Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2008 - Yorumlar

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Football Manager 2008 - Yorumlar

Evet, yeni oyun açıklandı. Oyunda yer alan özellikleri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sizce nasıl? Beklentilerinizi karşılıyor mu? Merakla beklediğiniz özellik hangisi?

Yorumlarınızı bekliyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Her yeni versiyon gibi bu da çok güzel olacak.. Ama bu ayrı bir güzel olacak gibi. Büyük bir heyecanla bekliyorum Football Manager 2008'i.. Transfer Market sistemi ayrıca ilgimi çekti..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Maçtan önce prim oLayı süper oLmuş.BöyLeLikLe zayıf takımLarı yönetirken büyük takımLara karşı maçLarda extra primLer vaad ederek rakip karşısında kazanma ihtimaLi artıcak.Diğer özeLLikLerde çok şahane oLmuş.Peki ön siparişi nereden verebiLiriz ? Şu anda sipariş verebiLiyormuyuz Cd için ?
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Prim sistemi, taktik sistemi, kaptan seçimi ve daha eklenen bir çok özellik gerçekten keyif verici.. Merakla bekliyoruz. Üstelik bu yılki Türkiye ligi çalışmalarında çok güzel gidiyor. Daha oynanabilir bir Türk ligi bizlerle olacak ümidimiz bu. Güzel bir beta test süreci sonrası sizleri tekrar bilgilendireceğiz.

Peki ön siparişi nereden verebiLiriz
    Şu anda kesinlik kazanan bir firma yok, o yüzden bununla alakalı bir bilgi aldığımız zaman sizleri bilgilendireceğiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    34

yeni özellikler güzel ancak bi yerden sonra uraşamayacak hale gelmeyiz inşallah
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Güzel olacağa benziyor.Takvim eklenmesi çok iyi bir düşünce olmuş.Taktik yaparken duraksamamakda önemli bekleyeceğiz.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

KaLendar oLayı biraz LMA vari bir tarz oLmuş ve çok hoş oLmuş.LMA da da en beğendiğim özeLLik takvim di.Bunun FM de de kuLLanıLacak oLması güzeL.

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

güzel olmuş. heyecanla bekliorm. hatta rüyamda ing.'ye gittiimi ve ordan fm08 aldığımı ve türkiye'de ilk fm08 oynayan kişi olduğumu gördüm =)

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    KaLendar oLayı biraz LMA vari bir tarz oLmuş ve çok hoş oLmuş.LMA da da en beğendiğim özeLLik takvim di.Bunun FM de de kuLLanıLacak oLması güzeL.
    evet bence fmdeki yeniliklerin en önemlilerinden

Oyunun yeni versiyonu herzaman ki gibi süper olucak.

Ah ben askere gitmeden çıksada oynayabilsem

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Süper olucak.. Yeni eklenen özellikler bizim oyuna dahada kitlenmemizi sağlıycak.. Merakla bekliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu yenilikler iyi oldu işte.Sabırsızlıkla bekleycez yine..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Heyecanla bekliyorum.

Bu arada forumda FM 2008 bölümününde açılması heyecanlandırıyor beni

Nesil
    2006
    Yer
    nevşehir

heycanla bekliyoruz inşallah yine oyun yeni alındıktan sonra bilgisayar ayarlarımızı tamamen değiştirmeyiz hadi hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

O kişi benim Nasıl yakışmış mı Kravat

Şaka bir yana kırmızı hoş olmuş

Yahu aralık çok geç ya nasıl bekleyecem o tarihe kadar

Demo ile idare edeceğiz artık.Keşke daha önceden bir süpriz yapsalarda erkan çıkarsalar oyunu.

Umarım sürekli kalecimiz bilerek gol yemez... Bu sürümde bu hata umarım kalkar...

FM08 resimlerine baktım gzl...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Sabırsızlık içerisinde bekliyoruz

Baya bi yeni özellik katılmış oyuna daha zevkli olacağı kesin.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Herşey iyi hoş güzeL gözüküyorda umarım 2007 ve gerisine dayanan seriLerde oLan hataLarın çoğu umarım bu seride düzeLmiştir.Yüksek rakama oyuncu aLmak, sakatLık, kaLeciLerin müthiş performansLarı feLan.Bu konuda bir biLgimiz yok henüz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

O resimdeki de yine FM07 de herkesin Morinho sandığı ama olmayan adam

Bu arada oyun çıksada kariyer yapsak

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    O resimdeki de yine FM07 de herkesin Morinho sandığı ama olmayan adam
    Evet ya Murat bende o adamı Mourinho sanıyodum.... Bu arada maç motoru acaba nsl olucak en çok mrk ettim şeylerden biri...

Fm 2008 açıkçası beni heyecanlandırmadı.Yeni eklenen özellikler göz boyamadan başka bir şey değil.Bir de oyun gittikçe sadeliğini kaybediyor.Son yıllarda oyuna eklenen özellikler oyunu güzelleştirmekten çok oyunun kullanılabilirliğini azalttı.Ama bekleyip görmek lazım.İnşallah fm 2008 beni yanıltır da ortaya iyi bir oyun çıkar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başından kalkmayacağımız kesin

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Umarım FM07 deki oyunun kuruluş sorunları da olmaz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

yenilikler süper çıksın hemen alcam ama tasarımı beğenmedim artık arkadaşlar skin face pack , klüp logoları yapmaya başlasınlar daha var ama daha güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

SI forumlarında, oyunun çıkış tarihinden bir kaç hafta sonra demoyu oynayabileceğimizi yazıyordu. Yani bu süreç içerisinde demoyu oynama imkanımız varmı? ya da ne zaman olur?

Bence yeniliklerin hepsi guzel ama mac motorunda duraklamadan taktiksel degisikler yapmak en guzeli olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Bizi çok ayrı bir FM beklediği kesin.Umarım güzel olur ki yeni özelliklerle güzel olacağa benziyor...

Bencede harika bir oyun olacak.Mac primi ozelligi ve saha boyutunu ayarlayabilme ozelligi dikkatimi cekti.Anlasilan yine bizi bilgisayarin basinda sabahlatacak bir oyun geliyor.Sabirsizlikla bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aralık çok geç ama bekleyeceğiz.Yenilikler gerçekten çok hoş.İki şey pek hoşuma gitmedi.Oyuncuları resim olayını pek gözüm kesmedi.Birde beyaz tonlu skin hoşuma gitmedi.Yeşil tonu gayet iyiydi bence.Gerisi güzel.Tranfser market,Takvim,prim verme hepsi güzel.Dediğim gibi iki şeyi pek beğenmedim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Aralık diye açıklama yaptığına göre Sİ ;

Ekim veya engeç Kasım ayında oyun elimzde olur

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri