Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2008 - Yorumlar

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Keske hemen gelsede oynayabilsek

valla yeni mac motoru takvim fln teknik konular yani her sene daha yenileri cikar
    asil sorun taktiksel hatalar oyunun en ii taktii die bi se olmamali takimdaki oyunculara uyduktan sonra ve rakip takimin kine karsi zaaflari yoksa her taktik basarili olmali
    ve son beklentim oyuncu dizilimlerinde daha ara mevkiler olsa ve istediimiz taktii oyuna daa iyi yansitabilsek

3. Cool istsdigim gibi oyun olmus

ama su yabanci oyuncular turk takimlarina gelmiyolar onu biraz kolaylastirsaniz cok iyi olcak bir de su klavye dilini niye ingilizce yapiyoz turkce warken

Nesil
    2006
    Yer
    fm dünyasında bir takımda

ya çıkış tarihi olmadı ekim olsa süperdi bide türk ligibe gereken önemi vermeleri lazım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

resimlere baktıgımda biraz karısık olacagı gibi görünüyor türkcesi olmadan zevki cıkcagını pek sanmıyorum.. ama elimizde ingilizce-türkçe sözlükle dolasırsak sorun cıkmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Bu versiyon bence 1 gbden büyük olacak gibi geliyo bana

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Bu versiyon bence 1 gbden büyük olacak gibi geliyo bana
    demekki 2 cd li olacak

ya 2cdli olmasi beni biraz endiselendirdi zaten bu fm7 tek cdli oldugu halde bir suru sorun cikartiyodu yuklenmesinde ingilizce klavyeler falan insallah bu onun kadar zahmetli olmaz bi de ekran karti ozelligi falan yukselmezse iyi olur pcler kaldirabilsin oyunu 2cdli olduguna gore kaliteli bisey geliyo..

bi de bu mac esnasinda bi kac oyuncu isinsin falan diyoruz ama fm7de sanki bi ara mac esnasinda yedek kulubesinden iki futbolcunun kenarda gidip geldigini gordum kendi kendine isiniyodu oyuncular o ozellik var gibi sanki fm7de..

ama fm8deki dier ozellikler de muthis ekran goruntuleride fena deil ama icerigi daha fazla olanlara dikkat edelim..

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

2cd olduğu nerden çıktı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

FM serisinde 2 cd asla olmaz!!
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by peluk View Post
    FM serisinde 2 cd asla olmaz!!
    o zaman 1 gb diyen arkadaş yanılıyor 1 cd ye o kadar dosya sıgmaz 700 mb den fazla olmaz o zaman fm 2008

ben sezon basinda kendi stadimizin ebatlarini ayarlama olayina takildim!
    ayarlayinca ne olucak yenilik olarak bize bunumu sunmuslar cok ilginc geldi

artik mac esnasinda taraftar seslerinin biraz daha kaliteli olmasi sart bekleyip gorucez...

Ağzımız sulanmaya başladı bile

Quote Originally Posted by eguven57 View Post
    Fm 2008 açıkçası beni heyecanlandırmadı.Yeni eklenen özellikler göz boyamadan başka bir şey değil.Bir de oyun gittikçe sadeliğini kaybediyor.Son yıllarda oyuna eklenen özellikler oyunu güzelleştirmekten çok oyunun kullanılabilirliğini azalttı.Ama bekleyip görmek lazım.İnşallah fm 2008 beni yanıltır da ortaya iyi bir oyun çıkar...
    +11111111111111

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ben de yeni özelliklerden memnun değilim gibi. sonuçta biz yapımcılarından yeni özellik eklemelerini istemiyoruz, her sene yapılan transferleri eklemelerini istiyoruz. en azından ben böyle düşünüyorum. zaten 1-2 hafta sonra o özellikleri unutuyoruz bile. bunlar eklenince eski halini kaybediyor oyun, oynama zevki kalmıyor. cm'de öyleydi. ilk çıktığında herkes tarafından nasıl beğeniliyordu hatırlarsınız. fakat zamanla eklenen özellikler falan kendinden soğutturdu bizi. fm'de böyle olacak gibi...

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    ben de yeni özelliklerden memnun değilim gibi. sonuçta biz yapımcılarından yeni özellik eklemelerini istemiyoruz, her sene yapılan transferleri eklemelerini istiyoruz. en azından ben böyle düşünüyorum. zaten 1-2 hafta sonra o özellikleri unutuyoruz bile. bunlar eklenince eski halini kaybediyor oyun, oynama zevki kalmıyor. cm'de öyleydi. ilk çıktığında herkes tarafından nasıl beğeniliyordu hatırlarsınız. fakat zamanla eklenen özellikler falan kendinden soğutturdu bizi. fm'de böyle olacak gibi...

soylediklerine kesinlikle katiliyorum dostum yeni ozellikler adi altinda oyuna gereksiz ozellikler eklenmekte saha ebatini ayarlama ve takvim gibi
    bunun yerine goze hos gelebilicek bir kac ufak ozellikle oyun cok daha guzel olurdu taktik ekrani hala bildigimiz gibi ne diyelim bekliyoruz...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Rakiplerinin bir adim onunde olmaya devam etmek icin yrni ozellikler eklemek zorundalar. Ayrica FM'i bir oyun olarak dusunmeyi birakmak lazim artik. FM bir simulasyon. Bir cok kisi icin egelence yonunu kaybediyor ancak bu nedenle de SI daha cok oyun olarak oynamak isteyenler icin farkli platformlarda daha oyunumsu ozellikleri tasiyan surumler cikartiyor.

arkadaşlar bu oyun sadece online mı oynanabilecek...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by muratgs_735 View Post
    arkadaşlar bu oyun sadece online mı oynanabilecek...
    O oyun Football Manager Live.

Nesil
    2004
    Yer
    GüzelYalı

sabırsızlıkla bekliyoruz..

bence herzaman yeniliklere acık olmak gerekir hıc.. Ancak bu yenılııklerınde abartısız olması gerekır ben suan ole fmde abartılcak bır yenlk gormuorm hersey gercek yasam gıbı.. gttkce dha gzl oluyor oyun ve dıkkat edersenız bnce gttkce de zorlasıyor.. Bu oyunda gerckten cok gzl olmusa benzıyor

Regenlerin yüzlerini gördükten sonra 3 boyutlu olmasından kıllandım.İnşallah olmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    evet yapmaları lazım ama ingilterede 6 lig yapıyolar bize 3 tane ligi fazla görüolar
    İşin fazla görülmekle falan alakası yok 3.ligi yapmak büyük zorluk Lig B hakkında bilgi toplarken bile haftalarca,aylarca araştırma yapılıyor doğru düzgün sonuç bulunamıyor.3.Lig için gereken bilgiler hiç bulunamaz.

Smile fm 2008

fm 2008 super olacaga benziyor ben fm serisini 2004 den beri oynuyorum beyeniyorum 2008 de ozellikleriyle bizleri oyuna iyice bagimli yapcak gibi duruyor
    insallah kisa bir sure icersinde cikar sabirsizlikla bekliyorum

yine keyifli günler bizi bekliyor.yeni eklenen özellikler şimdiden heyecan yarattı bende.oyun içinde taktiğin hızlanması çok iyi olcak öbür türlü işkence gibi geliyordu.çünkü aynı anda 3 ünü de değiştiriyodum bir daha girmemek için.MANAGER sevenlere hayırlı uğurlu olsun.....

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

yeni gelen özelliklerle oyunun tüm eksikleri neredeyse tamamen kapanmış.özellikle kaptanlık mevzusu benim çok hoşuma gitti eksikliğini cm serisinden beri en çok hissettiğim özelliklerden bi tanesiydi.

primler de en sonun da eklenmiş oyuna.ben çok aramasam da bi çok kullanıcıyı sevindirecektir.taraftar günleri düzenleme olayı da oyuna düzgün aktarılırsa hoş sayılabilir.

taktiğe göre saha boyutu seçmek ise çok güzel düşünülmüş bir fikir ama başlarda kullanmak karar vermek zor olacak anlaşılan.

skin ise tam bir hayal kırıklığı.hala eli yüzü düzgün bir skin yapılamadı oyuna.en azından 2007deki gibi alternatifsiz olmaz umarım.

bir de sanki sıgames tamamen satıldıktan sonra oyun gerçekçilikten çok oyunda eğlence yönünü ön plana çıkarmaya çalışıyor.umarım 2007deki orjinal sürümdeki felaketleri tekrar yaşamayız.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yenilik şart yenilik olmasın diyen arkadaşlar fm 2007 yi oynasın editördende kendileri güncelleşmeler cıkartıp güncel oynasınlar oyunu..

Nesil
    2006

07'deki gibi Java eklentisi umarım aranmaz. Bu sebeple dilimizi değiştirmek zorunda kalmayız. Umarın geçen yılkine göre daha ucuz bir fiyata gelir.

maç motoru hakkkında bi resim göremedim ben en merak ettiğim yanı orası

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bende maçmotorunu merak ettim
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri