1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Amatör Küme

Default Amatör Küme

Arkadaşlar amatör küme takımları göztepe falan nasıl alcam onları?En altta idda lig B var onun altı yok.Oyuna girince Göztepe A.S takımını buluyorum.Ama liglerde yok.Yardım edebilir misiniz?

2. lig b kategorisinden alttaki takımlar( örn Göztepe) oyunun basında secilmiyor. Ancak bu takım ileriki senelerde üst liglere cıkarsa o zaman secilebilinir.

Quote Originally Posted by demirhanmurat38 View Post
    2. lig b kategorisinden alttaki takımlar( örn Göztepe) oyunun basında secilmiyor. Ancak bu takım ileriki senelerde üst liglere cıkarsa o zaman secilebilinir.
    Tamam sağolda.Ozaman İdda Lig B deki takımı çalıştırıyon.Küme düşürdün.Nolcak?Kovulcan mı?Mecbur oynıycan o kümeyi dimi_

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Editörle yapanlar vardı sanırım Göztepeyi Lig B'ye çıkaran daha önce forumda vardı böyle konular. Ancak detayını bilmiyorum.

Küme düşme konusunda da düştüğünde oynayamıyorsun o kümeyi ya kovarlar yada sadece hazırlık maçlarını oynarsın lig kendiliğinden geçer şansa çıkarsan çıkarsın bence böyle olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Denemek gerek.

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    Tamam sağolda.Ozaman İdda Lig B deki takımı çalıştırıyon.Küme düşürdün.Nolcak?Kovulcan mı?Mecbur oynıycan o kümeyi dimi_
    benim bildiğim kadarıyla 3 ligde oyun oynanmıyo . ole bi durum karsısında seni kovarlar sende işşiz olıursun herhalde

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

eğer Lig B'Den düşersen Seni kovarlar.....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu ımkansız oyunun basında 3.lıg takımlarıyla baslaman
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

lig b den düşünce kovuyolar sanırım

evet abıcım kovarlar artık ıssız kalırsın yenı bı takıma teklf eedersın yada onalr teklıf eder o zman kadar bostasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet kovulursan ama profilin zarar görür

ewet kovulursun

Mesaj Yetkileri