1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Dosya LinkLeri..!!

Default Dosya LinkLeri..!!

Sa arkadaslar uzun zamandır burayı takip ediyorum ve son zamanalarda hiç bir dosya indiremiyorum her nedense aynı sayfa cıkıp duruyor ve halende sorunlar çözülmedigi için hiç bir seyinden yararlanamıyoruz yetkili kişierin bir an önce dosya linklerini daha kolay sekilde yada inicek sekile getiriLmesini istiyorum .SaygıLar..

Sheriff Misafir

Sunucu değişikliği nedeniyle yaşadığımız bazı sıkıntılar var.. Sanırım yaşadığın sorunun kaynağı bu..

3. Default

Quote Originally Posted by snobby View Post
    Sa arkadaslar uzun zamandır burayı takip ediyorum ve son zamanalarda hiç bir dosya indiremiyorum her nedense aynı sayfa cıkıp duruyor ve halende sorunlar çözülmedigi için hiç bir seyinden yararlanamıyoruz yetkili kişierin bir an önce dosya linklerini daha kolay sekilde yada inicek sekile getiriLmesini istiyorum .SaygıLar..
    Turkce yamayi indirirken ayni sorunu bende yasamaktayim.dosyayi indiriken saniyeleri sayiyor ve bitince tekrar ayni syfa cikiyor doysa bir turlu indidilemiyor bu konuya acil cozum bulursaniz sevinirim fm 2007 tukce oynamak istiyorum ama maalesef oynayamiyorum acil yardimlarinizi bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir'in komşusu Karşıyak

ya bide 2006 için winter skin'ide halledebilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ya bu sorun için yetkili bir kişi bir acıklama yapabilir mi acaba ben de sadece sorun bende mi var diyordum

Arkadaşlar bu konu hakkındaki çalışmalarımız başladı. Kırık linkler onarılacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ben elimde olan dosyaları upload edip geçici link adı altında sizlere sunmaya gayret ediyorum.. Bizde çok sıkıntı yaşıyoruz bu konuda.. En kısa zamanda halletmeye çalışacağız..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir'in komşusu Karşıyak

Valla çok sağolun ya.. Burda ihtiyacımız olan bir çok şey var ama indiremiyoruz..

Nesil
    2006

Bende karşılaştım ama farkında iseniz orada altarnatif linkler var onları deneyin. Onları deneyerek indirebiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

hepsinde yok galiba ben bazı linkler gordum ama onlar da calısmıyordu.zaten calısma varmış en kısa zamanda duzelir o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Dediğim gibi elimde olanları eklemeye çalışıyorum.. Diğer arkadaşlarla da görüşmelerim devam ediyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar elimde 1 gb'a yakın dosya var, hepsini upload edip, hepsinin adreslerini tekrar düzeltmek bayağı zahmetli bir iş. Dün gece uploada başlamıştım, sabah kalktığımda daha tamamlanmamıştı.

Biz de sorunu bir ab önce halletmek istiyoruz, bu nedenle çalışıyoruz. Sizlerden bir süre daha anlayış bekliyoruz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Arkadaşlar elimde 1 gb'a yakın dosya var, hepsini upload edip, hepsinin adreslerini tekrar düzeltmek bayağı zahmetli bir iş. Dün gece uploada başlamıştım, sabah kalktığımda daha tamamlanmamıştı.

Biz de sorunu bir ab önce halletmek istiyoruz, bu nedenle çalışıyoruz. Sizlerden bir süre daha anlayış bekliyoruz.
    Upload ne demek çok iyi bilirim. 1024 ile bağlanan birisi 100 mb'lık bir dosyayı 1 saatte upload ediyor. Lütfen bunu düşünün. Ama şunu bilinki o 1 saat geçmek bilmez. Ayrıca o 1 saat boyunca hiç bir internet bağlantısı kullanmadığı sürece tam verimli upload yapabilir.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

ben yedekleri kaybettiğim için bu kadar gecikti. üzgünüz en kısa zamanda düzeltilecek. özellikle son eklenen dosyaların %80 oranı bunlar. Yeni sunucumuz canavar gibi sorunsuz. Düzelince eminiz ki memnun kalacaksınız
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Fm ye başlıcam ama türkçe yamasız başlamak istemiyorum Eminim en kısa zaman içinde halledilir..

Bu sorun gerçekten can sıkıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Hala bir düzelme yok!

Duzenleme yapacaksanız yapın artık ...Hıc bır sey ındıremıyoz

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by Catma22 View Post
    Duzenleme yapacaksanız yapın artık ...Hıc bır sey ındıremıyoz
    Sakin ol kardeşim.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

arkadaşlar dosya sunucumuz yenilendi biliyorsunuz ve sitemize eklenen son 100 dosyanın linkleri düzeltildi, geriye kalan 500 küsür dosyanın linklerinin düzeltilmesi işlemine bugun devam ediyorum ve yavaş yavaş tüm linkleri düzelteceğimi belirtiyorum.

Buradan oturduğu yerden hadi nerede kaldınız diyenlerede şunu söyleyim, bu işler öyle oturduğunuz yerden laf atmakla olmuyor, size sunulan bu bedava hizmeti bir armağan olarak düşünün ve sabredin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

düzelecek düzelecek anladık ama ne zaman düzelecek?

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Buradan oturduğu yerden hadi nerede kaldınız diyenlerede şunu söyleyim, bu işler öyle oturduğunuz yerden laf atmakla olmuyor, size sunulan bu bedava hizmeti bir armağan olarak düşünün ve sabredin.
    En güzel ve yeterli bilgiyi ilk isimden duydunuz üstte yazanı bir daha okumanızı tavsiye ederim. Lütfen biraz anlayış ve sabır gösteriniz..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    arkadaşlar dosya sunucumuz yenilendi biliyorsunuz ve sitemize eklenen son 100 dosyanın linkleri düzeltildi, geriye kalan 500 küsür dosyanın linklerinin düzeltilmesi işlemine bugun devam ediyorum ve yavaş yavaş tüm linkleri düzelteceğimi belirtiyorum.

Mustafa abi sana hak veriyorum. Birde bu linkler paralı olsa burada siteye neler yazarlardı...

yaklaşık olarak daha ne kadar bekleriz ona göre biey söyleseniz

Mesaj Yetkileri