1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Çalışma İzni.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Çalışma İzni.

bi oyuncu ilk sezon çalışma izni alamazsa gelecek sezonlarda alabilir mi? ilk sezon çalışma izni alamayan oyuncuları hiç ilerleyen sezonlarda alamadım.

Çalışma izni alamamana rağmen oyuncu senin kulübün katılmışsa bu oyuncuyu pilot kulüplere kirala.Tahminen 3-4 sene sonra o kiralanan kulüp hangi ülkenin takımıysa oyuncu o vatandaşlığı alıyor,ve sorun kalkıyor ortadan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yok öyle değil yani demek istediğim şu; mesela jose sosa'ya teklif yapıyorum ama çalışma izni alamadığı için trasnfer kapanıyor.2.sezonda teklif yapyorum yine gelmiyor.3.SEZONDA gelir mi? yani 10 yıl sonrada olsa çalışma izni alamazmı.

Belli olmaz o zaman.Belki kabul edebiliyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tamam sağ olasın.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Ya ben şunu anlamıyorum; çalışma izni alamayan oyuncuyu nasıl pilot takıma ya da başka bir takıma kiralık yollayabilirz ki??

evet çalışma izni alınamadan katılamaz ki.

Eweet ya çalısma izni alınmadan kadrona felan katılmıyor kı oyuncu yanı katılmadan pılot kulube nasıl yollıyalım?

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Quote Originally Posted by sehzadee View Post
    Eweet ya çalısma izni alınmadan kadrona felan katılmıyor kı oyuncu yanı katılmadan pılot kulube nasıl yollıyalım?
    Bende tam bilmiyorum ama bazen oyuncu kadrona katılıyor. Galiba ülkeye giriş yapabliyor ama çalışma izni olmadan oynayamıyor tabii ama pilot takıma gönderirsen bu sorun ortadan kalkabiliyor. Fakat pilot takımınında bu özelliği taşıması lazım. Galiba pilot kulüp biligilerinde "Fayda" diye bir yazı yazıyor ve karşısındada "Çalışma izni sorununu ortadan kaldırmak" yazıyordu. Biraz araştırırsan kaparsın. Bende daha yeni İngiltere Lig'inde oynuyorum, daha 2 gün oldu ve pek çok şeyi kaptım sayılır ama ilk başta bende zorlandım tabii.
    İlk soruyada cevap veremeyeceğim çünkü hiçbir fikrim yok. Belki 2-3 sene sonra alabilirler çalışma iznini, belli olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Eğer kadroya katıldı ve çalışma izni alamadıysa yeni sözleşme imzalatın bende işe yarıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arama yapmadan konu açmayın. Rehberler bölümüne gidin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri