Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 76 sonuç

Konu: Trabzonspor Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2003

Default Trabzonspor Transfer Haberleri (II)

Trabzonspor transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Hedef Hayrettin

Galati şokundan sonra acilen toplanıp transfer kararı alan ve bunu bir basın toplantısı ile duyuran Trabzonspor'da asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun şu sıralar oyuncu arayışı içerisinde olmadıklarını açıklaması kafaları karıştırdı. Trabzonspor'un 40. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katılan Haşim Sayitoğlu, şu anda transfer arayışlarının başlamadığını belirterek, "Öncelikle tüm Trabzonsporluları, Trabzonspor şemsiyesi altında birlik ve beraberliğe çağırıyoruz. Belki önümüzdeki günlerde hocamızın talepleri doğrultusunda transfer olabilir. Transfer bir günde olabilecek bir şey değil. Kulübün belli bir mali tablosu, mali yapısı var. Onları oturtalım ondan sonra bunları konuşuruz" dedi.

Pazartesi günü yönetim adına bir basın toplantısı düzenleyen basın sözcüsü Zeyyat Kafkas ise, "Takıma 2 veya 3 takviye yapmayı planlıyoruz. Hatta bunlardan biriyle anlaşmış durumdayız. Önümüzdeki günlerde bu ismi açıklamayı düşünüyoruz" ifadesini kullanmıştı.

Yeni hedef Hayrettin

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Yöneticilerin farklı yönde açıklamalarda bulunmalarına rağmen transfer çalışmalarını yürüten bordo mavililer, G.Saray'dan almak için girişimlerde bulunduğu Orhan Ak'a camiadan tepki gelince, bu futbolcunun transferini şimdilik askıya aldı. Orhan Ak ile tüm bağları koparmayan bordo mavililer, daha önce de transferi gündeme gelen Sivassporlu sol kanat oyuncusu Hayrettin'i yakın takibe aldı.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın istemesi üzerine bu futbolcuyla temaslarda bulunan yönetim, pazartesi gününe kadar bu transferi sonlandırmak istiyor. Hayrettin geçtiğimiz sezonlarda da Trabzonspor'un gündemine gelmiş, ancak Sivasspor'un bu futbolcunun gitmesine onay vermediği için transferi gerçekleşmemişti."

Kaynak:Hürriyet
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Danimarka'nın Aalborg Kulübü, İsveçli golcü Rade Prica için Trabzonspor'dan teklif aldığını açıkladı. Kulüp direktörü Lynge Jacobsen, Karadeniz ekibinden, geçen yıl Danimarka'da 19 gol atarak krallık tacını takan Prica için üç hafta önce transfer teklifi geldiğini söyledi.

Bordo - mavili yönetimden daha sonra haber alamadıklarını belirten Jacobsen, "Prica için teklif yaptıktan sonra bir daha bizimle temas kurmadılar" dedi. Aalborg'un geçen sezon Hansa Rostock'tan transfer ettiği 27 yaşındaki İsveçli golcüyü 1.5 - 2 milyon euro arasında bir bonservis bedeli karşısında satmaya hazır olduğu öğrenildi.

Anderlecht'in de transfer listesinde olan Prica'nın, Trabzonspor'un yeniden devreye girmemesi halinde Belçika'ya gitmeyi düşündüğü ifade edildi. İsveç Milli Takımı'nın da formasını giyen Rade Prica'nın, Aalborg ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak : Milliyet
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

prica alınırsa 2.jun vakası olur inş alınmaz...ayrıca hayrettin 2 sene önce çok iyiydi ama geçen sezon adını fazla duymadık..yinede celaleddin'den iyi oldugunu düşünüyorum faydalı olabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Haşim bey transfer yok demişti..

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Haşim bey transfer yok demişti..
    abi onlar 2 kere transferi kapattılar sonra yine açtılar..ne yaptıkarını bilmiyolarki...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ömer Rıza Southampton yada Sunderland'a gidicekmiş

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by fmsmyrna View Post
    Ömer Rıza Southampton yada Sunderland'a gidicekmiş
    Southampton ile 1M€ karşılıgında anlaşmak üzere...

Trabzon'da rota Prica
    Trabzonspor'daki transfer karmaşasına el koyan Başkan Nuri Albayrak, Teknik Direktör Ziya Doğan'dan rapor istedi. Doğan'ın yönetime Rada Prica'nın ismini verdiği, Galatasaraylı Orhan Ak'ı ise veto ettiği öğrenildi. Bu arada Fatih Tekke'yi geri almak için uğraşan yönetim, istediği sonucu elde edemedi.

PRİCA İÇİN YENİ TEKLİF

Yeni sezon öncesi İntertoto'dan elenerek yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atmak isteyen Trabzonspor'da yönetimin aldığı transfer kararı, camianın tepkisini susturmaya yetmemişti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun yaptığı, "Şu anda transfer arayışımız yok" açıklamaları ise tepkilerin daha da artmasına yol açtı. Yaşanan bu kargaşa üzerine olaya el koyan Başkan Nuri Albayrak, Teknik Direktör Ziya Doğan'dan bir transfer raporu istedi. Raporu hemen hazırlayan Doğan yönetime, İsveçli oyuncu Rada Prica'nın ismini verdi. Bu arada Prica'nın forma giydiği Danimarka'nın Aalborg takımı, Trabzonspor'un kendilerine bir transfer teklifi yaptığını doğruladı. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Prica için yönetime, "Çok yönlü bir futbolcu. Tam benim aradığım özelliklere sahip bir isim" dediği, yönetiminde bunun üzerine Aalborg takımına yaptığı teklifi yenileme kararı aldığı belirtildi. Ancak kulübü ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Prica'nın bordo - mavili takıma transfer olması için bordo - mavili yönetimin 1. 5 milyon dolar gibi bir ücreti gözden çıkartması gerekiyor.

ORHAN AK'A DOĞAN VETOSU

Bu arada ismi solbek için gündeme gelen Galatasaraylı Orhan Ak, Ziya Doğan engeline takıldı. Celaleddin'i solbekte alternatifsiz bıraktığı için sürekli eleştirilen Doğan'ın, Orhan Ak için, "Benim beklentilerimi karşılayacak bir futbolcu değil" dediği öğrenildi. Bunun üzerine solbek için yeniden arayışlara giren yönetim, Sivassporlu Hayrettin için temaslarını sürdürüyor. Bu futbolcunun transferi için Sivasspor'u ikna etmek için çalışan yönetim, Hayrettin'in istediği yüksek fiyat karşısında da şaşkınlık yaşadı. Bu arada Teknik Direktör Ziya Doğan'ın yönetime, "Celaleddin formda ve bu aralar çok iyi çalışıyor. Hem Celaleddin alternatifsiz değil. O bölgeye kolayca uyum sağlayabilen Çağdaş ve Tayfun var. Olası bir sakatlık durumunda bu futbolculardan yararlanabiliriz. Bu saatten sonra yapılacak transferlerin fazla bir katkısı olmaz. Bütçemizi sarsmamıza gerek yok" şeklinde rapor sunduğu, yönetiminde bunu "Şimdilik" kaydı ile kabul ettiği ifade edildi.

TEKKE RÜYASI BİTİYOR

Trabzonspor yönetiminin, Fatih Tekke'nin geri getirilmesi için, yaptığı girişimler sonuçsuz kaldı. Fenerbahçe'nin de bu futbolcu için devreye girmesinin ardından, Tekke'nin menajeri Ceylan Çalışkan'ı Rusya'ya gönderen ve transferin gerçekleşmesi için yoğun çaba harcayan bordo - mavili yönetim, 1 yıllığına kiralık olarak 2 milyon euro vermeyi kabul etti. Bu teklife rağmen Fatih Tekke'yi vermemekte kararlı olan Rus Zenit kulübünün, Fenerbahçe'den gelen 5 milyon euroluk teklifi ise değerlendirmeye aldığı öğrenildi. Daha önce Fatih Tekke'ye, "Zenit'i şampiyon yap, istediğin kulübe git" diyen kulüp yöneticileri, şimdi Fatih Tekke'den para kazanmanın planlarını yapıyor. Zenit'e yapılan son teklifin de kabul edilmemesi ile büyük hayal kırıklığı yaşayan Trabzonsporlu yöneticiler ise şimdilik beklemeye çekildi. Fatih Tekke'nin ise Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığı ancak muhattap olarak Zenit kulubünü gösterdiği iddia edildi.

40. YIL ŞOKU YAŞANIYOR

Bu arada transfer çalışmalarını, gizli olarak sürdüren Trabzonspor'da yönetim yaşadığı 40. yıl şokunu üstünden atamıyor. Yapılan yürüyüşe 40 kişinin dahi katılmaması yönetime ve teknik heyete varolan tepkisinin bir göstergesi olarak nitelendirildi. Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın eski yöneticiler hakkında yaptığı, "Bize destek olmaları gerekirken, bazıları bize haraket ediyor" açıklamaları, eski yöneticilerin 40. Yıl kutlamalarına katılmamasındaki en büyük etken olarak gösteriliyor. Dün başlayan 40. yıl etkinlikleri ise tam bir fiyaskoyla sonuçlandı. Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı tamamen ışıklandırması gibi bir etkinlik bekleyen taraftarlar, naylon bayraklarla yürüyünce büyük hayal kırıklığı yaşadı. Öte yandan Başkan Nuri Albayrak'ın dün sabah yapılan yürüyüşe katılmaması, akşam yapılan baloda ise yer alması, yönetim ile taraftarlar arasındaki soğukluğu bir kez daha gözler önüne serdi. Bu arada önceki gün sıcaklık nedeniyle sabah antrenmanını iptal eden Ziya Doğan'ın, 40. yıl kutlamalarının başladığı Perşembe gününe sabah idmanı koyması ise tepkiyle karşılandı. Trabzonsporlu taraftarlar, "Böyle bir günde bile takımımızı göremeyeceksek, kutlama olmasın daha iyi" dediği öğrenildi.

Kaynak : DHA

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Prica transferi gerçekleşmez umarım..

ivan Misafir

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    Southampton ile 1M€ karşılıgında anlaşmak üzere...

Forvet Arıosnz forvetinizi satıosnz sol kanat oyuncularını yolluosnz tekrardan sol kanat alıosnz inş. hayrettin alınmaz gelecek sene nede olsa yollarlar tabii yönetim ve Ziya doğan gitmezse.......Ne zaman Yönetim eleştirilse hemen stad maketi çıkıo Başarısız yönetim mahvedio kulbu

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by ivan View Post
    Forvet Arıosnz forvetinizi satıosnz sol kanat oyuncularını yolluosnz tekrardan sol kanat alıosnz inş. hayrettin alınmaz gelecek sene nede olsa yollarlar tabii yönetim ve Ziya doğan gitmezse.......Ne zaman Yönetim eleştirilse hemen stad maketi çıkıo Başarısız yönetim mahvedio kulbu
    kardeş haklısın. zaten ömerden gelen bu parayla transferde prica'yı düşünyolar...akıl mantık olmayan bi iş..ben ömerle prica arasında fazla bi fark olduguna inanmıyorum..ben futbolcu olsam trabzona şu dönemde gelmek istemem..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Nedense takımlar transfer yapmak için elenmesı lazım galiba.Gec kalındı .......

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Doğan: "Ömer Rıza'ya teklif yok"

Turkcell Süper Ligi'nin ilk haftasında kendi sahasında Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, Ömer Rıza ile ilgili olarak herhangi bir teklif almadıklarını açıkladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik direktör Ziya Doğan yönetimindeki, antrenmana sakatlıkları bulunan Musa, Risp ve Ersen Martin katılmadı. Ayman ve Ceyhun ise takımdan ayrı olarak koşu yaptı. Musa ve Risp haricindeki futbolcuların hafta sonundaki maçta forma giyebilecekleri belirtildi.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda kondisyona yönelik hareketlerin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Doğan, çift kale maçta futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Oyuncularına düz koşu ve yarı sahada çift kale maç yaptıran Doğan, isteklerini yerine getiremeyen oyuncuları azarladı. Sık sık futbolcularına uyarılarda bulunan teknik direktör Ziya Doğan, geri pas yapanr oyuncularına 'Siz geri pas yaptığınız zaman biz işkence çekiyoruz. Geri pas yapmayın' diyerek ikazda bulundu.
    Öte yandan, Ziya Doğan forvet oyuncusu Ömer Rıza'ya herhangi bir teklifin gelmediğini açıkladı. Doğan, idman sonrası antrenman sahasını Ömer Rıza ile birlikte sahayı terk ederken basın mensuplarına, "Transferde hiç alakası olmayan şeyler yazılıyor. Ömer Rıza'ya gelen bir teklif yok" açıklamasını yaptı.

ivan Misafir

Bugün trabzonspor yöneticisinin birisi 40. yıl Etkinliklerinde Yuhalanan Ziya doğanı savunarak takımın elenmesine neden olsan Yattara dedi ve taraftarın önüne atmaya çalıştı ne yapmaya çalışıolar gerçekten anlamıorm Yattarayı satıp para kazanalım gibi bir düşünceleri varmış gibi geldi bana

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hayrettin alınmasın bence

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Bu saatten sonra yapılması düşünülen Hayrettin transferine kesinlikle karşıyım.Hayrettin alınmasın solda Celaleddin oynasın her maç 3 yiyelim farketmez.
    zaten öyle bir hata yapacaklarınıda zannetmiyorum

Default 2. jun faciası ama...

ya nereden buluyolar anlamıyorum bu junları,pricaları. bu adamı tanıyorum. jundan da kötü çıkması muhtemel. ama eğer söyledikleri gibi o arjantinli forvet alınırsa daha iyi olucağını düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bunların adam alacagı yok başlık boşuna boşuna açık duruyor ona acıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Zenit Trabzon'un Fatih Tekke teklifini reddetmiş Zenit 7 milyon € istiyor Trabzon 4 milyon € teklif etmiş.

ben daha önce bu ziya doğan'dan kurtulunması gerektiğine inanıyorum.adam kafayı ön liberolarla bozmuş.yakında trabzon heralde 4-4-1-1 gibi taş devri bir sistemle oynayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Zenit Trabzon'un Fatih Tekke teklifini reddetmiş Zenit 7 milyon € istiyor Trabzon 4 milyon € teklif etmiş.
    Lavazzi'ye 3 M€ Vermeyen yönetimin Tekke'ye 4 M€ teklif ettiğine inanmıyorum

ben daha önce bu ziya doğan'dan kurtulunması gerektiğine inanıyorum.

Buna inanmayan Trabzonlu yoktur heralde..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Niye herkes Ziya Dogan in uzerine gidiyor, suan farkindaysaniz 0 kayipsiz gidiyoruz ( sivas maci nin karari verilene kadar ).

Avrupada basarisiz oldugu kesin ama onuda oyuncu kalitesine bagliyorum. Kesin olan bisey varki ligde istikrarli oynuyoruz, yani ben Ziya Dogan i destekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by ibig61 View Post
    Niye herkes Ziya Dogan in uzerine gidiyor, suan farkindaysaniz 0 kayipsiz gidiyoruz ( sivas maci nin karari verilene kadar ).

Avrupada basarisiz oldugu kesin ama onuda oyuncu kalitesine bagliyorum. Kesin olan bisey varki ligde istikrarli oynuyoruz, yani ben Ziya Dogan i destekliyorum
    Bu lafından sonra seninle Trabzonspor'u konuşmanın bi anlamı yoktur..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Bu lafından sonra seninle Trabzonspor'u konuşmanın bi anlamı yoktur..
    Ne anlamda anlamadim.

Her sene sampiyonluk beklenip, husrana ugruyoruz. Ben kabul ettim artik bu takimin kolay kolay sampiyonluga oyniyamiyacagini, onun icin kademe kademe tekrar yukselmemiz gerekir. Baska hedefler koyaraktan.

Yani sezon basi parola yi SAMPIYONLUK yapip, husrana tekrar tekrar ugramaktan iyidir.

Su anda Ziya Dogan gitse, hangi teknik direktor gelip bizi daha ileriye goturecek ?? Ersun Yanal'mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Prica Trabzon Yolunda

Trabzonspor'un uzun süredir peşinde koştuğu İsveçli golcü Rada Prica ile prensipte anlaşma sağladığı öğrenildi.

Eski oyuncusu Fatih Tekke'yi geri getirmeye çalışan ancak, Zenit kulübünün bonservis ücretinde indirim yapmaması sonucu bu transferden vazgeçen bordo mavili takım, Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen Rada Prica ile prensipte anlaştığını belirtti.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın bir süredir izlediği ve alınması için yönetime rapor sunduğu golcü futbolcunun, Bursasspor maçından sonra Trabzon'a getirilerek imza atması bekleniyor.

Öte yandan bordo mavili yönetimin Prica için, Aalborg takımına bonservis bedeli olarak 1 milyon EURO verdiği ve kulübünde bu teklife olumlu yanıt verdiği öğrenildi.
    Bu arada Tarbonspor yönetimi, Prica ile arada çok küçük pürüzlerin kaldığını ve kısa sürede bunların çözüleceğini belirtti.
    31.08.2007

Kaynak : DHA

@ibig61
    Ersun Yanal'ın Ziya Doğan'dan iyi olduğu tartışılmaz.En azından istenen ofansif futbolu sahaya sürüyor..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Prica nin gelmesi iyi olacak. Son vuruslari cok iyimis duyduguma gore.

PESKOLIK'e
    Ziya Dogan da istikrar var, Ersun Yanal da bu yok, bi bakarsin cok iyisin bi bakarsin kac haftadir mac kazanamiyosun

Ersen Huelva yolunda!
    Trabzonspor'da Eller'den sonra Ersen Martin de İspanya La Liga yolcusu. Bursaspor ile deplasmanda oynayacakları maçtan hemen önce Lig Tv muhabirlerinden Deniz Türker'e yaptığı açıklama yapan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin için kendilerine İspanya La Liga takımlarından Huelva'nın resmi bir teklifte bulunduğunu açıkladı.

Huelva'nın teklifini bu akşam yapacakları yönetim kurulu toplantısında değerlendireceklerini belirten Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin'in İspanya'ya gitmesi durumunda yeni bir forvet alacaklarını sözlerine ekledi.
    31.08.2007

Kaynak : Sporx.com

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet lig tv.com da yazdı bu haberi Mert.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Herhalde Prica gelecek Ersen gidecek.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Ersen Huelva yolunda!
    Trabzonspor'da Eller'den sonra Ersen Martin de İspanya La Liga yolcusu. Bursaspor ile deplasmanda oynayacakları maçtan hemen önce Lig Tv muhabirlerinden Deniz Türker'e yaptığı açıklama yapan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin için kendilerine İspanya La Liga takımlarından Huelva'nın resmi bir teklifte bulunduğunu açıkladı.

Huelva'nın teklifini bu akşam yapacakları yönetim kurulu toplantısında değerlendireceklerini belirten Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin'in İspanya'ya gitmesi durumunda yeni bir forvet alacaklarını sözlerine ekledi.
    31.08.2007

Kaynak : Sporx.com
    yeni bir zigic olurmu diye düşünüyolardır ama zor

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri