Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 574 sonuç

Konu: İşte Premier League Bu..[Portsmouth]

Default İşte Premier League Bu..[Portsmouth]

Cekırdek bı aılenın cekırdek kadar olan bı cocuguydum kımse benı sevmıyordu annem den baska,babam bıle bızı terk etmıstı kıt kıtına gecınıyorduk tabı bu durum benı cok uzuyordu ve kendımı derslere verdım okula pıjamayla gıtmek ıcın ızın kagıdı bıle cıkartmıstım cunku unıforma alıcak param yoktu sakal bıyık jole hersey sadece bana serbesttı cunku sakalı kesıcek jıletı almaya param yoktu joleyıde arkadaslardan alırdım hocalar nıye sadece sen suruyorsun bu joleyı dıyınce hocam hıcbısıyım yok bı joleyı bana fazla gordunuz alın sızın olsun derdım ve benı bu sekılde kabullendıler cunkı derslerım cok ıyıydı ve benı dahı olarak gormeye baslamıslardı artık lıse bu sekılde bıttı ve unıversıteyı burslu olarak kazandım ve ızmırın yolunu tuttum aynı sekılde orda yasadım parayı nasıl kazandınız dersenız;ısıklarda arabaların camlarını sılerek aksamları dj lık barmen lık vs.. boyle ısler yaparak yaa arkadaslar cok zor gectı bugunler ve unıversıteyı yuksek not ortalamam dan dolayı benı ıngıltereye gonderdı asıl hıkaye boyle basladı..

Ingıltereye gıttım benım unıversıtem pourstmouth daydı tam bır futbol kendıydı ve oradan cok etkılendım herkes futbol konusuyordu bende dersten baska tek dusundugum sey futbol oldugu ıcın ıngılızcemı ılerlettım ver arkadaslar edındım bır tanesı de antrenorluk okuluna gıdıyordu hemde unı de okuyordu, benımde kanım kaynadı ve bende yazıldım tabı orayada pıjamayla gıdıyordum,orda hemen dıkkat cektım ve adım ''Dahi Ömerçip'' oldu artık herkes bana boyle seslenıyordu..

Bunu duyan Pourtsmouth baskanı benı yanına cagırdı aramızda gecen konusma

Baskan:
    Ozgecmısıne baktım omercıp acılı ve duygulu bı gecmısın var cok etkılendım ustelık dahı dıye adında cıkmıs bu sene otorıteler bızı 17. olarak gosterıyor yanı kume dusmemıze kesın gozuyle bakıyorlar uzerımde baskı yok ve reform kararı aldım sen tecrubesızsın ama baskı olmadıgı ıcın kımsenın sesı cıkmaz sana guvenıyorum yapabılırsın hep bırlıkte kalkınıcaz..
    Omercıp:Baskanım konusmanızdan cok etkılendım sızın ıcın herseyı yaparım bı a4 kagıdı getırsınler basayım ımzamı hayatım artık pourtsmouth olucak
    Baskan:Tamam oglum sana guvenıorm bu arada soylede su pıjamalarının yerıne gıdınde Network ten bı takım elbıse alın parası neyse verelım basına boyle cıkamayız..

ISTE POURTSMOUTH SEHRI

TAKIMLA ILGILI HOS BI GORUNTU

BU DA YENI STAD

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaslar gırısle ılgılı yorumlarınızı beklıyorum bu benım gercek acc m deıl kendı acc m olmadı olunca ondan devam edıcem ısalla begenıceksınız karıyerımı ılgı yuksek olursa uzun soluklu yapmayı dusunuyorum.Transferler, hazırlık kampı ve dıgerlerı yarın..

Başarılar dilerim Ömer Abi.Yeni stat resmi çok hoş gerçekten.

Baskan:Omercıp ne kadar ıstıyosun transfer butcesı olarak..
    Omercıp:Vallan gonlunden ne koparsa.
    Baskan:Oyle sey mı olur olm bu lafı nerden ogrendın?
    Omercıp:Arabaların camlarını sılerken.
    Baskan:Hadı ya o ısıdemı yaptın sen neyse soyle bı rakam hadı kendımızı zorlıyalım.
    Omercip:Valla baskanım o zaman bı 5 ytl ver benım gozum toktur zaten peynır ekmek kavun rakı baska sey bılmem ben haa peynır ezıne olursa daha ıyı olur..
    Baskan:Oglum rakı masası kurmıcaz adam alıcaz takıma sen soylemıyosan ben soyluyorum al sana 19.5 mılyon pound fazlasınıda ısteme vermem naparsan yap bu parayla takımı satmada
    Omercip:Olur baskanım..acıların cocuguyuum baskanım sıze baba dıyebılırmıyım..
    Baskan:Baskan dıyosun ya ıste.
    Omercip:Ha gercı annemı tanımıyosunuz sız zaten ıstesende demem artık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Başarılar dilerim Ömer Abi.Yeni stat resmi çok hoş gerçekten.
    Tsk ler mert adamlar gercekten guzel stad yapmıslar bakalım bız napıcaz..

Bekliyorum devamını abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Hikaye muhteşem. Takip edeceğim. Başarılar..
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

başarılar umarım guzel bi kariyer olur

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hadi bakalım enteresan bi kariyer olacaga benziyo takipcin olacagım

Başarılar Abi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar dılerım
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

bende takip edeceğim guzel hikaye.başarılar ömercip

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yeni kariyerinde başarıLar.Mümkün oLdukça takip etmeye çaLışıcam
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ek bilgiler ve resimler vereyim bende.

İşte Portsmouth şehrinin bulunduğu yer.

Bu resimde şehrin gökyüzünden görünümü. Biraz bizim istanbula mı benziyor ne?

Portsmouth daki Spinnaker Tower'ın gece görünüşü.
    Portsmouth şehri limanına inşa edilen 170 metre yukseklikteki bu kule ülkenin Londra dışındaki en yüksek binası.

Hepsini derledikten sonra takımdaki oyuncular hakkında bilgi vereceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ilgınıze Cok Tesekkur Ederım arkadaslar bugun transfer sezonunu kapatıp yenı oyuncularımızı tanıtıcam bırazda mac yayınlarım kendı acc m dekı sorun halloldu artık bunla devam edecegım..

mista resimler gözükmüyo

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Mısta sana da ayrı tesekkur edıyorum verdıgın ss ler ıcın mıstada ara sıra araya kaynayıp boyle guzellıkler yapıcak.En azından oyle sanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet evet yapcam. Heran hop diye çıkabilirim. Akşama doğru futbolcular hakkında bilgileri toplayıp buraya yazacağım.

Resimleri resimupload dan yuklemiştim bende de gözükmüyordu, imageshack'e yükledim sorunun çözülmüş olması lazım artık gözüküyordur galiba?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

başarılar....

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    Evet evet yapcam. Heran hop diye çıkabilirim. Akşama doğru futbolcular hakkında bilgileri toplayıp buraya yazacağım.

Resimleri resimupload dan yuklemiştim bende de gözükmüyordu, imageshack'e yükledim sorunun çözülmüş olması lazım artık gözüküyordur galiba?
    Bende Gozukuyor sorun yok tekrar saol.

Devamını bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Evet Arkadaslar Zorlu Maraton Baslamak uzere transfer sezonunda o kadar oyuncuyla ilgilendim ki ondan biraz ss ler gec kaldi sezonun ilk macina 2 gun kaldi oyunda artik transferleri koymanin zamanida geldi..

Kariyerimde mactan once yorumlar olucak ama bende gercekten maci oynamicam yoksa yorumun bi anlami kalmaz..

Evet Iste Ilk Once Gidenler..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Omarcip yaptigi aciklamada Rolando Bianchi den cok yararlanicagini onu pivot santrafor olarak dusundugunu soyledi

Kulubune 5.5 milyon pound odenecek.

Abi o kadar forveti birden yolladığına göre,bir forvet transferi geliyor galiba.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Mathieu Delpierre de Portsmouth u secti..

Delpierre savasci kisiligiyle taniniyor.
    Delpierre soylenenlere gore sol campell in yaninda as olarak gorev alicak.

Kulubune 2.9 milyon pound odendi..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Abi o kadar forveti birden yolladığına göre,bir forvet transferi geliyor galiba.
    Evet Mert iki tane daha forvet geliyor.

Aslinda cok daha iyi oyuncularlada gorustuk mert ama oyuncular portsmouth a gelmek istemedi kuluplerle her konuda anlasmistik..olsun elimizdekilerle yetinicez.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Felipe de Premier de

Felipe de portsmouth un sol kanat problemini cozecek gibi gorunuyor.Takimiyla sozlesmesi bittiginden dolayi kulubune para odenmemistir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Luis Ernesto Perez Portsmouth yolunu tuttu.

Luis ernesto perez i soylenenlere gore Omercip joker olarak takima alternatif goruyor orta sahanin her yerinde rahatlikla oynayabilen bu oyuncu caliskanligi ve defansa yardimci olusuyla biliniyor.

Takimina 1.4 milyon pound odendi.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Cesar Delgado

Cesar Delgadoyu pivot santraforun yanina alinabilicek en iyi oyuncu olarak gordugunu soyleyen Omercip bu transferde cok yorulduk cok kulup istedi ama transfer ucretini arttirarark bu isi bitirdik dedi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Steffen Iversen de Portsmouth a gelenler arasinda.

Iversen ile anternatifli bi hucum hatti olusturduklarini soyleyen Omercip Iversen mi Bianchi mi sorusuna hangisi daha formdaysa cevabini verdi.

Kulubune 1.4 milyon pound odendi.

Bianchi Sezon acilisina yetisemicek!!
    Kulup doktorlarindan yapilan aciklamaya gore Bianchi en az sahalardan 2 ay uzak kalacak..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve Beklenen Playmaker Geldi...

Mikel Artetayı orta sahanın ortasında kullanmayı hedefleyen Ceyhun Dırık arteta tam bır joker zorda kalırsam kanatlara da cekebılırım dedı..
    Everton a Portsmouth ıcın bır servet degerınde olan 8.25 mılyon pound odendı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Doulala nın yetersız oldugunu goren Omercıp sag kanat ıcın bırcok oyuncuyla gorustu ama alternatıflerden bırı olan gokdenız le anlasabıldı yınede buraya daha buyuk bır oyuncu almak ıstedıgını de sozlerıne ekledı..

Gokdenız ıcın Trabzonspora 3.7 mılyon pound odenmıstır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Barclays Premier League

______1.Hafta______

Portsmouth-Arsenal

Ligin ilk haftası ve ilk macında Portsmouth kendı evınde Arsenal ıle karsılasıcak Bahıscıler Arsenal i mutlak favori olarak görüyor.
    Arsenal Henry Van Persie gibi yıldızlarına guvenırken Bianchi Aimar gibi yıldızlarından yoksun portsmouth ıse calıskan oyuncularıyla dıkkat cekıyor.
    Bu macın sonucunu artık herkes merakla beklıyor.

Beklıyorum omer abı en azından beraberlık

Transferler güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Bianchi'de artik moda oldu. Basarilar, cok güzel transferler yapmisin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başlığı düzelttim. Kariyeri daha okunaklı bir Türkçe ile yazmanızı öneririm.

Bu arada, Bianchi modasını ben başlattım, pek çok moda gibi
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Muthıs gecede gulen taraf beklenmedık bır sekılde portsmouth oldu..

32. dk da iversen kendısıne havadan gelen topu kafasıyla cesar delgadonun kosu yoluna ındırdı ve cesar delgado cevıklıgını kullanarak guzel bır gole ımzasını attı

Arsenal bu dk dan sonra baskısını arttırdı ama portsmouth defansı ve davıd james bu gol gırısımlerıne ızın vermedı

Artık son dk lara gırılırken arsenal 5 forvetle bastırmaya baslayınca anı bır ataga kalkan portsmouth cesar delgado ıle farkı 2 ye cıkardı ve skor bellı oldu..

Omercıp ın ılk resmı macında Arsenal gıbı bır devı yenmesınden sonrakı sevıncı gozlerden kacmadı..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşım sen kimsin? Konuyu açan kim? İki tane üyeliğin mi var senin. Cevap gelmezse konu kitlenir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri