Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 36 sonuç

Konu: Türkiye Ligine Getirdiğiniz Yıldızlar

Default Türkiye Ligine Getirdiğiniz Yıldızlar

ben riquelme, adriano, raul, torre, puyol, salgado, lucio, samuel, ronaldinho, c.ronaldo yu getirdim ya sizz??? galatasaraya getirdim takımı nızıda söylerseniz sewinirim

Thumbs up

kardeş ben adriano,gilardino(ikisi mükemmel forvet gol krallığında birbirleriyle yarışıyorlar),c.ronaldo,lucio,v.persia,gattuso,kaka,ee gerisi türk yıldızlar

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Hile ile herkesi gietirebilirim..

Tek yıldızım Bendtner ve Gourcuff.
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ben defoe,crespo,baptista(kiralık),solomon kalou(kiralık) veee roney'i getirdim

rooney'i chelsea'ye bile getiremedim, nasıl becerdin?

ben kocaelispora 3.sezonda gourchuff squilacci ve soldado yu getirdim ama gourchuff kiralıktı

yildiz demiyelimde
    galatasaray a
    freddy eastwood
    cesar delgado yu getirmistim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fenerbahçe'de nobre,anelka,alex,appiah,aurelio'yu gönderip;
    kalou,kezman,diego,mascherano ve recoba yı getirmiştim hey gidi hey...

ben kaka, mascherano, tevez, cavenaghi, lahm, sweinshteiger , hildebrand, lincoln, tuncay, juninho, fredy adu gibi oyuncular getirdim GS'ye fakat rooney'i getirmeden bırakmicam bu oyunu.

fm 2005 günlerimde thierry henry ve recobayı getirmiştim beşiktaşa

Wink

arkadaslar yıldız deilde trabzona yıldız adayı getirdim andre duarte die adam at gibi kosuyo antreman programına göre ya da formuna göre 20 ye çıkıyo kosması hızlanması da 19 bitiriciliği 12 ama adamı bu sezon aldım ve de gol kralı oldu ikinci sırada da monacodan aldıgım amerikalı eddie johnson vardı ama size oyunda en çok tavsiye ettiğim isim wason renteria 15 milyon euroya aldım 20 ye sattım psvye ordan da 25e juveye gitti muthiş bi topcu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

hilesiz kakayı getirmistim bi kere en buyuk yıldızım o suana kadar

Damiin duff , van der meyde, barzagli, bide makinwa yı fenerbahçe ye getirmiştim.

C.Ronaldo
    Robinho
    Ronaldo
    Zlatan İbrahimovic
    F.Adu
    F.Ribery
    D.Cisse

walla kardes bizim o kadar werilcek paralarimiz yok rooney leri kakalari getirelim bize gore yildiz arda altaya gelirse ne mutlu

3. ligden sarıyer sporu ldım 7.senede şampiyonlar ligi şampiyonu oldum hilesiz yabancı oyunculara 2 milyon doalrdan az para verdim ve o oyuncularla şampiyon oldum aha bu oyuncualrla http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=49817

fernando torres - pedretti - tevez - maschrano - evra daha getirmiştim ama hatırlamıom
    hileli bissürü oyuncu getirdim ama bunları hilesiz getirmiştim

Arkadaşlar Ben Fm 2005 oynayabiliyorum.Galatasaray'a Fernando Torres(beleş),Nihat(Beleş),Gianpaolo Pazzini,Julio Baptista(Beleş),Nicolas Anelka(Beleş),Diego,Hatem Ben Arfa,Martin Petrov,Lebohang Mokoena,Dede,Joseph Yobo,Andres D'alessandro,Nigel De jong,John Heitinga,Nilmar,Daniele Bonera,Marcos(GK ve beleş),Leo Franco,Riquelme gibi oyuncular getirdim.Tabii bunların çoğu sözleşmesi bitiyor deneme önerimi kabul ettikten sonra sözleşmemi kabul ediyorlar.Hem daha az para ödüyorum hem de bazı oyuncular TÜRK oluyorlar.Mesela Anelka,Dede,Marcos,Adu,Hatem Ben Arfa,Leonardo,Robert Vittek.

~~Lincoln~~

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

fm2007 de 2011 yilinda diegoyu getirmistim 2007 de tek yildizim bu diyebilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Smile trye getirdiğim yıldızlar

tevez,riquelme,robinho,tim howard(yıldız sayarsanız tabi),betinho(genc ama cok ii)van buyten hepsi fbahceye...

ama herkese öneriyorum sherman cardenas geleceğin en büyük yıldızlarından
    AMRC 16 yaşında-DL olarak da omar esparza-kelepir oyuncular:Mokoena-Hleb(Arsenaldeki diil)-Quintana
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bunları da yıldız kategorisine koyabiliriz heralde gelecek için

Luca Toni 31 yasinda fenere getirdim

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

ben antepspora hilesiz hurdasiz Lebohang Mokoena'yı getirdim... hem de 250K euroya...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Herkes sallıyor yahu şuna bak. Biri Kaka'yı getirdim diyor, diğeri Rooney. Kanıtlarla konuşun, susalım.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

2005 ya da 2006 sanırım, Galatasaray'a Werder Bremenli Diego'yu almıştım ama o zaman yıldız değildi fakat bayağı büyük bi para ödemiştim 35.000.000 $

Ben Hasselbaink'i Nakamura'yı Florent Malouda'yı Richard Wright'ı getirdim...Büyük yıldız getirmek için çalışmalarım devam ediyor

maldini yi genclerbirliğine almıştm gsye c.ronaldo robben essien v.der vaart bide Adriano yu almıtım en iyisi adriano çıktı 2 sezonda 60 tan fazla gol attı
    Last edited by filthyanimals : 12.Ağustos.2008 at 23:59

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeş konuyu hortlatmışsın
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

recoba,cavenaghi,berbatov, adriano(6 ay sakatlanmıştı en yüksek degeri 13 dü ,iyileşti ama bi işe yaramadı )

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri