Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Türk Telekomun Gülü(olmaya aday)

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Umarım toparlanırsın arkadaşım başarılar...

Quote Originally Posted by fudges123 View Post
    Ligin 2. yarısına aksam yazlıkta devam edıcem yazlıktada net yok 19.30 gıbı ayrılıcam o vakte kadar sızlerden oyuncu onerılerı beklıyorum.
    sen onu bunu boş ver toparlanmaya bak sebata yenilinirmi yawwwwwwwwww

Quote Originally Posted by tomasrosicky1 View Post
    sen onu bunu boş ver toparlanmaya bak sebata yenilinirmi yawwwwwwwwww
    Hocam maclari izlesen anlarsin nasil yenilebilecegini ama cok sanssizim ya valla ama defansimda sorun var onu kabul ediyorum nese toparlanicam isalla 2.yarida ilgine tsk.

Angry

Hocam maclari izlesen anlarsin nasil yenilebilecegini ama cok sanssizim ya valla ama defansimda sorun var onu kabul ediyorum nese toparlanicam isalla 2.yarida ilgine tsk.
    BAK BOŞ VER EN İYİSİ TAKTİK DEĞİŞTİRMEK ÖLE YOL AL ATAK OYNA

Arkadaslar benim bu ilk online kariyer denememdi onun icin bazi eksiklikler oldu yeniden cok guzel bi kariyer yapmayi dusunuorm bunun girisi iyi olmadi yinede size bi sormak istedim yeniden basliyimmi yoksa devammi ediyim yeniden baslarsam cok daha detayli daha guzel olucakta onun icin diyorum.eger yeniden baslarsamda lutfen kusura bakmayin ben aslinda oyle kariyerini yarida birakan biri deilim ama dedigim gibi girisi iyi olmadi

Arkadaslar benim bu ilk online kariyer denememdi onun icin bazi eksiklikler oldu yeniden cok guzel bi kariyer yapmayi dusunuorm bunun girisi iyi olmadi yinede size bi sormak istedim yeniden basliyimmi yoksa devammi ediyim yeniden baslarsam cok daha detayli daha guzel olucakta onun icin diyorum.eger yeniden baslarsamda lutfen kusura bakmayin ben aslinda oyle kariyerini yarida birakan biri deilim ama dedigim gibi girisi iyi olmadi
    BAK BENCEDE HER İKİSİNİ YAPMAK İYİ AMA Bİ KERE YARİDA KESME İLGİLENMEZ DAHA KİMSE SENİN KARİYERLE BUNU UNTMA

Atletico kariyerine basladim arkadaslar.Dedigim gibi tecrubesiz oldugum icin e.sehirle guzel bi giris koyamadim simdi atletico kariyerim icime sindi ilginize tesekkur konu kapatilabilir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri