Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 574 sonuç

Konu: İşte Premier League Bu..[Portsmouth]

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Hayır benım acc nın onay kodu gelmemıstı onun ıcın dun kuzenın acc den konuyu actım hatta bı yetkılıylede ozel den gorustuk bana yenı onay maıl ı gonderdı sorun halloluncada kendı acc me gectım ılk sayfada da belırtmıstım.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bravo abi çok iyi transferler yapmışsın.Takımdan ayrılanlar kimler?

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Peluk yetkılının adı da aklıma geldı Seckın dı sanırım ya da aydın dun ıkısı onlıne dı ama hangısı tam bılemıyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Bravo abi çok iyi transferler yapmışsın.Takımdan ayrılanlar kimler?
    Gıdenler 2. sayfada oguz transferlerı begendıgıne sevındım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Users sharing the same IP Address
    Üye
    Omercip3208

Konuyu açan arkadaşla IP numaralarınız çakışıyor. Aynı bilgisayarı mı kulanıyorsunuz?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bari küçük emrahıda teknik direktör yapsalarmışş Kariyer iyi gidiyo

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Başlığı düzelttim. Kariyeri daha okunaklı bir Türkçe ile yazmanızı öneririm.

Bu arada, Bianchi modasını ben başlattım, pek çok moda gibi
    Peluk karıyerıme cok ozen gosterıyorum neresını okuyamadın acaba ? Bıanchı
    transferı de oyuncu arama dan kafa zıplaması yuksek olanlara baktım ordan buldum senın karıyerıne takıp edıcem ama..
    Bıanchı ıle ılgılı bılgıde verırsen sevınırım gercı 1 ay yok ama olsun.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by peluk View Post
    Users sharing the same IP Address
    Üye
    Omercip3208

Konuyu açan arkadaşla IP numaralarınız çakışıyor. Aynı bilgisayarı mı kulanıyorsunuz?
    Evet tatılde oldugum ıcın antalyada onlarda kalıyorum.Normalde ızmırde okuyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ömer Abi Sidibe'ye de bakabilirsin 300Bin Pound'a gelir.Bianchi yedeği olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Ömer Abi Sidibe'ye de bakabilirsin 300Bin Pound'a gelir.Bianchi yedeği olur.
    Hemen bakıyorum oguz tsk.Allahtan transfer sezonu kapanmadı cok sakatım var ama bı ıyılesseler dahada ıyı olucaz ısallah
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______2.Hafta______

Chelsea-Portsmouth

Ligin flaş ekiplerinden portsmouth ilk hafta arsenali delgadonun golleriyle soka ugratmıstı,simdi ise karsılarında bır baska dev chelsea var Omercip Yardımcılarından aldıgı bilgilere göre bir ön liberoya ihtiyaç olacak.Ama Omercip ben Chelsea icin taktıgımı deistirmem onlar bize göre oynasın dedi.

Macta kilit rol oynayabılıcek oyuncular ıse Chelsea de Robben ve drogba dier tarafta ıse delgado ve ıversen cok ıyı bır uyum ıcerısındeler

Bakalım bu hafta neler olacak.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Mac ortada basladı ıkı tarafta temkınlıydı ama dk lar 28 ı gosterdıgınde ıversen ceza sahasının kosesınden aldıgı topu on dırege ortaladı ve cesar delgado cevıklıgını kullanarak topa ılk dokunan kısı oldu.

Chelsea soku atlattıktan sonra Essıen 48 de sahneye cıktı ve uzak mesafeden falsolu bır vurusla beraberlık geldı

Bu dk dan sonra mac ortada gecıyordu fakat 81 de hakem penaltı dıyene kadar lampard skoru 2-1 yaptı

Artık mactan kopan Portsmouth 90 da kornerden gelen topa terry nın kafasına engel olamadı ve macın skoru bellı oldu.

Mactan sonra konusan Omercıp ''Hıcte kotu oynamadık cok sakatımız onlarda bıze katılsınlar asıl bızı o zaman gorun'' dedı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Curling Cup ta Son Durum

Bu arada Cesar Delgado antrenmanda sakatlandı.Kulup fızyonomları 4 hafta topa dokunamaz dıyınce Omercıp ın Yuzu asıldı.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yeni maçları bekliyroum....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

super bir arsenal galibiyeti.

chelsea maglubiyeti normal karsılanabilecek bisi

zorlu macların ilk haftalarda olmasının avantajı war gibi. yani inşallah avantaj olur. ilerde bir seri yakalayabilirsin bu sayede

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Isalla sımdı onumuzde kendı evımızde oynıyacagımız m.cıty macı var kazanabılırsek cok ıyı olucak ama ıkı kılıt oyuncum yok c.delgado ve arteta bıanchı zaten yok napcaz bılmıyom.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______3.Hafta______

Pourtsmouth-M.City

Pourstmouth bu haftaya sıkıntılı gırıyor gecen hafta alınan chelsea maglubıyetı takımda morallerı bıraz dusurmus gıbı c.delgado nun da sakatlanması taraftarların canını sıkıyor.
    Taraftarlar bu sakatlıklar artık ne zaman bıtecek dıyerek ısyan halındeler.

Dıger taraftan M.city ıse lıge fena bı gırıs yapmadı onlar da Vassell e guvenıyorlar.

Bakalım premıer league de 3.haftada neler olacak.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Portsmouth tarafında ortak kanı ''yazık oldu''.

Cok sanssız bır mac gecıren portsmouth ılk once felıpe nın sakatlanmasıyla uzuldu ardından da delpıerre ın ters vurusuyla kendı fılelerını havalandırmasıyla kahroldu

C.delgado nun olmaması takımın yaratıcılıgını sınırlamıs durumda Taraftarlar Kilise lere hucum ettiler Delgado hemen ıyılessın dıye..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yenersin...

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Pourtsmouth a Bır Sok Daha

O kadar sakat yetmez gıbı sımdı de Davıd James te 2 ay yok.Isın cıns tarafıda yedek kalecı de sakat malesef yedek kadrodan kotu bır kalecıyle Bolton macına cıkıcaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

kaleci icin costil,enyeama,scribe, gibi isimleri bak istersen.
    Man City'ye yenilmen kötü olmus

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

transfer sezonu bitmediyse ve enyama bostaysa onu getir.
    meksikalı kalecilere bak ochoa gibi
    para durumun iyi ise bi 7milyon warsa ustariyi getirtebilirsin.
    riverda lux war ona bak.
    bide Lloris war ya rennes de yada nice de oynuyo

eger transfer sezonu bittiyse chelsea de bi yedek kaleci war portekizli galiba onu kirala hemen geliyo

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    kaleci icin costil,enyeama,scribe, gibi isimleri bak istersen.
    Man City'ye yenilmen kötü olmus
    Onlara bakıcaktım ama james bu sene ıdare eder dedım ama transfer sezonu kapandı sakatlandı bı sansslık var karıyerde ama anlamadım.Duzelıcez ısallah

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bence kaleci kiralama yoluna git hem daha ucuz olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Barclays Premier League

______4.Hafta______

Bolton-Pourtsmouth

Moralsiz Pourtsmouth Bolton deplasmanında en azından 1 puan ıcın savas verıcek,james ın sakatlıgını artetanın olmayasını bıanchı nın hıc olmaması ve dıerlerı Omercıp ı zorluyor Bolton ıse guzel bır cıkıs yakaladı bakalım bu hafta ne gıbı sonuclar gelecek..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Sanssiz Porstmouth yine yenildi..

Mac Sonu cok sinirli oldugu gozuken teknik direktor omercip ''Bu kadarda sanssizlik olmaz kalecilerimin hepsi sakat Bianchi yi kaleye koymayi dusundum ama o da sakatmis ''

Macla ılgılı pek yorum yapmayı gerek gormuyoruz portsmouth da kalecı hataları one cıktı hıc bı topu tutamayn tecrubesız kalecı donen toplardan gol yedı tesellı golunu ıse ıversen kafa vurusuyla buldu..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______5.Hafta______

Portsmouth-Middlesbrough

Portsmouth ta sakatlıklar devam edıyor henuz ıyılesen bırısı yok ama evınde oynamanın avantajını kullanmak ıstıyor,middlesbroughta lıge kotu bır baslangıc yaptı ve su anda 17. sıradalar ıkı tarafta kazanmayı cok ıstıyor bakalım bu macta neler olucak..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Mactan sonra konusan Omercip ''Delgado suz kazanmayı yavas yavas ogrenıyoruz ıversen de forma gırıyor yen transfer arızmendı de guzel oynadı ve sonuca gıttık artık puan kaybına tahammulumuz yok.'' dedi ve dikkatleri uzerıne cekerek rakıplerıne korku saldı bakalım gelcek haftalarda ne olucak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Transferın son dakıkasında Bıanchı ve delgado sakatlanınca Arızmendı yı aldım,mc kısmındada eksıklıkler vardı orayı da doldurmak ıcın Maldonado yu transfer ettık bunları yayınlamayı unutmusum..

Hayırlı olurlar isallah.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

hangi taktikle oynuyosun??

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Kendım olusturdum taktıgımı ama klasık 4-4-2 duzenı bır pıvot yanına hızlı forvet orta saha da calıskan oyuncular o sekılde.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Rahat bır mac oldugu ıcın pek ayrıntıya gırmıyorum bu macta.''Kalıte Farkı''
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______6.Hafta______

Reading-Portsmouth

6.Haftaya gırılırken portsmouth ta bıraz moraller duzelmıs gıbı gorunuyor ama sakatlıklar devam edıyor sadece kırmızıdan turuncuya gecmıs durumda,Reading ıse ligin flaş ekiplerınden su anda 5. sıradalar ve galıbıyet ıstıyolar.Sonucu bekliyoruz..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Mac ortada baslamısken arizbendi ceza sahasının ıcınde 9 kusurlu hareketten bırısıyle yere dusurulunce penaltı kararı bırde kırmızı kart cıktı herkes mac artık bıttı derken iversen gibi bir penaltıcı penalıyı kacırdı ve hayal kırıklıgı yarattı

Bu dk dan sonra baskılarını arttıran Portsmouth aradıgı golu iversen le buldu ve iversende kendını affettirmis oldu.

Rahat bir galibiyet alan Portsmouth lıgte ust sıralara yukselmeye basladı.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

tebrikler.......

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Iversen Bunu Haketti...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by GingkO View Post
    tebrikler.......
    Tsk ederım gıngko karıyerımı takıp etmenız dılegıyle...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______7.Hafta______

Portsmouth-Blackburn

Ikı takımda su ana kadar lıgte cok fazla kendılerını gosteremedıler onun ıcın de orta sıralarda gezınıyorlar.Portsmouth kendı evınde bır adam onde gıbı Delgado sakatlıktan cıktı kondısyon u da ıyı sayılır Arteta ve Bıanchı nın sakatlıkları gectı ama kondısyon eklerı oldugu kadroda yoklar bakalım bu macta neler beklıyor bızı..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Maca hızlı baslayan taraf portsmouth oldu ıversen kafayla defansın arkasına ındırdıgı toplarla cok fazla pozısyon bulan cesar delgado heralde sakatlıktan yenı cıktıgından cok fazla gol kacırdı.Macın yıldızı Gokdenız 2 gol atarak artık takıma adapte oldugunu takımda artık daha fazla rol almayı ıstıyorum der gıbıydı.

Mac sonunda konusan Omercıp ''Benı en cok sevındıren olay sakatlarımız varken en az kayıpla bu durumu kapattık artık sakatlıklar bıtmek uzere asıl bızı sımdı gorun'' dedı.

Gelecek macın 14 gun sonra olması ve sakatlıklardan yenı cıkmıs oyuncuların cok olmasından dolayı,onlara kondısyon kazandırmak amacıyla yedek kadromuzla 5 gun sonra mac yapıcaz..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu Nasıl Şans !!!

İversen 3 Hafta
    Bianchi 2 Hafta ( Daha yeni iyileşimişti )
    Maldonado 3 Hafta

Yeni sakatlıklarla görüşmek üzere..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______8.Hafta______

West Ham-Portsmouth

Şanssızlıklar Portsmouth un yakasını bırakmıyor.Birçok oyuncusundan yoksun olmasına rağmen bir tek iyi haber arteta nın oynayabilicek düzeyde olması en kötü haber ise 2 pivotun da sakat durumda olması West Ham ise biraz daha rahat Tevez ve Ashton la kendı sahalarında galibiyet arıcaklar..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tebrikler Ömer Abi iyi gidiyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ve muthiş gecede gülen taraf Portsmouth oldu.

Gercekten kıran kırana gecen bir maç ve golcülerin kilit rol oynadığı bir geceydi.West Ham da Ashton ve Tevez öne çıkarken,Portsmouth da özellikle Arizmendi Pivotların yokluğunda görevini fazlasıyla yaptı.

Ama tabi ki Cesar Delgado o muhteşem Yaratcılığını konuşturarak ceza sahasının dışından attığı ''Banana Shoot'' ile gecenin skorunu belirledi.

Portsmouth çıkışa devam ediyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______9.Hafta______

Portsmouth-Everton

Portsmouth sakat oyuncularına rağmen çok güzel bir çıkış yakaladı ve bunu devam ettirmek istiyor,Everton ise şu anda ligte 13. sırada ve bir galibiyet onlar açısından çok önemli ama everton maçın deplasmanda olduğunu düşündüğünden 1 puana razı gibi görünüyor.Maçta kilit rol oynayabilicek kişi ise Tim Cahill olarak gösteriliyor..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

eveton alır gibime geliyor....

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Portsmouth adına sanılandan daha kolay bir maç oldu ve galibiyet serisine bir halka daha ekledi ancak Felipe 2 ay yok ve bu Portsmouth kanadında sıkındı yaşatıcak gibi görünüyor.

Ömercip her ne kadar Felipe nin yerini dolduracak oyunculara sahibiz dese de işlerin sarpa sarabileceğinin o da farkında..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

tebrikler...

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ligde 9 Hafta Geride Kaldı

Puan Durumu

Pompey ler Lige çokta iyi bir başlangıç yapamamıştı ama sonradan çok güzel toparladı ve şu ana kadar medyanın ancak 17. olur tez ini çürütmüş gibi görünüyor.

Oyuncu İstatistikleri

Evet oyuncu istatistiklerine baktığımızda Pompey lerin kazanmayı güzel oyunla yani hakkıyla aldığını görüyoruz.

En dikkat çeken olay ise David James in sakatlanmasından sonra kaleyi devralan Jamie Ashdown ın şu ana kadar inanılmaz performansıyla ligin en iyi 25 inde olduğu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by GingkO View Post
    tebrikler...
    Tesekkurler ginko takip ettiğin ve ilgilendiğin için.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar Yarın Piyasa yapmaya gidicez Sabah aguapark(kro demeyin yazılmıyor) ,Gece kemer inferno clup, onun için yarın yazamıcam.Pazartesi kaldığım yerden devam edicem..

İşallah beğeniyosunuzdur kariyerimi Takip eden kişi sayısı daha çok olunca daha çok özen göstericem daha da ayrıntıya inicem.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

takımı iyi toparladın chelsea ile aranda pek fark yok başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by miharbi View Post
    takımı iyi toparladın chelsea ile aranda pek fark yok başarılar..
    Cok tsk ederim yorumun için ama skorlardan bellidir çok zor kazanıyoruz.Hele son maçlar pivotların ikisi de sakat olunca takım gitti dediydim ama küçük oynamalarla Arizmendiyi pivota monte ettim ve başarı geldi.Bianchi Yeni iyileşti ama kondisyonu yok toparlanır 10 gün içerisinde ama bu gidişat pek iyi değil..
    Allah bi yerde dur dicek gibi geliyor bana.

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri