Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 230 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2008 - Yorumlar

ya ben bikaç şey sorucam
    1)oyun internettetn mi satın alınacak yoksa oyun satan yerlerde de satın alınabişlecek mi?
    2)bu oyunda takım ismini kendimiz mi vericez yoksa eski barcelona galatsaray olucak mı?
    3oyuncular eskisi gibi mi olucak yani ronaldinho ronaldo olucak mı yoksa isimler değişik isimler mi olcak?
    4)yoksa eski fm 2007-06-05 gibi mi olucak

süper olmuş zaten süperdi ama maç sorası hakemi yorumlama da olsaydı

fenerbahceden örnek vericem gectigimiz oyunlarda avrupada başarı saglamadan roberto carlos gibi bi adamı türkiyeye getirmek imkansızdanda öte bişe hatta bırakın 35 yaşındaki carlosu 40 yaşındaki antrenör carlosu bile getiremessiniz ama artık görüyoruzki bu mümkün,yada lincoln kaç kişi editorle oynamadan ilk senesnde lincolnle sözleşme imazalayabildi...bu tip şeylerin aşılması lazım bence ve taraftara göre yıldız anlayışı olması lazım ona göre forma satışı olması lazım yani ben eskişehire sergeni getirsem oyunda taraftarda bi forma patlaması yaşanmaz bu tip durumlarında yapılması lazım we sponsorlardan transferde para isteme opsiyonunun olması lazım bence...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kazmavs doğru söylüyo. Bunun gibi bir çok ayrıntı düzeltilmeli. Sakatlıklar vs. herkes biliyo...

Arkadaşlar FM 2008'de Türkiyenin kaç Ligi var. Yani Lig B'den itibarenmi. Yoksa Lig A'dan mı ???. Yapımcılar Lig B'yi kaldırmış olabilirler gibi geliyo ama inşallah durur.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by djbureak View Post
    ya ben bikaç şey sorucam
    1)oyun internettetn mi satın alınacak yoksa oyun satan yerlerde de satın alınabişlecek mi?
    2)bu oyunda takım ismini kendimiz mi vericez yoksa eski barcelona galatsaray olucak mı?
    3oyuncular eskisi gibi mi olucak yani ronaldinho ronaldo olucak mı yoksa isimler değişik isimler mi olcak?
    4)yoksa eski fm 2007-06-05 gibi mi olucak
    Senin bahsettiğin oyun FM Live.FM Live'de oyuncuların isimleri falan hepsi gerçek dışı olacak.Ama FM 2008 diyorsan onda herşey eskisi gibi yani gerçeğe uygun...

Default fm 08 hakkinda sevindirici haber

beyler herkese selamlar oncelikle sunu soylemeliyim ki bizim ulkede herkes birseyleri yanlis anliyor burada ve butun fm sitelerinde oyun aralikta cikacak diyo aslinda adamlar surpriz olsun diye yani sigames sega noel den once dedi aralik diye bir ibare ben gormedim ama bizimkiler hemen aralik yok oyle bisey fm en gec 26 ekimde piyasada olacak gecen yil oldugu gibi bunu da cok arastirarak oyun satan online sitelerden ogrendim oyunun aksilik olmassa ekim de onlarin elinde olacagini seganin kendilerine boyle ilettigini solediler ve ben avrupada syasayan ingilterre ve almanya da yasayan akrabalarimizin cocuklarina sordum bi sorun arastirin dedim onlarda burada ekim basin da gelir diyolar mis yani oyunun cikis tarihine bakipta araliuk sanmayin oyun ekim sonu yada en en gec kasim da cikar aralikta cikan oyun olmaz menager olarak cunku gec olur mantikli olursak bu sene ligler zaten erken bitecek eeee devre arasinda cikacak oyunmu olur
    biraz uzun oldu ama kuysura bakmayin hersey fm icin bilgilendirmek istedim iiiiiii aksamlar

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Demo ne zaman çıkacak tarih olarak? Bir bilgisi olan var mı acaba?

8. Default

ilk günden gidip alınası oyunun 2008 sürümü yine coşturcak!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM2008 Çıkış Tarihi

Herkese selamlar.
    Dün "sendit.com" sitesinde ön siparişli satışların başladığını gördüm FM2008'in.
    Yurtdışında çıkış tarihi 28 Ekim.Burada da Kasımda olur sanırım.Bilgilerinize.
    Saygılar.

2007 gibi bi husrandan sonra bu sfer oldu dedirtecek gibi gelio bana...

Cool fm2008

ewet yeni bi baslangıç güzel ve eylenceli secenekler bi arada oyun simdiden gözüme hos geldi aralığı ssabırsızlıkla bekliyorum

Default fm2008(new!)

süper görünüyo...amagörüntüler kac boyutlu gene aynımı(2boyutlu)bilen varsa ???

Thumbs up fm 2008

valla herşeyi çok güzel olmuş inşallah zevk alırız ama turkportal ekibine çok rica ediyoruz en kısa zamandaa türkçesini çıkartırlar ve fm 2007 gibi sorunlar da yaşamayız inşallah dilekleriyle herkese heycanlı bekleyişler...

cok muthis ozellikler geliyor hemen alacagim en iyide finans bolumu onmus ayrica mactan once prim vermek cok superrrrrrrrrrrrrrrr

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar benim asıl merak ettiğim hangi ligler olacak? Ben yeni ülkeler görmek istiyorum?.

Ya da editöre yeni bir özellik ekleyip ligi olmayan ülkelere lig yaratabilsek ya da bizim 3. ligi oyuna katabilsek. (Kolay ve fazla zahmetli olmayan bir şekilde)
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

ya arkadaşlar bende çok ama çok üzülerek söylüyorum ki oyunun içinde türkçe dil olmayacağına adım gibi eminim.oyunu yüklerken çıkan sorun giderilmiş olabilir o ayrı konu ama bizim ülkemizde malesef hemen hemen hepimiz kopya oyun oynadığımız için oyun orjinali acayip az satıyo şimdi mantıken bi düşünelim fm yi yapanlar orjinal oyun çok az satan bi ülkenin dilini neden oyuna koysunki?? hepimiz kopya oyun oynamaya devam edelim diyemi?zaten türkiyede orjin oyunun satışı çok az adam para kazanamıyo neden koysun ki bizim dilimizi?? bizim dilimizi bu oyunda görebilmemiz için ennnnnnnnnn az 5 yılı bulur oda en az

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

türkçe dil desteği olacak mı, onu geçtim illaki ingilizceye çevirmek mi gerekecek klavyeyi?
    sonra oyunda out of bounds diye bi hata veriyo zırt pırt bunu düzeltmişler mi?
    türkiyedeki fiyatı ne olacak oyunun?
    4 çekirdek veya çift çekirdek desteği olacak mı?
    bi de tabiiki tr deki yabancı kontejyanı uygun olacak mı?(bana kalırsa sınırlamayı kaldırsalar daha iyi de :=)))

yaw beklenen oldu sonunda ama aralık ı sabırsızlıkla beklıyorum bıde bıran once turksportal ekıbı turkcelestırırse oyunu harıka olur

19. Default

Çok Süper Bir Oyun Olacağa Benzio Ancak Benim Düsüncem Bu Oyun Böle İngilizceyken Bir Yerden Sonra Takılırım CUnku O kadar Cok Eklenti Gördümki Resimlerde Ne Yaparım Die Düsünmeye Basladim Bile..

Sayın Turksportal Çalışanları Sizden Tek İsteğim Bu Oyun Çıktıgında Türkçe Versiyonunun Çabuk Yapılmasıdır.. Dikkate Alırsanız Sevinirim..

Default değişim

bu oyun giderek fifa managere benziyor

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri