Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 238 sonuç

Konu: Roma İkimize Dar Gelir...:(ortak kariyer)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ikinize de basarılar roma favorim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Roma çok daha güçlü.

Klasik TÜRK Adeti olsun.

Zayıf takımı destekleyelim.Bende LAZİO'cuyum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

roma güçlü ama favorim lazio

valla favorim yok ama sizin 2nizin ortak kariyer yapmanız cok iyi oldu.Kesinlikle takipçiniz olacağım.

Yorumlariniz icin cok tesekkurler..
    Birazdan basin toplantilari ve transferlerle buradayiz bizi takip etmeye devam edin.
    OLIMPICO YANGINI ALEV ALDI.
    BUYUK KAPISMA

LAZİO KLÜBÜ BASIN TOPLANTISI
    BASKAN:sevgili lazio lular.yeni teknik direktorumuzu tanıtmak için burdayız.kendisi gayet basarılı ve genc bi menejer.uzun yıllar basrıyla hizmet edicegine inanıyoruz..kendisine kısaca ozi die hitap ediyoruz.
    OZİ:hayallerimdeki klübe geldim.kariyerim basrılarla dolu. bu yılki hedefimiz ilk4 sıra olucak biliyorsunuz eksi puanla baslıoruz..
    BASKAN:tabiki ozi sana guvenioz zaten..
    OZİ:buraya gelirken transfer calısmalarını da hemen hallettim.. baskanımız saolsun14 milyon butce verdi kendisini utandırmıycaz..
    ...TRANSFERLER AZ SONRA...
    .
    .
    .

Collessium Roma

Franco Sensi: Evet sayin basin mensuplari ve degerli kariyerseverler. Bugun sizlerin kuzurunda yeni teknik direktorumuz Ozgur Ozdemir le sozlesme imzalayacagiz. Totti nin israrlariyla kendini takimin basina getirdik. Tooti cok gaza geldi ben onu istiyom dedi. Biz de totti yi kiracagimiza kafamizi kirariz.

Totti: Artik maclara da boyle cikacaz. Gladyator kiyafetiyle. Eski Roma hesabi.

Muhabir: Sayin ozdemir en son rosenborg la CL ceyrek finalinde arsenal le oynuyodunuz bu ani transfer nasil oldu.

Ozgur: Benim icin de surpriz oldu. Roma yi Cl de eledigimiz mactan sonra francesco soyunma odasina gelip elimi optu. Buyuksun abi izin ver seninle calisalim dedi. Ben de saka yapiyo sandim rosenborg a gelmez diye dusundum. O bunu kastediyomus.

Muhabir: Ozzy19 un da Lazio nun basina gecmesini nasil degerlendiriyosunuz.

Ozgur: Valla ben romanin teklifi basta istemedim cunku norvecte yapacak cok seyim vardi. Ozzy teklifi duyar duymaz isyan etti. Ben de oziyi kirmak istemedim ama Roma ruhum kabardi. Ozi Roma icin cok agir kelimeler kullandi dayanamadim. Kendisiyle cok heyecanli bir yarisa girdik. Kazanan italyan futbolu olacak. Romayi yakmaya geldik kendisinin de basarili olacagina inaniyorum sampiyonluk icin lazioyla cekisiriz. Inter le Milan da tarlaya..

Muhabir: Transfer icin neler diyeceksiniz.

Ozgur: Valla kocum ben takimdan memnunum defansa bir iki takviye yapcaz bi de forvete bi oyuncu alacam surpriz olsun.

Muhabir: Iversen mi yoksa..

Ozgur: Valla pek surpriz olmadi galiba. Haaa bi de unutmadan perotta nin ikinci vatandasligi ingiltere ymis. Onu da satacaz. Ben nottingham forest ta bile ingiliz topcu oynatmiyodum. Roma da hic oynatmam..

TRANSFERLER AZ SONRA.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    işte gravvgaard kendisi defansımızın bel kemiği ve ayrıca zor durumlarda forvette oynayabilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    simddide vitti golcumuz genc yetenegimiz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sırada defansımızın sagını garantiye alacak olan pasanen...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ve simdide van den borre ofansif sagda oynatmayı dusunuoruz...cok yeteneklii..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    defansımızın solu için bir genc yetenek daha GARETH BALE...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    savunmayı garantiye aldım orta sahada takımın futbolcuları fena sayılmaz 1 forvet daha alıcam onerileri bekliorumm...HERSEY LAZİO İÇİN KARTALLAR YENİDEN YUKSEKLERE TIRMANACAK...

Default ROMA DA transfer donemi

SON DAKIKA ....

Basin toplantisinda defansi guclendirecegini soyleyen ozgur ozdemir Palermo lu Christian Zaccardo yu renklerine bagladi. 1 senelik ortak sahiplik alan roma palermo ya 3.8 milyon avro verdi.

Transferde durmayan ozgur las palmasin genc defans oyuncusu aythami de renklerine bagladi 2.5 milyon avroluk teansfer icin ozgur `aythami mexesi kesebilir ona gore` dedi.

Norvecte calisirken banko oynattigi kevin larsen i de roma ya getiren ozgur sol kanat sorununu halletmis gorunuyor.

Romanin en cok tartisilan transferleri ise eski romali ve besiktas li zago ile espanyoldan kiraladigi forvet coro oldu.

Espanyol lu coro nun gizli silahi oldugunu aciklayan ozgur zago transferi icin yorum yapmaktan kacindi.

Ozgur un su anki hedefinin steffen iversen ile atlas takiminin genc sol kanati Andres Guardado oldugu kulislerde konusuluyor..

Lazio nun transferlerini de degerlendiren ozgur vanden borre ve pasanen i ellerinden kacirdiklarini acikladi.

simdilik transferler bunlar dediğim gibi bi forwet daha alcaz her turlu oneri bekliom..

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Humberto Suazo yada Iversen i al

Favorim Roma..

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Iversen
    Jose Sosa
    Mokoena
    Cem Sultan forvet önerilerim.

defansa Micah Richards ve Schmöller'i öneririm.

Guardado'yu kesinlikle al. süper bi adam.
    Neri Cardozo da fena diil. Ayrıca Luis Gonzalez'i de alabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Siyasi görüş farklılığı nedeniyle oluşan bir nefret .
    Ben her zamanki gibi Romalıyım. Mussolininin torunlarını desteklemiyorum.
    Ne diyorum ben ya

İkinizede başarılar arkadaşlar

dogru diyosunuz siyaset bu iki kardes romalıyı birbirine dusman eden sebeptir.ordunun lazio su ve polislerin yani hükümetin roması...lazio nun tarihine bakıldıgında zaten mussoliniyle ilişkisi yakından görülebilir.zaten 2. dunya savasından sonra S.S. (Societa Sportivo) takısını Gestapoları anımsattıgı icin birçok takım değiştirmişken, zamane diktatörü Benito Mussolini'nin de desteklediği Lazio, kulüp politikasını açığa vurmuş ve kararlı bir tutumla ismini değiştirmemiştir.nese takım hakkında bu kadar bilgi yeter yeni 2 transferim var.az sonra acıklıom..buarada ozgurle yaptıgımız ilk hazırlık macında 2-1 malup oldum one gecememe ragmen skoru koruyamadık.totti bizi ekarte etti.ama sunuda belirteyim 15. inci dakkikada netten dustugum için 75 dakika takımı yardımcı ant.yonetti..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    RAİ SPORT SAT AZ ONCE LAZİONUN İSVİÇRELİ GENC YETENEK DOUDİN LE ANLASTIGINI DUYURDU..

MUHABİR: ozi bey az once doudini getirdiniz neler soluceksiniz..
    OZİ:arkadas adam genc +sadece 250,000 euro napalım almasamıydık..forvete derinlik katacak..bişe daha solucam ama gazteye yazarsan kafanı kırarım.bi daha stad kapısından içeri giremessin..MUHABİR:aman efendim buyrun sizi dinliyorum..
    OZİ:ben bu doudini daha onceki kariyerlerimdede alıodum sezon ortasında seyret 2,5 milyondan asagı gitmicek.demişti dersin..ama gazeteye hele bi yaz var ya arıza cıkarırım haberin olsun..satıcam ben bu adamı sırf kar için aldım.ama cocuk bunu duyarda takımda moralsizlik yaratırsa seni bisim taraftarların eline veririm derini yuzerler ona gore

Gecenin su saatlerinde gelen habere gore iki takim ilk hazirlik maci icin karsi karsiya geelecekmis benden soylemesi.

Bu arada ben siyast miyaset anlamam te sey bilirim.

IL CAPITANO

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Başarılar Lazioyu destekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Roma'nın harika bir kadrosu var iyi kullanılırsa Roma açık ara şampiyon olur..

Iki takimin yaptigi hazirlik macindan gol sesi cikmadi. Ozgur ` Etkili oyun oynadik yeni transferlerimizin uyum sureci bitince daha iyi olacagiz. defanstan cok memnunum ofsayt taktigimi basariyla uysuladilar` dedi.
    Ozzy kacmaz ise ` Yeni transferlerimi oynatamadigim icin hizli forvet sikintim vardi. ileride daha iyi olacagiz` dedi.

BU arada roma da yeni transfer ler dikkat cekiyor.
    Lazio macinda da oynayan Steffen Iversen ` ozgur icin geldim golkrali ben olacagim` dedi.

Ozgur ayrica montella ve vucunic in saktliklari sebebiyle forvet hattini arjantinli genc oyuncu mauro zarate ile guclendirdi.

Defansta ise norvecli genc Ruud Espen le anlasti. Ozgur ` cok yonlu bir oyuncu faydali olacak` dedi.

Ayrica ozgurun guardadoyla anlasmasinin an meselesi oldugu konusuluyor.

Lazio nun bu transferlere nasil cevap verecegi merak konusu.
    Lazio su siralarda italya alt liginin zayif ekiplerinden biriyle karsilasiyor.

lazio son transferini yaptı ve sezonu kapadı...

lazionun hunt ı sezon sonuna kadar bremenden kiraladıgı ogrenildi.ve menejer OZİ SUNLARI SOYLEDİ:

OZİ: son transferimizi yaptık roma hazırlık macımızda gordugumuz forvet eksiğini kapattık.genc oyuncularla yola dewam edioruz.ayrıca takımdaki tecrübelilerle kaynastırdık..ii bi kurgu oldu.umarım basarılı oluruz..

( bu arada bi kaç kupa macı yaptımm az sonra karsınızda)

kimse yorum yazmiyo millet yatti mi. neyse biz cok egleniyoz valla..

arkadaslar bunlar CL gruplarim

Hedef lider olarak cikmak.

Bu da interle oynadigim italya super kupa macim

guvendigim daglara kar yagdi. Mexes in iki hatasi 2 gole maloldu.

Bu arada ozi kupada firtinalar yaratiyo

favorim lazio forvete iyi bi adam daha alırsan üst sıraları zorlarsın

LAZİO İTALYA KUPASINDA İLK MACINA CIKTI..

MACTAN ONCE SOYUNMA ODASI..

OZİ:EVET BEYLER BAK BU İLK CİDDİ MACIMIZ ADAM GİBİ CIKIP OYNAYIN ALIN MACI.YENERSENİZ Dİ CANİO ABİNİZ BU AKSAM SİZİ ROMADA PARTİYE DAWET EDİO.ALAMSSANIZ BASKA BAHARA..ZATEN RAKİP DE ZAYIF COK KONUSMAYA GEREK YOK HALLEDİN İŞTE.BORRE OLM SANA COK GUVENİOM YUZUMU KARA CIKARTMA GOL AT NE KADAR İTALYAN KIZI VARSA HEPSİ SENİN.
    BORRE:AYIPSIN ABİ HALLEDERİZ.YALNIZ SOZUNU UNUTMA.
    OZİ:TAMAM DEDİK LAN COLUK COCUKLA İŞ YAPINCA DA BOLE OLUO ZATEN. BAK BİDE AGLIO CIK OYNA CANIMI SIKMA HADİ..

borre sozunu tuttu odulunu aldı ayrıca macta pablo vitti ve inzaghinin performansları dikkat cekti..kolay bi maçtı ve ii bi skor.

(diger maclar az sonra )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel bir kariyer oluyor.

İTALTA KUPASI TUR 2:

TAKIM OTOBÜSÜ..

OZİ:BAKIN COCUKLAR AMATOR TAKIMA 4 TANE ATTINIZ DİE HAVALANMAK YOK.BUGUN ZORLU Bİ SERİE A TAKIMI VAR KARSIMIZDA..YENMELİYİZ..ZATEN BU SENE AVRUPADADA YOKUZ,PUANIMIZDA SİLİNİK SAMPİONLUK ZOR..ELİMİZDE Bİ BU KUPA KALIO ZORLAYIN KENDİNİZİ ALIN MACI..CIVITANI YAKARIM OZELLİKLE DE VAN DEN BORRE SANAA DİOM GECEN MAC GOL ATTIN DİE HAVALANMA.MACTAN SONRA BARLARA GİTTİGİNİ BİLMİOM SANMA..
    BORRE: AMA ABİ BEN...
    OZİ: KES...COK KONUSMA.. GORUYOSUN DİMİ PERUZZİ NE KADAR ZOR BU MESLEK COCUK AVUTUYOZ SANKİ BURDA YA..
    PERUZZİ:NAPALIM AGA BİZİM MESLEK BOLE BENDE BIRAKICAM ZATEN YAKINDA SIKTI ARTIK BU İŞLER..
    OZİ:NESE MACTAN SONRA KONUSURUZ BUNLARI DETAYLI OLARAK BIRAKMAK FALAN NE AYAK LAZIMSIN OLM SEN BANA EN AZ 3 SENE DAHA....

SKORA BAKINCA ZORLANMISIM GİBİ GOZUKUYOR AMA DEİL EN AZ 5 NET POZİSYONUM KARSI CEZA ALANININ 6 PAS CİZGİSİ ONUNDE KESİLDİ. BORRE YLEDE ARAMIZ DUSELDİ HER MAC GOL ATMAYA BASLADI.ADAM COSTU Bİ KERE TUTANA ASK OLSUN..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Forza Lazio. Hunt cok iyi transfer. basarilar

İTALYA KUPASI 3,TUR

KAMP MERKEZİ:

OZİ: OOO GENC YETENEGİM CANIM CİCİM BORREM NASILSIN BUGUN..
    BORRE:İİYİM HOCAMDA NERDEN CIKTI BU SAMİMİYET.
    OZİ:SANAMI SORCAM LEN..II SEY NESE GECELİM BUNUDA BAK BORRE CİM SENDEN BUGUNDE İİ PERFORMANS BEKLİOM.. GELECEGİN COK PARLAK..RAKİP REGGİNA BİLİON ALABİLCEGİMİZ TEK KUPA BU.. BUNUDA ALAMAZSAK SEZONU KUPASIZ KAPARIZ VALLA...
    BORRE:MERAK ETME HOCAM HALLEDERİZ..
    OZİ: VİTTİ , İNZAGHİ GELİN BURAYA BAKİİM..
    VİTTİ:BUYRUN HOCAM..
    OZİ:BAKIN BEYLER BUGUN SİZDEN COK SEYLER BEKLİOM.OZELLİKLE DE SEN VİTTİ BAK TEK NON EU HAKKIMI SENDEN YANA KULLANDIM YUZUMU KARA CIKARMA..
    VİTTİ:MERAK ETME HOCAM COSUCAM BUGUN..
    OZİ:SENİN İÇİNDE AYNI SEYLER GECERLİ İNZAGHİ BEN OLMASAM YASLISIN FALAN DİE KİMSE KADROYA ALMAZDI SENİ.. BANA VEFA BORCUN VAR UNUTMA..
    İNZAGHİ:RAHAT OL HOCAM BUGUN GOLLERİ SIRALICAM VİTTİ KARDESİMLE DAGITCAZ ORTYALIGI BUGUN..
    OZİ:AFERİM LEN HADİ GÖRİİM SİZİ..

GERCEKTEN BUTUN FUTBOLCULARIM SOZUNU TUTTU MACTAKİ BUTUN GOLLERİ BİZ ATTIK(Bİ TANEDE KENDİMİZE ATTIK)ARTIK LİGE HAZIRIZ ...ONCE EKSİ PUANDAN KURTULCAZ SONRA İLK 3 Ü HEDEFLİCEZ...İNŞ. BASARICAZ..DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

guzel gidio

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Roma acık ara sampiyon

Nesil
    2007