1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: 20 YTL İle Hayatı Değişen Adamın Kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Default 20 YTL İle Hayatı Değişen Adamın Kariyeri

Uzun zamandır iddaa oynayan birisiydin.Günün birinde moralim çok bozuktu.Cebimde sadece 20 ytl param kalmıştı bende bu parayı iddaaya yatırmayı düşündüm gidip 2 tane süpriz kupon yapıp her birine 10 ytl bastım.Kuponlar çok süprizdi yani tutması imkansız gibi birşeydi.Verdikleri Para ise 520,000 ve 525,000'di.Yani eski parayla 520 ve 525 milyar.Eve geldim Pc'nin basına oturdum ve macların sonuclarını canlı olarak baktım ve 4 saat sonra her kuponun tek maça kaldığını gördüm.Tabiki içimde bir umut wardı ama her 2 kupondada son maçlar çok tehlikeli ve en zor maçlardı.Maçlar saat 5.30 da oynanacaktı.Ben O saate kadar durmayı hedefledim.Ama yanılmışım uyuya kaldım.
    Sabah kalktığımda kafamda kuponlar fln yoktu.İyice unutmuşum.Yüzümü yıkamaya gidim derken aklıma kuponlar geldi.Koşa koşa pc basına geldim ve 2 kuponuda tuttuğunu gördüm.Sevinçten ortalığı yıktım.
    Daha sonra hemen ankaraya gidip parayı alcaktım.hemen ankaraya geldim ve tam olarak 1.000.000 ytl aldım.eski parayla 1 trilyon.
    Yurt dışına çıkıp yerleşmeyi planladım.Almanyada 1 hafta halamın yanında kaldıktan sonra orada kendime bir villa aldım.Aldığım villa saygınlığı yüksek insanların oturduğu bir bölgedeydi...
    Bir gün amatör maçlarını izlemeye gitim.Orada yanıma yaşlı bir türk vatandaş oturdu.Muhabbet etmeye başladık.Ona hayatımı anlattım.Ve hayatımdan bayağı etkilenmiş olcakki bana stutgard paf takımımı çalıştırmamı söyledi.Daha sonra öğrendimki bu adam stutgard'ın hatrı sayılır yöneticilerindendi.Çok fazla uzun sürmedi.1 sene içinde kendimi ispatmamıştım.Ona olan güvenimi sarsmamıştım.Ve stutgard başkanı ERVİN STAUDT kötü gidişe dur demek amacıyla paf takımdaki performansımı göz önüne alarak stutgard'ın a takımını çalıştırma teklifi yaptı.Benim hayalimde buydu zaten.Hemen kabül ettim.Ve Stutgart ile 1 yıllık kontrata imza attım.
    Medya 9. Bitireceğimi düşünüyordu.Ama tabiki benim hedefim başka....
    Devamı gelecek...!!

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Haram paranın yararı dokunmaz Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

güzel... devamını bekliyoruz...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    format yedi pc

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Evet ya ben bu nicki hatırlıyom ama böyle yapmamalısın bölüm yetkililerine söyleyip kapattır kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

dewamı geliyor arkadaşlar

başarılar.. bu arada para noldu

basarilarda devami nerde

Nesil
    2006
    Yer
    -

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Orkun bu kariyer konusunda çok hızlısın

Hangisine devam edeceksin, birinden birini kapattır bari..
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

arkadaslar kusura bakmayin digerlerini yapamadim ortak kariyerlerde diger rakipler kacti etimesguttada format attim ama buna sonuna kadar dewam edecem emin olabilirsiniz simdi dewamini yaziyorum kariyerimin...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Güzel başlamışsın,başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Klübün başına geldikten sonra ilk hedefim eddie johnson transferiydi teklifim kabül oldu ancak maas'ını karşılayamadığımdan transfer yattı.Ve bende transfer yapmadan kapatmayı düşünüyorum.
    Size hazırlık maçlarımın sonuçlarını sunuyorum...
    HAZIRLIK MAÇLARI

hazırlık maçlarından sonra liq başladı ve liqin ilk maçı shalke 04 ileydi.Maça çıkarken oyuncularıma sadece taraflarları için oynamasını söledim.İçimde maçı kazanacağımızın hissi wardı.Ve ss..

Takımıma güvenim sarsılmadı.Ve maçı 3-1 kazandık.

Devamı gelecek..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

tebrikler....

ole her hayat hikayesini anlatani teknik direktor yapiolarsa isimiz war ben gidip canaydına hayat hikayemi anlatsam heralde kendi istifa edip malı mülkü benim üstüme yapıp beni naşkan yapar gs ye

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    ole her hayat hikayesini anlatani teknik direktor yapiolarsa isimiz war ben gidip canaydına hayat hikayemi anlatsam heralde kendi istifa edip malı mülkü benim üstüme yapıp beni naşkan yapar gs ye
    Hayat hikayeni merak ettim şimdi kardeş acaba anlatırmısın_?

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Yaptığım liq maçlarının sonuçlarını gönderiyorum..En iyi adamım olan pardo her maçın adamı neredeyse

bu maçların sonucunda liqde 3. sıradayım ss gönderiyorum..
    LİG TABLOSU

Maçlar sonrasıda kupa maçı wardı ve o maçta farkı yakalayacağımı biliyordum vede öyle oldu

Maç sonrasında başkan yanıma geldi...
    Başkan: ne bu yaw şov yaptın futbolcular gözlerimi kamaştırdı takıma bu kadar etki edebileceğini sanmıyordum..
    Ben: Eeee başkan ben böyleyimdir.Nerede olursam olim her zaman büyük düşünürüm
    Başkan: helal helal
    ..dewamı gelcek...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yorumlarinizi bekliyorum beyler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu kacıncı kariyerin yha?