1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Ne Fİyata Gİderse Dİtsİn DedİĞİnİz Oyunculari Satma!!!

Exclamation Ne Fİyata Gİderse Dİtsİn DedİĞİnİz Oyunculari Satma!!!

Arkadaşlar benim gibi sizde bazı oyuncular için gitsinde ne fiyata olursa olsun dediginiz oyuncuları satmanın yalları:

arkadaşlar ilk önce satılık listesine koyuyoruz.

sonra bu oyuncu takımın ihtiyaçı yok yapıyoruz.

sonra gene teklif gelmezse oyuncuya ceza verioruz.

gene gitmezse gerçekten bu oyuncu 0(sıfır) demektir yani yine ceza verip. bir gün sonra kontrat iptali diyoruz ve oyuncu gidiyo.

((((((((sakın fesh etmeyin zaten genelde yönetim kabul etmiyo ama size pahalıya patlayabilir))))

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dediin taktik doru bazen bende kullanmak zorunda kalıyorum ama oyuncuya ceza verince bazen takımda huzursuzluk çıkabiliyor o yüzden dikkatli olmak lazım

ewet takımda huzursuzluk cıkabılıyor onun ıcın pek o yolu tercıh etmem

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

Oyuncuya haksızlık yapıldığına inanıyorlar

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

yani yine ceza verip. bir gün sonra kontrat iptali diyoruz ve oyuncu gidiyo.

((((((((sakın fesh etmeyin zaten genelde yönetim kabul etmiyo ama size pahalıya patlayabilir))))
    Bu ikisi arasında nasıl bir fark var anlatabilir misin?

Bunu yapmak hiç akıllıca değil takımın dengesi alt üst oluyor.Moraller sıfıra iniyor diğer oyuncular hiçbirşey yokken yapılan bu muamelenin kendi başlarına geleceğinden endişe ediyorlar...

Bu kadar ceza ile takım için huzur bozulabilir ama... Bence satamassan b takıma yollayın yada bağlı klüblerden birine gönderin...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

en iyisi modifier istemediğin oyuncunun kontratını bitiriyorum gidiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 1502005 View Post

Bunu yapmak hiç akıllıca değil takımın dengesi alt üst oluyor.Moraller sıfıra iniyor diğer oyuncular hiçbirşey yokken yapılan bu muamelenin kendi başlarına geleceğinden endişe ediyorlar...
    AYNEN KATILIYORUM
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Evet zaten oyun ilerlerken söylüyor bunu gerektiğinde yapın diyo yoksa diğer oyuncularınız sıra onlarda sanabilir diyor

Wink

bu ikisi arasında ne fark var diyenlere:

oyuncunun kontratını iptal edince sadece belli bir miktar para ödüyon. bu sözleşmesinde yazıyor.

eğer serbest bırakırsanız oyuncunun kaç yıllık sözleşmesi varsa onun hepsini ödersiniz!!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sonuçta para ödüyorsun yok yere...

Angry

arkadaşlar sonuçda bu en son ihtimal serbest bırakmak veya kontrat iptal etmek bir oyuncuyu elden çıkarmak istiyorsak ya satacaz ya serbest bırakacaz tabi serbest bırakmanında bir bedeli olmalı. önemli olan bunu en aza indirme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sinir yapma yahu

Talking

arkadaşım sinir yapmıyom ama yani anlayın artık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takımın size olanı güzeni fazla değilse yapmayın kovulma olasılığınız baya bir yüksek olur

Thumbs up

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    takımın size olanı güzeni fazla değilse yapmayın kovulma olasılığınız baya bir yüksek olur

evet doğru ben buna katılıyım

HAKLIYA HAKLI!!!!!!

HAKLI OLANIN YANINDA YIM!!!!!!!!!!!!
    HAKSIZIN KARŞISINDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Doğunun Parisinden

bende bu taktiği deniyorum bazen

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Quote Originally Posted by mlt44 View Post
    bende bu taktiği deniyorum bazen
    bu bi taktik değildir bence futbolcuyu yıldırma operasyonudur.Adamı bezdiriyosunuz sonunda takımdan ayrılmayı kabul ediyo.Ceza işi çok tehlikeli bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bende şöyle anladım başlığı görünce : Bunları satmayın, şunları yapın..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

Dogru yontem oyuncuyu yollamak icin ama cok dikkatli olmak gerekiyor.Aksi takdirde butun oyuncular aleyhinize donuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

GS ile 2. sezonun sonuna geldim gencleri oynatıcam dedim kendi kendime kennedy bakırcıoglu profilinde tekliflere acıgım yazmıs =) (2.7 milyon pound)
    Neyse lazım degil dedim listeye koydum megerse bir cok oyuncu seviyormus kenedyi basta necati olmak uzere isyan cıktı gelen tekliflere baktım bir tek fenerbahce var vazgectim listeden aldım satılmıcak diye ayarladım fakat yine de yeni kontrat kabul ettiremiyorum =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

en mantıklısı oyuncuyu isstemiyorum dedeikten sonra satılık listesine koymak sonra kendinize transfer listesinden bir futbolcu seçmek mesela 18 yaşında 1k lık bir futbolcu bununla 1k artı satmak istediğiniz futbolcuyu öneriyorsunuz mutlaka kabul ediyorlar takım sizinle eş değer ve sizden büyükse futbolcunuz gidiyorr eğer gitmesse ceza verin mutlaka gidiyor

Mesaj Yetkileri