Sayfa 3 / 19 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 558 sonuç

Konu: [E-GLocc] West Ham United

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Carling Cup 3rd Round

Sheffield Utd-1 West Ham-3

Macta daha 4. dakikada Milosevic'in goluyle geriye dusen West Ham ilk yari biterken Tono'yla esitligi sagladi. 54'te Tono'yla one gecti ve 63'te Tevezle farki ikiye cikardi. Boylece 1-0 geriden maci 3-1 kazanmis oldu. Tono'nun performansi West Hamlilari sevindirdi.

Mactan sonra Gizer bir ust tura cikmanin kendilerini sevindirdigini ve kupayi iyi bi yerde bitirmek istediklerini soyledi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Carling Cum 4th Round Kuralari belli oldu!

West Ham Crystal Palace'la eslesti!

Kurayi degerlendiren Gizer ceyrek finale cikabileceklerini belirtti ve Chelsea, Arsenal ve ManU'nun kupadan elenmesiyle kupanin favorilerinden biri olduk dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tono süper bir pivot gerçekten. Takıma alışmış gözüküyor.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Barclays Premiership 10. Hafta

West Ham-0 Manchester Utd-2

1. ve 5. dakikalarda uzaktan sutlarla golu bulan ManU'ya West Ham direnemedi. Boylece 10 maclik yenilmezlik serisi son buldu. 77'de Tevez'in rakibe kafa atmasiyla oyundan atilan oyuncunun kac mac ceza alacagi merak konusu!

Mactan sonra Gizer sanssizdik ama rakipte ii oynadi onlari tebrik ediyorum dedi. Muhabirin Tevez oyundan atildi ona ne yapacaksiniz sorusuna Gizer ona sadece kirginim dedi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by peluk View Post
    Tono süper bir pivot gerçekten. Takıma alışmış gözüküyor.
    Haklisin gol atmaya basladi mi 2-3 tane atiyo ama atamazsa da atamio

Diger yorum yapan arkadaslara da tesekkurler. ManU yenilgisi disinda ligde cok iyiyiz. Carling Cupta ceyrek final garanti gibi sayilir Uefa da ise gruptan rahatlikla cikicaz. Simdiki durum degerlendirmesi bu. Biraz ara veriyorum ama yeni maclarla yine bugun karsinizda olucam.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Son maç kötü olmuş ama Man Utd hakikaten kaliteli bir takım. Bu tarz sonuçlar doğaldır. Başarılar diliyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Son maç kötü olmuş ama Man Utd hakikaten kaliteli bir takım. Bu tarz sonuçlar doğaldır. Başarılar diliyorum.
    Aslinda cok kaliteli olmayan isimleri gol atti. Ilk dakikalarda o golleri yemeseydim en azindan 1 puan alirdim. Adamlar 34. saniyede gol atti Arkadaslar yeni maclar 2 saat sonra falan sizlerle olacak. Ara verdigim icin kusura bakmayin.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ergiz Gizer Stuttgart'a mi gidiyor?

Armin Veh takimdan ayrilinca Stuttgart Ergiz Gizer'i takimin basina gecirmek istedi.

Gizer'in Stuttgart'a gidip gitmeyecegi merak konusu. BBC ve Skysports'ta son dakika haberi olarak gosterilen olay. EuroSports'da da altyazi olarak gecti. Bazi spor yazarlari Ergiz Gizer'in Stuttgart'a gidecegini savunuyor. Fakat Ergiz Gizer'den net bir cevap gelmedi.

Basarilar Guclu Bir Takima Yenilmissin Olur Bole Sonuclar

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bence gitme....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ergiz Gizer West Ham'da kaliyor

Ergiz Gizer West Ham'a daha yeni geldigini ve de buradan ayrilmayacagini soyledi.

Bu haber de basinlarda sok etkisi yaratti. Tum kanallar bu haberi yayinladi ve bu haberin yayinlanmasindan hemen sonra West Ham baskani Terence Brown bir basin toplantisi duzenledi ve Ergiz Gizer'den memnun olduklarini belirtti.

Bunun uzerine Stuttgart teknik direktorluk gorevine Falko Gotz'u getirdi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Month Of The Player Awards

West Ham Tono'yla gurur duyuyor. Ekim ayinin en iyi oyuncusu secilen Tono bu odulu almasinda en buyuk etken olan teknik direktoru Ergiz Gizer'e tesekkur etti.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA Kupasi Grup G 2. Mac

West Ham-3 Leverkusen-1

Macta 13te Tevez 19da Tono'nun kafalariyla golleri bulan West Ham ilk yariyi boyle bitirdi. 68de Mascherano'nun frikigiyle farki 3e katladi. Mac boyle bitecek derken Bernd Schneider'in ortasina kafayi vuran Barbarez skoru 3-1 yapti ve mac boyle bitti. Bu galibiyetle West Ham gruptan cikma yolunda ii bir avantaj yakaladi.

Mactan sonra Gizer maci soyle degerlendirdi: Ilk dakikalarda farki erken acmamiz maci kopardi. Daha sonra da performansimizi koruyunca maci aldik. Boylece gruptan cikma yolunda buyuk bir avantaj sagladik. Oyuncularimi tebrik ediyorum.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve iste Uefa Grup Durumum:

West Ham oynadigi 2 macta 6 puan ve +7 averajla 1. sirada, 2. Lokomotiv Moscow 1 macta 3 puan ve +4 averajla 2., Heerenveen 2 macta 3 puan alarak 3. sirada son olarak Leverkusen ve Litex 0 puanla son siralari paylasiyorlar

Devam Et Cok Iyi Gidiyosun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

UEFA'da çok başarılısın. En kötü ihtimalle çeyrek final garanti diye düşünüyorum. Ligde de ilk üç geldiğinde sezonluk hedefine ulaşmış olursun. Başarılar, takip ediyoruz

UEFA'da çok başarılısın. En kötü ihtimalle çeyrek final garanti diye düşünüyorum. Ligde de ilk üç geldiğinde sezonluk hedefine ulaşmış olursun. Başarılar, takip ediyoruz
    İLHAN ABİYE KATILIYORUM SEZON SONU CLDESİN BU SENE UEFADA SENDEN EN KÖTÜ ÇEYREK FİNAL BEKLERİZ

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ilhan Aydogan ve Marcelo Mendez ayin takipcisi seciliyor boylece Takip ettiginiz icin cok tesekkurler. Umarim dediginiz gibi uefada ceyrek final ve ligde ilk 3u goruruz saolun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet cok ıyı gıdıyorsun
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

SOK SOK SOK: West Ham'in onemli golcusu Tevez 6 mac yok!

Manchester Utd macinda rakibe kafa attigi gerekcesiyle oyundan atilan Tevez disiplin kurulu tarafindan verilen kararla 1 maclik cezasi 6 maca cikarildi. West Ham'in onun yoklugundan etkilenip etkilenmeyecegi merak konusu!

senin için çok kötü olmuş onun yerine marlon harewoodu oynat cok ıyı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Barclays Premiership 11. Hafta

Wigan-1 West Ham-0

Maca 3. dakikada yedigi golle yenik baslayan West Ham Tevez'in yoklugunda gol bulamadi.

Mactan sonra sinirli gorunen Gizer mikrofonlara konusmadi!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Gizer Konustu!

Mactan bir gun sonra konusan Ergiz Gizer, devre arasinda alternatif bir forvet aldiklari ve erken gol yeme sorununu cozdukleri halde yenilgilerin one gececeklerini bildirdi. Iste Ergiz Gizer'in Mesut Kanat'la yaptigi roportaj:

Mesut Kanat: Oncelikle roportaj istegimizi kabul ettiginiz icin tesekkurler!
    Ergiz Gizer: Ben Tesekkur Ederim!
    Mesut Kanat: Roportaja son haftalarda ligdeki kotu gidisatinizi degerlendirmenizi istiyerek basliyorum.
    Ergiz Gizer: Evet son haftalarda maclara hep 1-0,2-0 basliyoruz. Bu sorunu gidermek icin devre arasinda alternatif bir defans alacagiz. Ayrica forvetlerimizden biri ceza alsa bir sakatlansa sikinti cekiyoruz. O yuzden devre arasinda bir de alternatif forvet alacagiz!
    Mesut Kanat: Anliyorum! Peki ya orta sahada Reo-Coker ve Mascherano ii performanslar sergiliyorlar. Fakat Lee Bowyer ve Felipe'nin performanslari istikrarsiz! Bunun hakkinda ne dusunuyorsunz?
    Ergiz Gizer: Evet orta saha da sorunumuz yok ama kanatlarda buyuk umutlarla transfer ettigimiz Felipe'nin istikrarsiz gidisi suruyor. Lee Bowyer'a gelince o ii bir oyuncu fakat boyle giderse onunla konusacagim. Biraz kendini duzeltmesi ve istikrar yakalamasi lazim.
    Mesut Kanat: Peki son olarak bekleriniz genelde haftanin takimi icerisinde yer aliyor. Ozellikle Konchesky ve Pantsil! Onlar hakkinda ne dusunuyorsunz?
    Ergiz Gizer: Evet hem ofansif hem de defansif acidan bu iki oyuncumuz ii performanslar sergiliyorlar. Fakat defansin ortasinda oynayan Anton Ferdinand'in performansi bizi endiselendiriyor.
    Mesut Kanat: Peki son bir soru olarak... Kariyerini en begendiginiz menajeri ogrenebilir miyiz?
    Ergiz Gizer: Tabii ki... Benim kariyerinden zevk aldigim hocalardan en onemlisi Aston Villa'nin menajeri olan Ilhan Aydogan... Gercekten buyuk bir menajer... Gerek transferleri gerekse oyun yapisiyla teknik direktorluk adina buyuk bir yildiz...
    Mesut Kanat: Peki...Tesekkurler!
    Ergiz Gizer: Ben Tesekkur ederim!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Carling Cup 4th Round

West Ham-4 Crystal Palace-0

Bu sefer erken gol atma sirasi West Ham'daydi. Tono ile 5. dakikada one gecen West Ham, 25te gene Tono imzali bir gol atti. Tactan gelen topa kafa vuran Tono topu direge atti ve direkten donen topu Harewood tamamladi ve ilk yari boyle bitti. Mac bitti derken 88'de Felipe'nin kullandigi frikikte topa kimse dokunamayinca en arkada bekleyen Dean Ashton topa dokundu ve golunu atti. Boylece Felipe iyi bir oyuncu oldugunu yaptigi asistle kanitladi. Ve son gol... Gene Felipe'nin serbest vurusunda Tono topa kafayi vurdu kaleciden donen topa Tono tekrar vurdu bir kez daha kaleci kurtardi fakat son vurusta Tono affetmedi ve West Ham'in 4. kendisinin 2. golunu atarak super bir performans gosterdi.

Mactan sonra Gizer Ingiltere'de moral aradiklarini, ayrica Manchester Utd ve Wigan maglubiyetlerini taraftarlarina bu macla unutturduklarini umdugunu soyledi.

devam et .çok güzel başarılara aç bir milletiz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlhan abi sence Tevezin yerıne kım oynamalı?Basarılar ıyı gıdıyorsun

Tevez'in yokluğunda 4 atmışsın Wigan maçını saymazsan çok iyisin. Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    İlhan abi sence Tevezin yerıne kım oynamalı?Basarılar ıyı gıdıyorsun
    Tevez'in yerine Harewood'u oynatiorum ama Ilhan abi bana bir fast striker tavsiye ederse onu devre arasinda West Hamli yapacam

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Tevez'in yokluğunda 4 atmışsın Wigan maçını saymazsan çok iyisin. Başarılar..
    Evet o mac iyi oldu ama Wigan maci biraz kotu oldu...

Carling Cup Ceyrek Final kuralari ve yeni maclar birazdan
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Carling Cup Quarter Final Kuralari Cekildi!

West Ham ligde yenildigi Wigan'la Carling Cup'ta eslesti...

Kuradan sonra degerlendirme yapan Ergiz Gizer Wigan'in ii bir takim oldugunu ve macin zorlu gececegini bildirdi, ayrica deplasmanda oynamalarinin onlari icin bir dezavantaj olacagini belirtti.

ÖcÜnÜ Al İntİkamin Bence Aci Olucak

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Barclays Premiership 12. Hafta

Middlesbrough-2 West Ham-2

West Ham'in kotu gidisi suruyor. Middlesbrough'u Tono'nun 12. dakika goluyle 1-0 geriye dusuren West Ham 39da Rosales'in golune engel olamadi fakat Harewood ile de 5 dakika sonra tekrar one gecti. Macin boyle bitmesi beklenirken West Ham bir kez daha Rosales'den golu yedi ve mac 2-2 sona erdi.

Teknik direktor Gizer artik sonraki maclara bakma zamani geldigini ve ligde basariyi hedeflediklerini soyledi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    12 Hafta sonra Lig Puan Tablosu

Yorumlarinizi bekliyorum...

Beraberlik kötü olmuş ayrıca durumun süperr. 5 puan hiç bir şey.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet bende oyle dusunmustum ligin ilk devresinin bitmesine daha 7 hafta var ve birde 2. devre var. Zaten ben illa sampiyon olcam demiorum.. CL hedefim simdilik.. Bu arada Ilhan abi sende bi yorum yaparsan gidisatim hakkinda cok memnun olurum ayrica bana tevez icin ii bir alternatif onerirsen onun yoklugunda o alternatifi oynatirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premiership 13. Hafta

West Ham-2 Newcastle Utd-0

Maca neredeyse 10 kisi baslayan West Ham 45te Harewood'la Given'in buyuk hatasi sonucu golu buldu. Ilk devre boyle bitti ve mac ortada bir oyunla gecti. 81. dakikada Emre oyundan ikinci sari karti gormesiyle atilinca 75 dk. 10 kisi oynayan West Ham brz da olsa rahatladi. 90. dakikada Harewood'la 2. golu bulunca galibiyeti garantiledi. Devre sonlarinda atilan 2 golle West Ham 10 kisi kalmasina ragmen kazanmayi bildi.

Mactan sonra konusan Gizer Tono'nun oyundan atilmasi bizi cok etkiledi biz bir takimiz ama bugun Harewood sayesinde kazandik diyebiliriz. Heerenveen macindan sonraki Portsmouth macinda 2 onemli forvetimiz olmayacak fakat Harewood'dan gene ii bir performans bekliyorum dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Tevezin yerine eddie johnson

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Onerin icin saol... Eger simdiki fiyatindan ucuza anlasirsam onu kadroma katacagim saol...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Güzel kariyer oluyor inşallah büyük başarılar elde edersin. Kariyerini takip etmeye devam edeceğim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Uefa Kupasi Grup G 3. Maci

Heerenveen-1 West Ham-2

Maca iyi baslayan West Ham 26da Tevez'in atilmasindan endiselendi fakat 3 dakika sonra Tono'yla golu bulunca rahatladi. Ilk yari boyle bitti ve 52de sahnede gene Tono vardi. Felipe orta sahada aldigi topu sol kanat cizgisine dogru tasidi ve ortasini acti. Simdi gorev sirasi Tono'daydi. Havanin krali kafayi vurdu ve golu atti. 72de Nilssonla golu bulan Heerenveen farki bire indirdi fakat mac boyle bitince West Ham 3 puani aldi ve Uefa Gruplarindan bir ust tura cikmayi bir mac kala garantiledi.

Mactan sonra basin toplantisinda Gizer gruptan ciktiklari icin mutlu olduklarini ve 10 kisi kalmalarina ragmen kazandiklari icin takimiyla gurur duydugunu soyledi!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Güzel kariyer oluyor inşallah büyük başarılar elde edersin. Kariyerini takip etmeye devam edeceğim.
    Saol umarim dedigin gibi buyuk basarilar elde ederim... Uefa Kupasi ve sampiyonlar ligine girebilmek simdiki hedeflerim ayrica carling ve fa cuptan da en az birini almak istiyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tevezin yerine paran varsa Falcao

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Büyük buluşmada önerilen adam kim?

Gizer ve Aydoğan bir yemekte buluştuğunda masadan sürpriz bir isim çıktı: Cesar Delgado

Aydoğan, Gizer'e Delgado'nun süper bir forvet olduğunu ve işine çok yarayacağını belirtti.

Sayfa 3 / 19 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri