dıgerının yaso diyolar ihsan umarım düşüncelerın bıraz olsun değişmiştir. saygılarımla.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Hayır öyle demek istemedim.Bu sitede izinsiz reklam yapmak yasakta.

14. Default dogru haklısın ancak

biz hiçbir şekılde bır bedel karsılıgı bır mal alıp satmıyoruz bu işin ticaretınıde yapmıyoruz secmelere katılacaklardan ücret dahı almıyoruz sonrasında dahı ücret almayıp tum masraflarınıda bız karsılıyoruz eger bu sıtede buda yasaksa onada saygı duyarım. saygılarımla.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Yok bence çok güzel konu reklam yokki.

16. Thumbs up tesekkur

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Yok bence çok güzel konu reklam yokki.
    ilgine ve desteğine teşekkur ederiz sevgili arkadaşım.

Nesil
    2006

Bizim semtte yakın bir yerde. Aslında Özel Yetenek sınavına hazırlanmıyor olsam gelmek isterdim. Başka bir sefere.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

ah istanbulda olmak vardı yaw ben kalecilikte kendime çok güveniyorum ama seçme yapan yokki adanada

Mesaj Yetkileri