Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2008 - Yorumlar

Şimdiden merakla bekliyorum.Yine çok güzel olucağa benziyor...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyuna çok güzel özellikler eklenmiş ama türkçenin geç geleceğinden moralimiz bozuk

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kayseri

Yaw biran önce çıksa da doya doya oynasam.ÖSS ye girecem yaw.Ama çok süper olacak.Özellikle yeni kadrolar ve transfer market...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Valla türkiye ligi bu sefer güzel olacak..........Oyuncu özellkileri falan gercege uygun olacak oyun gelsın hemen orduspor ilebaslıcam..........

3 lig olursa iyi olur memleketimin takimiyla oynamak hep hayalim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by carrey View Post
    3 lig olursa iyi olur memleketimin takimiyla oynamak hep hayalim
    evet yapmaları lazım ama ingilterede 6 lig yapıyolar bize 3 tane ligi fazla görüolar

Nesil
    2006
    Yer
    every thing

benim önceki versiyonlarda galatasarayla ne yaparsam yapıyım, 100 milyon € luk bir bütçeye sahip olamamaktı. umarım 2008 le istediğim bir klub bütçesi yapabilirim =)

Gitgide heyecanlıyorum

Çok güzel olacak bence FM 2008.SI inşallah bir süpriz yapar da açıklanan tarihten birkaç ay önce sürer oyunu piyasaya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Oyunda kendiliğinden TR dill seçeneği olacak mı acaba.En çok istediğim şey bu...

10. Default

beni rahatsız eden taktik alanı.inşallah eskisi gibi olur küçük adamlı.bazı screenshotlarda kocaman gözüküyor diğer salak üyük taktik olayı olursa ben 07 devam ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Süper olacak özellikle maç oncesı prım olayını cok begendım
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

ben de dün www.footballmanager.com dan okumuştum . Arkadaşlar ekran görüntüleri tam anlamıyla mükemmel olmuş. Özellikle o takvim bölümü konuşma yeri walla sabırsızca bekliyoruz.SIkıldım 2007 den geldim 2034 e =)=)

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Çok süper gözüküyor peki Türkiye deki araştırma ekibinin oyunda dil bölümünde Türkçe nin olması için başvuru yapıcaklarını duymuştum bu haber le ilgili yeni bilgiler varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbLue

her fm serisi gibi buda cok guzel olacak fm sewenler için çok güzel bir yapım

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Merakla bekliyorum, 07'den sıkıldım.. Skin çok güzel bence, umarım değişiklik olmaz.. Yenilikler de çok güzel..

gercekten güsel birseye benziyor merakla bekliyorum ama fm 2008 de dil sorunu var mı acaba yine dili ingiltere mi yapıcaz

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

oyun görünümleri süpper.yeni özellikler eklenmiş.inşallah türkiye ligine biraz daha fazla özen gösterirler biraz daha heycanlı ve gerçekçi olur.OYUNUN BENCE TEK SORUNU WAR ODA GEÇ ÇIKMASI ŞÖYLE EKİM KASIM'DA ÇIKSAYDI NE OLURDU YANİİ NASIL BEKLİCEZ 25 ARALIK A KADAR.

Evet malesef 5ay var daha oyunun çıkmasına... Normalde Ekim in 3.haftası gibi çıkar üst sürümler ama FM nedense geç çıkıcak bu sene...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

ben oyuncu resimlerini beğenmedim pek bi değişiklik yok zaten bir tek maç primi işine sevindim ve inşallah maç içindeki çok saçma olan kaleci hataları ve gollere çözüm üretmişlerdir,oyuncu özelliklerindeki abartılar düzeltilememişse pek de güzel olmayan bir FM 08 bizleri bekliyor

Default Türkçe dil seçeneği

Bu kadar rağbet gören bir oun olan FM için SI mutlaka Türkçe dil seçeneğinide eklemeli..Bunun için bence igili arkadaşlar gerekli yerlerle görüşmeler yapmalı.. Olmicaksada en azında Türkçesi için data dosyalar oyun cıkmadan cevirileri yapılarak hazır hale getirilebilir, buna imkan tanınmalı... 07 de yaşadığımız kurulum (yok ing. dil seç vs. gibi ) sorunları olmamalı.. Skin çok kötü.. Oyunda 3 adet orj skin seçeneği olmalı... Maç Motoru konusunda daha görsel sunumlar iyi olur.. Son olarak maç oynarken oyuncu puanlarının, genel izleme bölümünde menajerlerin isimleride olmalı. Rakip takımın manejerinin adını maç oyananırken bir yerlerde görmeliyiz..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Antrenman ayrıntıları nasıldır?

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Bence beklentileri karşılayabilecek seviyede bir oyun çıkmayacak karşımıza. Umarım yanılırım.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

bence bu gercekten cok guzel bi oyun olcak
    ama mac motoru gelistirilcekmis sizce bu nasi olcak?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Hayrettin abi ben orjinal skine önem veren birisiyim.
    semsi aynı fikirdeyim.Hiçbirine değişmem orijinalini.
    FM Gazetesi

Heyecanla bekliyoruz ilk bn alacam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turksportal araştırma ekibine Allah kolaylık versin işleri gerçekten zor.Merakla bekliyorum bakalım.Hayırlı olur inşallah.

arkadaslar sitede ön siparişle alınabılecek yazıodu nasıl alacaz bu oynu??

Yeni Özellikler, Yeni Skin hepsi çok güzel de oyunun çıkış tarihi kötü Bence oyun ekim'de falan çıkmalı. Aralık çok geç oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Yeni Özellikler, Yeni Skin hepsi çok güzel de oyunun çıkış tarihi kötü Bence oyun ekim'de falan çıkmalı. Aralık çok geç oluyor
    evet..ligler devre arasına giriyo biz oyuna yeni başlıyoruz

ss ler beni pek umutlandirmadi acikcasi taktik ekrani yine bildigimiz gibi
    oyunculari istedigimiz yere koyabilme ve ne kadar oyunu begenmesem de cm de ki gibi forveti besle vs gibi ozelliklerin olmasi cok iyi olurdu ki sanirim yok bu ozellik mac motoruna gelince merakla bekliyoruz nasil oldugunu ben cok buyuk yenilikler gormedim acikcasi umarim hatalardan arinmis ve dersini iyi calismis bir fm oynayabiliriz...

su transfer market sistemi ne biri tam olarak acıklıyabilir mi??

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri