1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Tam Ekran Hatası

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Default Tam Ekran Hatası

Oyun bu sebepten dolayı açılmıyor..

Şu an oyunu açtım ama problemi çözemedim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hiç böyle hatayla karsılasmadım ilginç dogrusu

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Ekran kartın nedir. Ayrıca hiç mi giremiyorsun oyuna. FM 2007yi uyumluluk siharbazından tanıt. Ayrıca maüstüne gelen FM logosuna sağ tıkla. Özellikler de. Oradan Ekran görüntüsünü devre dışı bırak seceneğini onaylada gir bakalım sorun devam edecek mi
    Ekran kartından kaynaklamadı diye düşünüyorum ben hatayı oyunu pencere modunda başlatarak düzelltim.Yani pencere modu yapıp normal ekrana döndüm oyun normale döndü.

Cool

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Ekran kartından kaynaklamadı diye düşünüyorum ben hatayı oyunu pencere modunda başlatarak düzelltim.Yani pencere modu yapıp normal ekrana döndüm oyun normale döndü.
    bu sorun bendede wardi yapacagin sey cok basit türkce yamayi calistirdiginda ayarlar kismina git orda pencere modu war ona tikla fmyi ögle calistir. sonra fm07 ayarlarina gir tam ekran modunun isaretini kaldir ozman cikmaz

Default olmuyor....

merhaba arkadaslar ayni sorun bendede var dediklerinizi yaptim olmuyo sorun bugun basladi daha once oynuyodum fm ye hic giremiyom tam ekran hatasi veriyo baska cozum bilen varmi lutfen yardim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by liefde View Post
    merhaba arkadaslar ayni sorun bendede var dediklerinizi yaptim olmuyo sorun bugun basladi daha once oynuyodum fm ye hic giremiyom tam ekran hatasi veriyo baska cozum bilen varmi lutfen yardim
    Arkadaşım öncelikle Football manager'in kısayolunun üzerine gelip sağ tıkla.Sonra ordan özellikleri seç.Ordaki hedef satırına ....fm.exe" den sonra bir boşluk bırak ve -small_screen -windowed bunu yaz yani bu şekilde olsun fm.exe" -small_screen -windowed.Sonra oyuna Türkçe üzerinden girmeden Fm'nin kısayolundan gir oyuna.Sonra oyunun ekran ayarlarından Full screen'i seç.Tam ekran olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

arkadaşlar aynı sorun bendede vardı C:\Documents and Settings\admin\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007 bu radaki herşeyi full sildim oyun düzeldi .

valla inanın bendede aynısı bi kere oldu oyun acılırken tamama tıkadım oyun yine acıldı daha da bişey olmadı 1 ay felan oldu

Mesaj Yetkileri