Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 574 sonuç

Konu: İşte Premier League Bu..[Portsmouth]

Oldukça gzl gidiyorsun başarıılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Quote Originally Posted by Omercip3208 View Post
    bu gidişat pek iyi değil..
    Allah bi yerde dur dicek gibi geliyor bana.

durmak yok yola devam bi fikstür koysaydın ilerisi için yorum yapabilirdim ama yinede başaracağına inanıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Carling Cup 3rd Round

Porstmouth-Fulham

Aslında bu maçtada pek zorlanmadık ama rakibi açıcak golü bir türlü bulamayınca maç uzatmalara gitti.Arteta uzaktan güzel bir golle öne geçirdi ardından Delgado vurdu kaleciye çarptı ama kaleci için own gol yazılmış oldu rahatlamıştık ve uzaktan gelen topa kalecim biraz önde olduğu için engel olamadı ve maç 2-1 sonuçlandı..

Fikstürü koyuyorum şimdi..

Dışarı çıkıcam normalde ama arkadaşım gecikti o gelene kadar oynayıp maçları yayınlıcam.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İşte Önümüzdeki Maçlar

Fikstür ile ilgili yorumlarınızıda bekliyorum..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______10.Hafta______

Tottenham-Portsmouth

Ömerçip in en korktuğu ekiplerden biri olarak görülen Tottenham kendi sahasında oynamasına rağmen son zamanlarda yakaladığı formla mac için sürpriz gözüyle bakılıyor.

Ömerçip ise Tottenham ın çok etkili silahları olduğunu hatırlatarak ''Rehavetten uzak olmamız şart'' dedi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Carling Cup ta yeni rakibimiz.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Middlesbrough Başkanı Kafaları Karıştırıyor..

Ömerçip yaptığı açıklamada böyle bi teklif karşısında çok şaşırdığını belirterek başka takımların beni istemesi çok güzel birşey ama şu an cevap vericek durumda değilim buna Destekleyenler ve takip edenler karar vericek dedi..

Beyler ne yapayım gideyim mi Middlesbrough ya gerçi daha büyük kulüplerden teklif gelince gitmeyi düşünüyorum ama siz yorumlayın bir de.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Portsmouth Tottenham ı da geçti.Özellikle orta sahada müthiş bir efor sarfeden Pompey lerin takım olarak çalışkanlığı övgü topluyor.

Bianchi çıktığı ilk resmi maçında golünü attı ancak yine sakatlandı 2 hafta yok.Maçtan sonra kameramanlarla didişen Ömerçip muhabirler tarafından ''hem yeniyor hem bize kızıyor şekeri çıktı herhalde diye'' yorumlandı.
    Kızmamın sebebi Bianchi nin yine sakatlanması adam ilk maçına çıktı daha sezon biticek bu maçtada sakatlandı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Delpierre Gelişiyor..

Kadromuzun göbeğinde oynayan Delpierre kendisi ve takımımız için çok önemli bir ödüle imza atti.

Sol Kanatımız Felipe de 2. oldu fakat hatırlıcağınız gibi Felipe 2 ay sakatlandı ve sol tarafta sıkıntılarımız var.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Beklenen Ödül 2. ayda geldi..

Ömerçip Yaptığı açıklamada ilk defa bu ödülü aldığı için heyecanlı olduğunu , bu ödülün onu daha da hırslandıracağını söyledi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______11.Hafta______

Portsmouth-Fulham

Artık Pompey ler ligin en flaş ekibi olarak görülüyor.Fulham ise şu anda 16. sırada maçın mutlak favorisi Portsmouth ama Fulham ın zeki oyuncuları başlarına dert açabilir,Bianchi yine yok İversen ise maç saatinde belli olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence kazanacaksın. Çünkü süper gidiyorsun. Seni kimse durduramaz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ya ben M.City ile çok kötü gidiyorum..Hiç bir taktik olmuyor..ne yapacağımı şaşırdım...

bu arada harika gidiyosun...

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Muthiş maçta Fulham oldukça dişli çıktı.Dk lar 15 i gösterdiğinde iverson ceza sahası içersinde pası aldı ve penaltı yı yaptırdı kendisi kullandı ve golü de buldu.Fulham golden sonra ateşlendi ve bastırmaya başladı 24. dk da kornerden gelen topa kaleci yanlış zamanda çıkınca Zat Knight affetmedi.

Artık maç iyice soğumuştu ortada geçmeye başlamıştı fakat 78.dk da iversen yine kafasıyla topu maldonado ya indirdi ve maldonado 35 metre den ''Banana Shoot'' denedi ve başarılı oldu.

Maç sonu konuşan Ömerçip kötü oynadık ama iversen farkını yine ortaya koydu.Yalnız yine dikkat çekmek istiyorum Bianchi gibi bu maçtada hafif sakatlık geçiren iversen de 2 hafta yok.Bu kör talihimize rağmen kazanmaya devam ediyoruz edicez.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Man Utd de geçersen şampiyonluk için çok iyi bir şans yakalarsın hemde sakatlıklar ile boğuşuyorken.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Carling Cup 4th Round

Şok Şok Şok
    Medya İnanamadı,Bu sezon müthiş performans gösteren Portsmouth gitti 2.Lig ten Birmingham a kendi sahasında Carling Cup ta yenildi ve böylece elenmiş oldu.

Maçtan Sonra konuşan Ömerçip ''2 pivotumdan yoksundum Arizmendi de her maç iyi oynayacak diye birşey yok , maç aslında rölanti de gidiyordu fakat beklenmedik kırmıza kart bizi taktiksel değişikliğe itti ve 4-4-1 e döndük bu dk dan önce hiç pozisyonu olmayan Birmigham saldırmaya başladı ve tek önemli ataklarında golü buldu.Yapıcak birşey yok hedef ligte iyi bir konum.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by miharbi View Post
    Man Utd de geçersen şampiyonluk için çok iyi bir şans yakalarsın hemde sakatlıklar ile boğuşuyorken.
    Ne yalan söyliyim bu sene hedefim ilk 8 di ama gerçekten çok iyi gidiyoruz ligte bende artık iyice düşünmeye başladım ilk 3 ü.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______12.Hafta______

Man Utd-Portsmouth

Ve Herkesin merakla beklediği büyük maç geldi çattı.Portsmouth kanadına baktığımızda pivotların ikiside sakatlıktan kurtuldu ama kondisyonları ve zihinselleri maça hazır mı işte bunu kimse bilmiyor , Man Utd ise Ligte 6. ve daha üstlere çıkmak için kendi evinde puan kaybına tahammülü yok gibi görünüyor.Bakalım Ne olcak?

Arkadaslar biliyosunuz bu maç öncesi yorumları maç oynanmadan yapıyorum ve de bu maçı bende merakla bekliyorum yorumlarını alabilirmiyim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Beraberlik olabilir. Ancak akıllı oynarsan alırsın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

BENCE beraberlik ağır basıyo...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Portsmouth akıllı oynarsa kazanır.63.mesajdaki curling cup yanlış olmuş.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Dediğim gibi yenerse çok iyi olacak ama man utd. ağır basıyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Yeterince yorum geldi valla bende kadroya simdi baktım malesef pıvotların ıkısının de kondısyonları %70 ın ustunde deıl yanı oynıyamıcaklar onun ıcın man utd alır dıyorum ve maca gecıyorum 10 dk ya yayınlarım.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi hala yerlerdeyim Curling Cup yazıyo....
    Quote Originally Posted by Omercip3208 View Post
    Curling Cup 4th Round

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ve Hüsran..Portsmouth Felipe ve pivotlarının ikisinden yoksun çıktığı maçta 2-0 yenildi.
    Maçtan sonra konuşan Ömerçip ''Bu yenilgiyi hakettik onun için pek üzülmüyorum ama Felipe yi pivotlardan daha çok hissettik Niko Kranjar çok çok yetersiz bir an önce iyileşmesini bekliyoruz bu maç fixtür dezavantajıydı kendi sahamızda sakatlarımız çok olmassa işalla yenicez'' dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Kötü olmuş....

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

David James Bu sefer Antrenmanda Sakatlandı.

Oyuncu 4 hafta sahalardan uzak kalacak..

Ömerçip ''alışkınım,şaşırmadım'' dedi..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______13.Hafta______

Portsmouth-Wigan

Portsmouth Man Utd yenilgisini üzerinden atabilmiş mi ? , Wigan kötü gidişe dur diyebilicek mi ?

Bütün bu soruların cevabı bu maçta belli olucak.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Man Utd maçını unutup wiganı devirmelisin.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Maçtan önce Ömerçip iversen ve bianchiyle ilgili bilgi almıştı ve ikiside maça hazır olduklarını hocalarına belirttiler.

Ömerçipin tercihi Ligin en iyi oyuncusu durumundaki iversen den yana oldu ve 1 asist 1 gol ile maçı tamamladı.

Otoriteler tarafından bu maç istatistiklerine bakınca ''İversen'in geldiği belli oldu'' şeklinde yorumlandı.

valla man utd yenilgisinden hemen toplanır oyuncuların.walla ben ordu dan 4 gol yedim hala toparlanamadı benim adamlar.neyse wiganı yenebilecegine inanıyorum.idda da takımın için kupan yaptım .umarım başarılı olursun

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Zor galibiyet olmuş ama güzel gidiyosun...

ben msj atana kadar maçı koymuşsun bile
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    zorlu geçmiş bu arada maç

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by kasparov42 View Post
    ben msj atana kadar maçı koymuşsun bile
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    zorlu geçmiş bu arada maç
    Evet öyle olmuş

Arkadaşlar yazlığa gidiyorum bugünlük bu kadar Pazartesi devam edeceğim.

Hepinize iyi hafta sonları..

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Canlı bir kariyer oluyor.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok güzel oluyo bence ligten önce gazeteciler o takımın hakkını yiyo hiç kimse bu takımı küme düşürtmez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ama yeni ısınmıstık omer iyi bari yarın donuyorsun Ligdeki son durum nedir puan tablosunun ss sini koyabilirmisin

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Evet Arkadaşlar sanırım 1-2 saat onlineyım.Öğlen biraz işlerim var akşamüstü tekrar gelicem şimdi maç oynıyıp eklicem birazdan ama önce kahvaltı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______14.Hafta______

Charlton-Portsmouth

Portsmouth çıkışını devam ettirebilicek mi ,Charlton da kötü gidişat devam ediyor iki takımında kazanmak için çok çalışması gerek artık herkes maça bakıyor.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Yine çok zor bir maç Gökdenizin maçın süürpriz golcüsü olarak Pompey'lere galibiyeti getirdi.Ama maçın yıldızı kuşkusuz İversen di golün den cok orta sahaya katkısı ve arkadaşlarına kafasıyla indirdiği toplarla konuşuldu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______15.Hafta______

Sheff. Utd-Portsmouth

Sheff Utd. ligin 20. sırasında vebu kötü gidişata son vermek istiyorlar , Pompey ler ise kolay galibiyetle 3 puanı hedefliyor bakalım bu maç ne gibi bir sonuç getiricek.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Pompey ler beklenmedik bir sonuç aldı , Sheff Utd. çok iyi oynamasa da pompeylerde iversen in kötü oyunu ve kırmızı kart sonucu belirledi , maçta sakatlanan Arteta 2 ay yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______16.Hafta______

Portsmouth-Newcastle

Portsmouth Sheff maçını unutmak istiyor Newcastle ise 8. sırada ve üstlere tırmanmak istiyor maç Pompey lerin kendi sahasında olduğu için bir adım daha önde gözüküyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ve pompey ler adına yine hüsran..Kötü gidişat devam ediyor..Newcastle ın hızlı forvetlerine karşılık çaresiz kalan Pompey ler son 2 maçtan yenilgiyle ayrıldı.

Maçtan sonra konuşan Ömerçip ''defansın göbeğine hızlı bir savunmacı almamız gerek ikiside yavaş kaldığından birbirlerini tamamlıyamıyorlar.Yönetimden ek bütçe isticem verirlerse buraya harcamayı düşünüyorum'' dedi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______17.Hafta______

Portsmouth-Aston Villa

Pompey ler artık kazanmak istiyor 2 hafta yı puansız geçirdikten sonra artık puan kaybına tahammülü olmayan Portsmouth takımı Ligin güçlü ekiplerinden Aston Villa ile karşılaşıcak.Aston Villa şu anda 5. sırada ve Pompey lere göre son maçlara bakıldığında daha formda bakalım neler olucak ?

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ve maç sonu yine çok sıkıntılı bir maç geçire Pompeyler yenik duruma düştü ama son dk larda öne geçti bu dk dan sonra kapanmayı tercih eden Ömerçip yedek kalecisinin hatasıyla Agbonlahordan saçma bir gol yedi ve Ligdeki ilk beraberliğini almış oldu 17 maç sonunda.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______18.Hafta______

Watford-Portsmouth

Pompey ler 3 haftadır kazanamıyorlar ve Ligin 18. sırasındaki Watford karşısında galibiyet hedefliyorlar bakalım bu maç neler getiricek.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ve galibiyet geldi.Pompey de işler kötü gidiyordu ama watford deplasmanında Cesar Delgado hat-trick yaparak hocasının yüzünü güldürdü.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve İşte Zorlu Fikstür

Hedefimiz bu 3 maçtan 4 puan işalla bu hedefe ulaşır sonraki maçlarda daha rahat ve güzel bi oyun sergileriz..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______19.Hafta______

Liverpool-Portsmouth

Liverpool kendi sahasında puan kaybı istemiyor Pompey ler ise büyük maçlardan 1 puan la ayırılıp öbür maçlarda galibiyet serisi hedefliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Çok zOrlu fikstür gelmiş....

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Müthiş maçta tam 6 gol izlendi..Liverpool kaçtı Portsmouth yakaladı..

Maçta sonra konuşan Ömerçip ''Bu maçtaki hedefimiz 1 puandı çünkü pivotlarımız yoktu ve bunu başardık artık gelecek haftaya bakıyoruz'' dedi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______20.Hafta______

Arsenal-Portsmouth

Bir güzel maç daha bu maçta Arsenalin kendi sahasında ve ilk maçın acısını çıkarmak istiyorlar.Pompey ler ise bu zorlu mücadelede en azından 1 puan hesabı yapıyor.Maçta kilit oyuncu kuşkusuz Henry olucak gibi görünüyor

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Vee müthiş maç bitti Liverpool maçının çok benzeri bir maç oldu ve Arsenal kaçtı Pompey ler kovaladı.Artık kendi evlerinde Chelsea maçına bakıyorlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______21.Hafta______

Portsmouth-Chelsea

Chelsea çok rahat 2. ile arasında 10 puan fark var ve daha rahat maça çıkıcaklar.Portsmouth ise çok iyi bir sezon geçiriyor , büyük takımlardan çaldığı puanlarla üst sıralarda şu ana kadar yer buldu ve Chelsea'den de puan çalmak isticekler bakalım neler olucak?

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Maç ortada geçti ama sürpriz gerçekleşti bu maçta Arizmendi yi pivot yanında oynatarak herkesi şaşırtan Ömerçip in takımı yine Arizmendinin golüyle zorda olsa galibiyeti aldı.David James yeni sakatlıktan çıkmıştı ve maçın adamı oldu bizi eski yıllarına götürdü..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______22.Hafta______

Man.City-Portsmouth

Bir tarafta ligin en büyük sürprizini yapan Pompey ler diğer tarafta beklentileri biraz da olsun aşan M.City var ve maç M.City nin sahasında oynanıcak.Bu zorlu maçta M.City Bir adaım önde gözüküyor.Artık herkes bu maçın sonucunu bekliyor

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Tek kelimeyle inanılmaz bir maçtı.Maçta 2 farklı öne geçen Pompeyler oyunu rölantiye alınca 2 gol birden yedi. 2.yarı başladığında M.City bir gol daha bularak zoru başardı ve 3-2 öne geçti , bu dk dan sonra akılları başlarına gelen Pompeyler son dk larda bulduğu iki golle 4-3 maçı kazandı ve sezonun en müthiş maçından 3 puanla ayrıldı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FA Cup 3rd Round

Portsmouth-West Ham

Fa cup tan elenen Pompey ler üzgün , iyi oynadıkları maçta Robert Green i geçemeyince artık sadece lige bakmak zorunda kaldılar.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______23.Hafta______

Portsmouth-Bolton

İşte Ligin iki flaş ekibinin karşılaşması herkes bu maçı bekliyordu Portmousth 2. Bolton 3. bu müthiş mücadelede Kilit rolü Anelka nın oynayacı düşünülüyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

İki takım yenişemedi çok güzel ve ortada geçen maçta Anelka'nın hız faktörü yavaş olan Portsmouth defansını çok zorladı ve golünü attı.Bianchi çok iyi oynadı ve penaltıda yaptırdı ama Delgado yararlanamadı..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______24.Hafta______

Middlesbrough-Portsmouth

Middlesbrough kendi sahasında Pompey leri yenerek küme düşme potasından kurtulmak istiyor , Portsmouth ise kazanıp çıkışını sürdürmek istiyor.Pompey lerde iki pivotun da hazır olması Ömerçipin yüzünü güldürüyor.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ve Bianchi farkı gerçekten müthiş oynadı ve aynı zamanda da Cesar Delgado'yu oynattı.Maçın yıldızı her ne kadar Delgado seçilse de Delgado nun bu kadar iyi oynamasındaki asıl etmenin yanında pivot olması şeklinde yorumlanıyor..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______25.Hafta______

Portsmouth-Reading

Portsmouth bu maçın favorisi sakat oyuncular Felipe ve Arteta ancak Arteta maç saatinde oynayabilicek duruma gelebilir , Reading tarafında ise 1 puana razı bir görüntü var şu anda 11. ler ve kazanmak onlar için çok büyük bi olay olucak.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Pompey ler hiç zorlanmadı..Reading rakibine karşı kapanarak oynadı ve hiç saldırmayınca Pompeyin yaratıcı oyuncuları girdikleri pozisyonları değerlendirerek rahat bi galibiyet aldı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______26.Hafta______

Blackburn-Portsmouth

Blackburn açısından çok önemli bir maç 16. sıradalar ve kazanırlarsa düşme potasından biraz olsun uzaklaşıcaklar.Pompey ler ise ilk 3 hedefleri içerisindeyse böyle bi maçta puan kaybetmemeleri gerek.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ve Beklenmedik bir yenilgi aldı Pompeyler maç boyunca çok etkisiz kalan Blackburn tek bir atakta Shabi Nonda ile golü buldu..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______27.Hafta______

Portsmouth-West Ham

Portsmouth geçen hafta beklenmedik bir yenilgi almıştı ve bu hafta West Ham ı kendi evinde devirmek istiyor , Artetanında bu maçta takıma katılması beklenirken , West Ham da ligin orta sıralarında yer alıyor ve uefa için yukarılara tırmanmaları gerekiyor.Bakalım sonuç ne olcak?

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bir yenilgi daha..Şanssız Pompey tek atağı olan West Ham karşısında yenildi.Tevez orta sahada aldığı topu sürerek 5-10 kişi çalımladı sonra kaleyi de bi çalımlasam mı acaba dedi ama yok o zaman top dışarı çıkar gol olmaz diye düşündü ve topa vurdu gol oldu..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Lig Tablosu 27 Hafta Geride Kaldı..

Son günlerde kötü gidişat olmasa daha da üstte olabilirdik ama istikrarı pek yakalayamadık malesef işalla o da olucak.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Gerçekten iyi bir sıradasın ancak şampiyonluk zor gibi görünüyor.

Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri