Sayfa 1 / 19 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 558 sonuç

Konu: [E-GLocc] West Ham United

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default [E-GLocc] West Ham United

Gunlerden Sali'ydi! Futbolcu arkadaslarimla Ingiltere'yi geziyorduk. Gezmesine gezelim de hepimiz futbolu birakmistik ve yeni bir klup ariyorduk(Tabii oralara bunun icin gitmemistik)Iste arkadaslarim: Bulent Korkmaz, ben ve Sifo Mehmet Once oteli falan ayarladik. Londra'da bir yerdi. Barclays Premiership'in bitmesine 3 hafta vardi. Biz son hafta heyecanini gormek icin hem bekariz hem de issiziz die orada kalalim dedik Ligde Chelsea, Arsenal'in 2 puan onunde liderdi. Dusme hattinda ise West Ham 17. sirada 16.'nin 5 puan gerisindeydi. Ilk hafta Chelsea liderligini korumustu. West Ham ve 16. siradaki ekibin(artik kimdi bilmiorum) arasindaki puan farki ise hala 5ti. Cunku 2 takim da yenilmisti. Ingiltere'de gecirdigimiz 2. haftada Chelsea arayi acti farki 5'e cikardi ve sampiyon oldu. West Ham'da son dakika goluyle 16. ekibi yenince puan farki 2'ye dustu. Golu Tevez atmisti. Son haftaya ise 16. ekip yenilgiyle basladi. Eger West Ham yenerse kume dusmeyecekti fakat rakipte sampiyon Chelsea idi. Maca iyi baslayan West Ham 10. dk'da Lee Bowyer'la golu buldu 50 ve 69'da Drgoba'yla geriye dustu. Fakat genc Tevez'in icinde bir umut vardi. Dakikalar 80'i gosterdiginde Tevez topu aldi. Lampard ve John Terry'i mukemmel bir sekilde gecti. Carvalho kademeye girdi ama Tevez onu da gecince karsisinda bir tek Cek kaleci Cech vardi. One dogru gelen Cech'in ustunden Tevez mukemmel bi asirtmayla skora denge getirdi. 90. dk.da Tevez gene sahnedeydi. Lampard'dan kaptigi topu 2m surerek uzaktan bir sut cikartarak harika bir gole imza atti. Mac boyle bitince West Ham ligde kaldi.
    Bu mactan sonra West Ham baskani Terence Brown teknik direktorunu kovdu. Gerekcesi ise takima bu stresi yasattigiydi. West Ham artik hocasiz kalmisti. Londra sehrine baskan ilanlar astirmisti. Baslik soleydi: Teknik direktor ariyoruz. Gelin goruselim. Bunu gordukten sonra arkadaslarimla konustum. Bulent Korkmaz ve Mehmet basvurmami istediler. Ertesi gunu baskanla gorusmeye gittim. Baskan futbolculuk kariyerime bakti ve tecrubesiz olmama ragmen beni ise aldi. 3.1M civarinda bi transfer butcesi ve 722k civarinda bi maas butcesi verdiler. Boylece artik West Ham'in hocasiydim.

Transferler birazdan..

Ss'lerle anlatımını desteklebilirsin

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Hayırlı olsun diye başlayalım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Ss'lerle anlatımını desteklebilirsin
    Tabi desteklicem de resim bulamadim transferler geliyor resimleri ile beraber sen iste yeter

Quote Originally Posted by miharbi View Post
    Hayırlı olsun diye başlayalım.
    Tesekkurler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

evet ss isteriz...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fernandez Tono West Ham'da

Pajara Playas klubunden 418k ucretle alinan futbolcuyu teknik direktor Ergiz Gizer ii bir pivot santrafor olarak belirtti.

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

West Ham Londra takımıdır
    Bari West Ham City yazsaydın daha inandırıcı olurdu....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ghonedre View Post
    West Ham Londra takımıdır
    Bari West Ham City yazsaydın daha inandırıcı olurdu....
    Tesskurler duzeltim de daa fazla rezil olmayayim

west ham çok iyi takım transferler de iyi başarılar..

west ham united zaten bi yanlışlık yok
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bi de gusev e niye 2.3 verdin ki ben 0 veriyorum hep ona alırken(approach to sign değil)
    beleş geliyo o adam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by avenged View Post
    west ham united zaten bi yanlışlık yok
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bi de gusev e niye 2.3 verdin ki ben 0 veriyorum hep ona alırken(approach to sign değil)
    beleş geliyo o adam
    Iste orada ben bir hata yaptim ondan parayla almak zorunda kaldim oyunu da yeniden acmaya usendim

bayaa kazık yemişsin ama sağlık olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emmanuel View Post
    west ham çok iyi takım transferler de iyi başarılar..
    Saol Tesekkurler

Quote Originally Posted by avenged View Post
    bayaa kazık yemişsin ama sağlık olsun
    Ya aslinda tekrar baslayabilirim bisi kaybetmem de useniyorum iste nabalim..

Arkadaslar hazirlik maclari son transferler yarin..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

basarilar. Tevez bomba gibi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    basarilar. Tevez bomba gibi
    Tesekkurler! Haklisin Tevez super! Bu arada hzirlik maclarina baslmadan oyuna yeni basladim! Transferleri tekrar yapcam! Gusevden kazik yedim onu bedavaya alicam. Bu arada Zoro transferi is iznine takildi. Baska bi transfer yapacagiz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yeni oyunumda Gusevi almayacagim onun yerine bi sol kanat dusunuyorum fernandez tonoyu tekrar aldim yeni transferler birazdan..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Felipe West Ham'da

West Ham United Felipe adli oyuncuyu El-Sadd takimindan bedavaya transfer etti. Teknik direktor Ergiz Gizer yaptigi basin toplantisinda Felipe'yi Gusev'in yerine dusunuyor.

Transferler iyi değil bence..
    Gusev de istikrarsız bir oyuncu...

akalım göreceğiz.. Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Transferler iyi değil bence..
    Gusev de istikrarsız bir oyuncu...

akalım göreceğiz.. Başarılar dilerim
    Gusev transferinden vazgectim.. Ii ki de vazgecmisim.. Tesekkurler.. Diger transferleri de yorumlarsan sevinirim.. Saol

Tono işe yarar..
    Felipe süper olmuş bence. Sol kanada koyacaksan Boa Morte'ye yaık olur. Boa'yı forvet yapabilirsin. Taktiğin ne olacak?

felipe AMC de olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Tono işe yarar..
    Felipe süper olmuş bence. Sol kanada koyacaksan Boa Morte'ye yaık olur. Boa'yı forvet yapabilirsin. Taktiğin ne olacak?

felipe AMC de olabilir.
    Boa Morte die bir oyuncum yok karistiriyorsun sanirim. Tono do hem ucuz hem de acayip ii bir pivot st. felipeyi bedavaya almam ii oldu ayrica onu ml oynatmayi dusunuorum. 4-4-2 oynayacam

Quote Originally Posted by eglocc View Post
    Boa Morte die bir oyuncum yok karistiriyorsun sanirim. Tono do hem ucuz hem de acayip ii bir pivot st. felipeyi bedavaya almam ii oldu ayrica onu ml oynatmayi dusunuorum. 4-4-2 oynayacam
    Boa Morte Fulham'Da..Karıştırdı Hugo.Neyse başarılar dilerim sana UEFA'da baya ilerleyebilirsin kapasite var takımında.Kolay gelsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by FikretBalkan View Post
    Boa Morte Fulham'Da..Karıştırdı Hugo.Neyse başarılar dilerim sana UEFA'da baya ilerleyebilirsin kapasite var takımında.Kolay gelsin
    Yorumun icin tesekkurler hazirlik maclari ve olursa yeni transferler saat 11.00 gibi sizlerle

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Saat 11.30

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Saat 11.30
    Cok afedersiniz.. Cok cok onemli bir isim cikti.. Oynayamadim geliyor birazdan..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

İyi Gelsin Bakalım

Quote Originally Posted by eglocc View Post
    Boa Morte West Ham United oyuncusudur.. Hiçbirşey karıştırdığım yok yani..

Fulham'dan transfer olalı 6 ay falan olmuştur.. 702 şubat güncellemesini kullanıyorsan bulursun. Ben onu kullandığını düşünmüştüm.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Hugo hakli 7.0.0 da Fulham'da ama 7.0.2 de West Ham'da

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Iste hazirlik maclarim:

Hazirlik maclari bittikten sonra basin mensuplarini toplayan Ergiz Gizer soyle konustu:

Gayet ii bir kamp gecirdik ve oyuncularimdan memnunum bazi oyuncularimiz sakat: Jonathan Spector Anton Ferdinand George McCartney Robert Green ve Roy Caroll! Bu sakatliklar bittikten sonra ligde Avrupa kupalarina katilabilecek bir derece bekliyorum takimimdan! Tesekkurler geldiginiz icin

Bu arada 7.0.0 kullaniyorum. Lig maclari geliyor birazdan!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    West Ham genc Vanden Borre'ye teklif goturdu!

Teknik direktor Ergiz Gizer transferi gerceklesirse ona uzun vadede gorev verecegini iyi bir transfer olacagini acikladi. Sozlerine fiyatta sorun yasadiklarini ekleyen Gizer arkadasi Bulent Korkmazi belcikaya gonderdigini soyledi

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premiership 1. hafta

Bolton Wanderers-1 West Ham United-3

Mactan sonra basin toplantisinda konusan West Ham teknik direktoru Ergiz Gizer'in mutlulugu gozlerinden okunuyordu. Bu iste yeni olan Gizer soyle konustu:

Ergiz Gizer:Bildiginiz gibi bu macta onemli isimlerimizden Roy Caroll ve Carlos Tevez sakatti. Fakat yine de guzel bi galibiyet aldik Tevezin yoklugunda. Gol sorunu yasamadik. Yedigimiz golde defans hatasi vardi. Ayrica macta duran toplarda ve kanatlarda ustun oldugumuzu gordum. Felipe ve Lee Bowyer kanatlardan gelisen ataklarda gollerini attilar. Mascherano da frikikten gzl bi gole imza atti. Oyuncularima tesekkur ediyorum. Calisarak daha iyi yerlere gelecegimize eminim.

Mesut Kanat: Vanden Borre transferinde gelismeler var mi?

Ergiz Gizer: Fiyatta anlasmaya calisiyoruz! Bir gelisme olursa haber veririz! Tesekkurler!

Mesut Kanat: Tesekkurler!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaslar hic yorum yapmiyorsunuz! Nese siz yorum yapin biraz. O sirada yeni maclar geliyor!

Boa Morte West Ham Oyuncusu Demekki Sen Eski Surumle Oynuyosun
    Yeni Surumu Yukle Bence Hazirlik Maclari Iyi Gitmis

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

başarılar

Alttaki kariyere de bi bakın derim ben

Sayfa 1 / 19 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri