1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Kriz

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Default Kriz

Bu haber klübün kapanması anlamına mı geliyo

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

klüp kapanmaz ama kapanmıştan beter olucak =) bence sen ufak ufak başka yerlere kapak atmaya bak =)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Klüp mali krizde!! Birçok yıldızını kaybedebilirsin..

Hyr finansal olarak zor durumda... Bence kadrolarında beyendin oyuncu varsa hmn teklif gönder... Kabul ederler...

şuan galatasaray aynı durumda ve ligde 12. sırada. gerets kovuldu yeni başkan geldi. durumları kritik küme düşme şansı bile var. yani sen tası tarağı toplamaya bak

Eğer senin takımınsa kal!Yanlız bırakma zor günlerinde.Eğer başka takımsa sömür sevdiğin oyuncularını .

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aynısı bende de olmustu Deportıvoyu kım kurtaracak
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

bence oyunun zevki burada arkadaşlar. ben olsam, böyle bir durumda klüp tamamen kapanıp beni de kovmadıkları sürece ayrılmazdım. 2 sezon da olsa 3 sezon da olsa oynayıp eski haline getirmeye çalışırdım takımı. her zaman oyunun daha gerçekçi ve hatasız olmasını istiyoruz ya işte bu bir fırsat. bundan daha gerçekçi bir durum olabilir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mickeyknox View Post
    bence oyunun zevki burada arkadaşlar. ben olsam, böyle bir durumda klüp tamamen kapanıp beni de kovmadıkları sürece ayrılmazdım. 2 sezon da olsa 3 sezon da olsa oynayıp eski haline getirmeye çalışırdım takımı. her zaman oyunun daha gerçekçi ve hatasız olmasını istiyoruz ya işte bu bir fırsat. bundan daha gerçekçi bir durum olabilir mi?
    doğru söylüyorsun asıl başarı budur

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Yok arkadaşlar ben West Ham'ım İngiltere Ve İspanya ligini seçmiştim onun için sordum bu arada yorumlarınız ve bilgileriniz için sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

kapanmıştan beter olacak

fazla uzun sürmeden yeni başkan seçerler o zaman deportivo toplar biraz kendini

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

topuklaaaaa

Ewet yenı başkan gelir ama yinede seni zor günler bekliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

arkadaş west ham'ı yönetiyor ve deportivo'daki bu gelişmeyi sunmuş bizlere yani deportivoyu yönetmiyor...yorumlarımızı buna göre yapalım

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Hyr finansal olarak zor durumda... Bence kadrolarında beyendin oyuncu varsa hmn teklif gönder... Kabul ederler...
    Evet dediğin doğru bir çok oyuncuyu hemen satıyorlar colocciniye 7 verdim adamın değeri 9 geldi hemen yorumlarınız için sağolun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Klüp kapanmıo ama bir an önce ayrıl eğer senin klübünse çünkü transfer yapamazsın oyuncuların tek tek gider ve puanların silinir vs.

sanırım adam west hamla oynadıgını söylemiş.şuanda ben de kulubumu 300 k YTL zarar soktum.inş takım batmaz

Mesaj Yetkileri