Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: Türkiye Liginde Yabancı sınırlamasını nasıl kaldırabilirim ?

Talking Türkiye Liginde Yabancı sınırlamasını nasıl kaldırabilirim ?

6 yabancı bana az geliyor..Yabancı sınırını nasıl kaldırırım editörle kaldırmak mümkünmü????

saygılar......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

editörle kaldıramazsın ama nasıl olduğunu bende bilmiyorum konuyu bende takip edecem

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

editörle kaldırmak mümkün arkadaşım...ama kayıtlı oyun editörüyle kaldırabilirsin...oyunun kendi editöründe denemedim bunu ama kayıtlı oyun editörü'yle tüm yabancı oyuncuların diğer uyruklarını türk yaparak yabancı sorununu ortadan kaldırabilirsin....öyle uzun falan da sürmüyo....ama tahminim oyunun kendi editöründen de bu tabancı sınırlamasını kaldırabilirsin...hadi kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

öyle tabii ki yapabilirsin ama mesela bi almanya ligi gibi yapamazmıyız biz onu sorduk

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

o biraz zor gibi duruyo ama?
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Editörden yapamazsın onu.Ancak kayıtlı oyun editörlerinden uyruklarını Türk yaparsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ya ama uyrukların hangi birini türk yapsın ki adam emekli olunca yerine yabancı birini alacak we yine sınırlama bunaltacak kökten bi çözüm olması lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

kökten bir çözüm sanırım ne yazık ki yok.....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ben galiba biliyorum ama emin değilim deneyecem yapabilirsem hepinizle paylaşacam tabii modların yardımı gerekli takip eden modwarsa bi msj atsın burdayım die

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

bence sınırlama kalkınca oyunun tadı kalmaz.benim oyunda en çok sevdiğim özellik çok gerçekçi olması.ama tabi arkadaş kendi istediği gibi oynar.

Cool Yabancı Sınırlaması Kalkmalı.....

Editöre keske koysalarmıs foreign player limits mesela türkiye için 6 bu sayıyı11 falan yapabilsek yada hile falan olsa..

Ben normaldede Türkiye liginde yabancı sınırlamasına karşıyım...Ki bi çok ülke yavaş yavaş sınırlandırmalarını kaldırıyor örneğin almanya ve adamlar her dünya kupasında final oynuyorlar..yaşadığımız bu yüz tılda çok saçma bir sınırlama...
    saygılar..

Haluk Ulusoyla görüş
    bide hile yapmadan oynamayı dene daha zevkli oluyo

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Katılıyorum Alço...

Katılmıyorum alço : ) nasıl olsa yeni başkan gelek

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hileyle oynayınca hiç zevkli olmuyo ki kardeşim nasıl zevk alıyosunuz...

valla ben gs ile 2006 da 3 yabancıyla şamp. oldum. onlarda mondi,sivok ve guarin di.. bende fazla sorun olmuyor yabancı sınırı hatta şu an bile 6 hakkımın 5 ini kulllanıyorum...

Aslında yapmaya çalıştığım yani yabancı sınırlamasının kaldırılması hile sayılmaz..Yani almanya ligini oynuyorum roada sınırlama yoq ki buda hile olmadığı anlamına geliyor.Türkiye ligindede olsa hayır demem doğrusu: )

Hile sayılır bence. kuralları kendi lehine değiştirmeye çalışıyosun. sınırsız yabancıyla oynamak istiyosan belçikada oyna almanyada oyna türkiyede kural değişince türkiyede oynarsın

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

benim bildigim kadari ile 2008 te mondi turk oluyo

avrupa birligi üyesi ülkelerin futbol federasyonlarinda sadece ab üyesi ülkelerin futbolculari sinirsiz sekilde kadroda bulunduruluyor.
    bunun disinda yine ab üyesi olmayan (örn. brezilya, arjantin, nijerya vs..) ülkelerin futbolculari almanya da azami 5 oluyor.

Türk futbolculari almanya da daha önceki yillarda da sinirsiz oynuyabiliyordu. bunun en büyük sebebi almanya da yasayan Türkler di. ancak simdi Türk futbolcular ab statüsüne alinarak, tüm ab ligleri icin Türkler acisinda sinirlama olayi kalkmistir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar bugün bişey dikkatimi çekti 2.lig b kategorisi nde yabancı oyuncu alabiliyor sunuz mesela ben daha demin taribo west i aldım... başka alınıyomu bilmiyorum

benim bildiğim kadarıyla 2.lig klüpleri yabancı oyuncu alamıyordu

bir tek 2.lige düşen takımlarda kadrosundaki yabancıların sözleşmelerinde küme düşünce serbest kalır ifadesi yer almıyosa klüpte kalıyolardı

si games buradaki hatayı düzeltememiş...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

şu anda tek yapılabilecek şey, editördenm girip türkiyede kaç sene sonra türk vatandaşlığına geçilir şekilnde olan kısmı 5 den 1 e düşürmek.

Eğer oyuncular hallerinden mutluysalar geçiyorlar türk vatandaşlığına.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gncilker
    Arkadaşlar bugün bişey dikkatimi çekti 2.lig b kategorisi nde yabancı oyuncu alabiliyor sunuz mesela ben daha demin taribo west i aldım... başka alınıyomu bilmiyorum

benim bildiğim kadarıyla 2.lig klüpleri yabancı oyuncu alamıyordu

bir tek 2.lige düşen takımlarda kadrosundaki yabancıların sözleşmelerinde küme düşünce serbest kalır ifadesi yer almıyosa klüpte kalıyolardı

si games buradaki hatayı düzeltememiş...
    ikinci ligde 2 tane yabancı alabiliyorsun. Gerçekte war mı sanmıyorum ama oyunda böle. ama bnce çok güzel olmuş. ben antalyaspora ettayeb'i fln almıştım

Futbol artık endüstri yanii kulüpler şirketler gibi yönetiliyor artık ab de yabancı oyuncu sınırlamaları kaldırılacak gibi gözüküyor..Ama altyapı olayınıda göz ardı etmemek lazım...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

bence kaldirmasinlar turkiye liginde ama gercekte

Nesil
    2006

Onu nasıl yapacan bilmiyorum ama editörden Vatandaşlığa geçme süresini 1 yıl yap 1 yılı bittiğinde oyuncu türk oluyor ben onu 2 yıl yapmıştım zevkli oluyor şimdi kadromda 9 yabancı var

sende yakinda o zaman bol bol

haci salih dos santos
    ricardo de olivera süleymanoglu

tarzinda oyuncular türer oyunda..
    o zamanda zevk alacaksan ne mutlu sana

Quote Originally Posted by tolginho
    şu anda tek yapılabilecek şey, editördenm girip türkiyede kaç sene sonra türk vatandaşlığına geçilir şekilnde olan kısmı 5 den 1 e düşürmek.

Yapılacak en iyisi bu bencede, ayrıca editörden Türkiye Süper Ligi'nin önemini artırarak transferlerin daha kolay yapılabilmesi sağlanabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

OYUNUN EDITORUNDEN , TURKEY i search YAPIN orda informationlar war , EUROPEAN MEMBER orayi tikleyin , Avrupadaki ligler gibi olur turkiye ligide , avrupa disi futbolu siniri 3 , avrupadan oyuncu sinirsiz oluo ozmn

Quote Originally Posted by tolginho

şuanda eniyisi bu eğer sınırı kaldıramıyorsak bu ideal bence katılıyorum sana

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri