Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Football Manager 2008 den beklentileriniz

Maç motoruna birkaç pozisyon daha eklense hep aynı şekilde olmasa goller

bide bazi maclarda hakem e bilinmeyen kisi tarafindan yonetiliyor yaziyo sacmalik offside ler da sacma itiraz da edemiyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    -Teknik direktörün istediği zamanlarda basın toplantısı vermesi gerekli.Yani gerçeğe uygunluk istiyorsak bu da şart.
    Evet bence de bu olsa güzel olur, mesela FM07'de bir maçta benim takımda 3 kişi sakatlanıyor ve maçı kaybediyorum.Maçtan sonra hemen yönetim mutsuzluğunu falan belirtiyor.Oysa maçtan sonra basın toplantısı olsa, sakatlıklar yüzünden yenildiğimizi söylesek ve yönetim de bunu anlayışla karşılasa çok güzel olur...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

gorkem88 in dedikleri +...

=sezon öncesi kampı
    =sponsor secimi
    =antrenman detayi
    =sakatliklar azalsin fm 2007 ye gore...

fantazı kuruyorum şu anda
    16 yaşında bir futbolcu olarak başlıoyrsunuz oyunda
    2,veya 3, lig takımlarının bırınde başlıyorsunuz
    menajerin verdiği antreman programları sadık kalark gelişiminiz üste sviyey cıkartıyorsunuz örneğin forvet olacaksınız ve sürek bitiricilil-sut-vs antremanlarına katılacaksınız
    18 yaşına geldiğinizde cebinizdeki para ve geliştirdiğiiz kariyerinizle gercek futbolcu menajerlerı ıle calısmaya baslıyorsunuz
    Sizi iyi bir takıma oyuncu olarak baslatıyor yıne anı hıkaye antremanlard aüst düzey calışma ve iyi maçlar cıkartarak karıyerınız ılerletıorsunuz
    yıllar geçtikten sonra
    sız geçmiş kariyeri büyük bir topçu oluyorsunuz
    tabi futbolu bırakıyorsunuz
    karıyerlı bır futbolcu olarak zıe kluplerde teklıfler yagıyor ve en uygun olanını secıyorsunuz
    baslıyorsunuz menajerlıgı sonrasını zaten bılıyoruz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu menajerlık oyununda tarnsferle bence menajer ugrasmamalı
    sezon oncesı yonetımı sızden mevkıler uzerıne bır yorum ıstemelı
    arkasında mevkıler ıcın 3 farklı bır lıste verıp tranferlerın bıtmesını beklemelısınız (gercektede boyle degılmı hangı teknık adam tranfer pazarlıgana katılıyokı)
    yonetımde sıze bazı oyunular onermelı scout larına arastırmayı klupler kendı yaptırmalı (bız ne yapıyoruz scout lara bıle bız ne yapacagını soyluyoruz)
    yonetım anlasşma zemını yuksek oyunculardan mevkılere gore en az 3 alternatıflı bır lıste sunmalı
    sız bunlardan onayladıklarınızı ve yonetıme bıldırdıklerınız ıcerısınde en uygun oyuncuları alıp zorlu maratona katılmalısınız
    Tranfer bız gırdıgımızde fenere adrıanoyu galataya robınho yu fılan alıyoruz dogrumu hosumuza gıdıyor ama ıs menajerıkten cıkıyor sonucu bastan bellı bır oyuna donusuyor zamanla ıspatı olarak ta sureklı yenı lıg acıyoruz aynı tranferler hep aynı hıkayeler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    her yıl aynı degısıklıkler gercekten cok sıkılarak oynuyorum bu oyunu bagımlılıgım fm degıl menjerlıgı sevdıgımden emını bır cogunuzda aynı durumu yasıyordur
    en ıyı menejarlık oyunu
    gercek hayatla bıebır olanıdır cook mu zor hayır ama nedense her yenı versıyon ufak deısıklerle bırbırının aynısı oluyor zaten hepımız bılıyoruz 2006 yı oynarken 2007 gectıgımızde ve onuda oyanmay basladıgımızda sankı bır sure sonra gecen yıldan bır fark yokmus gıbı oluyor ıste bu yasanılan gercek
    bızı cezbeden ıse fantazılerımız ve beklentılerımız bu oyunu bu yuzden oynuyoruz
    bılmem boyle dusunen varmı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri