1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Yine, Yeni, Yeniden... [ FC Köln ]

Kolay gelsin..

Ne kadar bütçe verdiler?

köln seçebileceğin en iyi takım bence almanya 2. liginde.. başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Artık Bundesliga'dasın diyebiliriz..(:
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Devamını bekliyorum (:

hani maçlar noldu??

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

başarılar......

Arkadaşlar kişisel işlerimden dolayı oyuna devam edemedim bir süre, en yakın zamanda maçlar, sonuçları ve puan durumları ile burda olacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

saglik olsun, bekliyoruz

Helmes'in yüksek performans gösterdiği ligin ilk maçında zorlanmadık.

Aue'nin orta alandaki baskısını bir türlü kıramadık.Savunmadaki basit hatalarda eklenince malubiyet kaçınılmaz oldu.

Defansımız S.O.S vermeyi sürdürüyordu...

Berghausen maçında tüm istediklerimizi sahaya sonunda yansıtabildik.Ve evimize farklı galibiyet ve 3 puan sevinci ile döndük.

DFB-Pokal kupası ilk tur mücadelesinde zayıf rakibimize karşı zorlanmadık.

Orta sahada kitlenen oyun ve kısır geçen bir maç.

Bu maçı kazanmayı çok istiyorduk.2-0 geriye düşmemize rağmen oyunu 2-2'ye getirmeyi başardık fakat uzatma anlarında takım kaptanımız Alpay'ın yaptığı bir bireysel hata sonucu maçı kaybettik.

Freiburg maçından sonra bu galibiyet takıma ilaç gibi geldi.İyi oyunla sahadan istediğimizi alarak ayrıldık.

İyi oyunumuz RW Essen maçında da devam etti.

13 Ekim gecesi misafir ettiğimiz Rostock'u zor da olsa yenmeyi başardık.Chihi'nin son dakikalardaki golü takımı hayata döndüren gol oldu.

Zayıf rakibimiz karşısında skor olarak zorlanmış gibi gözüksek de oyuna hakim olan taraf bizdik.Tecrübemizle maçı kazanmasını bildik.

DFB-Pokal Rn.2 maçında güçlü Duisburg karşısında maça talihsiz bir golle 1-0 geride başladık.İlerleyen bölümlerde kişiliksiz bir oyun ortaya koyduk.Maglubiyeti fazlası ile hak ettik.

Amacı yalnızca gol yememek olan ve korkak bir anlayışla sahaya çıkan rakibimize karşı zorlansak da, tek golle maçı kazanmayı başardık.

---------------

11.Hafta Sonunda Puan Durumu:

Transferleri yazsaydın keşke..

Maçlar güzel olmuş..

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Transferleri yazsaydın keşke..

Maçlar güzel olmuş..
    Transferler İlk sayfada yazıyor.

gercekten koln takimini bundes liga ya cikarip 1. ligte en az 4. olabilecek kapasiteye sokabilirsin 2 sene icerisinde. inaniyorum ve basarilar diliyorum maclar gayet guzel gidiyor arti arjantinden guzel bir ofansiz orta saha bulursan ki cok fazla genc yetenek var takimin sahlanabilir neyse simdilik bu kadar saygilar

Quote Originally Posted by FikretBalkan View Post
    Transferler İlk sayfada yazıyor.
    evet şimdi gördüm.. Arada kaynamış ama. Dikkat çekmediği için göremedim sanırım

Quote Originally Posted by emkore View Post
    gercekten koln takimini bundes liga ya cikarip 1. ligte en az 4. olabilecek kapasiteye sokabilirsin 2 sene icerisinde. inaniyorum ve basarilar diliyorum maclar gayet guzel gidiyor arti arjantinden guzel bir ofansiz orta saha bulursan ki cok fazla genc yetenek var takimin sahlanabilir neyse simdilik bu kadar saygilar
    teşekkür ederim görüşlerin için.Güney Amerika'daki cevherleri biliyorum fakat maalesef kulübün imkanları avrupa kıtası dışında oyuncu izlemeye el vermiyor.Birinci lige çıkabilirsek kafamda birkaç plan var.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Hugo View Post
    evet şimdi gördüm.. Arada kaynamış ama. Dikkat çekmediği için göremedim sanırım
    Haklısın.Pek dikkat çekici transferler yapamadığım için ballandırmak istemedim.Sadece takımın ihtiyacı dogrultusunda transferler yaptım.

bekliyoruz..basarilar

güzel gidiyorsun şampiyon olarak çıkman dileğiyle...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bundesligaya cikarsin da umarim 1. cikarsin! Basarilar!

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

basarilar fikret umarim Bundesliga ya cikarsin...

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

ii gıdıosun

en buyuk rakıpLerın su anda freıburg,duisburg,furth ve karLsruhe bunLarı gecersen işin koLay

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

devamini bekliyoruz

Default Yine, Yeni, Yeniden... [ FC Köln ]

Flaş, Flaş, Flaş...Fenerbahçe yardımcı antrenörü Fikret Balkan, Almanya'nın Köklü kuluplerinden FC Köln ile anlaştı...

Sabah Saatlerinde Köln'e Köln Başkanının özel uçagıyla gelen Balkan, hava alanındaki soruları cevapsız bıraktı ve öğlen saatlerinde bir basın toplantısı olacağını söyledi.

ReihnEnergie Stadyumu Basın Toplantı odası tarihi günlerinden birini yaşıyordu.Eski şa şa'lı günlerine geri dönmek isteyen Köln kulübü sorumluluk gerektiren bir karar almış, takımın başına daha önce hiçbir takımda Teknik direktörlük görevi üslenmemiş olan, sadece Fenerbahçe'De bir yıl antrenörlük yapmış bir ismi, Fikret Balkan'ı getirmişti...

Wolfgang Overath ve Fikret Balkan yavaş yavaş yerlerini aldı ve başkan basın mensuplarını selamlayarak söze başladı;

W.O:Öncelikle merhaba sevgili basın mensupları, sizin de bildiğiniz gibi yeni sezonda takımımız Köln'ün başında Sn.Fikret Balkan olacak.Biz öncelikle Köln yönetimi olarak ardından da şahsım olarak Balkan'a çok güveniyoruz ve her zaman onun yanındayız.Geniş vizyonu ve savaşcı karakteri ile takımımızı iyi yerlere taşıyacağına inanıyoruz.Sanırım Balkan'ın da söylemek istedikleri vardır...

F.B:Teşekkürler Başkanım...Öncelikle Sayın Başkana hakkımdaki görüşleri için teşekkür etmek istiyorum.Evet, zor bir görevin altına girdiğimin farkındayım.Fakat benim yapım zorluklarla mücadele etmeyi seven bir tarzdadır.Burada elimizden geleni ben ve ekibim olarak yapacağımıza dair tüm taraftarlarımıza söz veriyorum.

W.O:Evet arkadaşlar, tek bir soru alalım, daha sonra toplantıyı bitireceğiz..Evet, Siz buyrun.

Muhabir : Fikret Hocam, hedefinizden bahsetmediniz.Tabii ki Bundesliga'ya çıkmak için mücadele edeceksiniz fakat sormak istediğim şey şu ; Üçüncü olarak üst lige çıkmak mı ? Yoksa Şampiyon olarak üst lige çıkmak mı ? hedefiniz açısından soruyorum.

F.B:Öncelikli hedefimiz tabii ki Köln kulübünü hak ettiği yere, yani Bundesliga'ya tekrar taşımak.Eğer bunu şampiyon olarak yapabilirsek bu pasta üzerine krema olacak.Ve ben Kremalı pastaya bayılırım ..Bu arada arkadaşlar dört hazırlık maçı oynayacağız, tarihleri birazdan basın bülteni olarak dağıtılıcak.Teşekkür ediyorum.

W.O:Teşekkürler arkadaşlar.

Devam Edecek...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.İyi sayılabilecek bir kadron var.Daha iyi hale getirmeni bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

basarilar köln'le kariyer yapmak çok zewkli

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Haydi bakalım.Kolay gele..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Hazırlık maçlarımızı iyi bir şekilde tamamladık.Taktiğimizin oturduğunu görmek heyecan verici oldu bizim için.Kadromuza 4 yeni isim katıldı işte o isimler;

Tim Hoogland - DR - Schalke04
    Thomas Helveg - DR/WBR - Gladbach
    Mark Stein - DLR/WBRL - Rostock
    Ronny Johnsen - DC/DMC - Valarenga

Çalışmalarımız Son etabıyla Köln Tesislerinde devam ediyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

basarilar bundesligaya cikar su takimi

Mesaj Yetkileri