Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Premier Lige İlk Adım |Ortak Kariyer|

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Premier Lige İlk Adım |Ortak Kariyer|

Berk KOZ: Aston Villa gibi Adanın saygın takımlarından birine geldiğim için çok mutluyum..İlk sezonda hedefimiz takımın Şampiyonlar Ligine katılmasını sağlamak

Murat GENEL:Reading gerçekten çok tecrübesiz ve kötü bir takım gibi görünsede incelendiğinde potansiyeli olan bir klüp..Medyanın tahmin ettiği gibi ligi 20. değil ilk 10'nun içinde hatta Avrupa kupalarına katılacak bir pozisyonda bitireceğiz..Takımıma güveniyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ooo Berk benim takımı almış. Takımlar arasında güç farkı var ama ne olacağı belli olmaz. Başarılar.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

ilk mesaj benden olsun basarilar favorim reading

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Ooo Berk benim takımı almış. Takımlar arasında güç farkı var ama ne olacağı belli olmaz. Başarılar.
    Evet abi öncedende denemiştim Aston Villa'yı.Bu arada ilk transferim Bianchi oldu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

villa kesinlikle daha kuvvetli ve daha iyi bir kadroya sahip favorim aston villa..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Kevin doyle mühtesem. Reading'i tutuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default The Villans | Transferler

Evet kadromuzu güçlendirmek amacıyla birkaç oyuncyu renklerimize bağladık.Öncelikle bir pivot santrafor gerekiyordu.Iversen'i Reading'in almasıyla birlikte bizde rotayı Rolando Bianchi'ye çevirdik ve bu oyuncuyu transfer ettik...

İkinci transferimiz ise Juveli Igor Tudor'du.Defansın göbeğinde ve defansif orta sahada görev yapan tecrübeli Hırvat için Juve'ye 2.6£ ödedik..

Kadromuza katılan üçüncü isim ise Brezilyalı Fabio Rochemback oldu.Borolu oyuncu için kulübüne 6.25 milyon dolar ödedik..

Son transferimiz ise Fransa'dandı.Hemen hemen ofansın her yerinde oynayan Fildişili oyuncu Romaric'i 5.5 milyon dolara kadromuza kattık.Romaric oyun kurucu pozisyonunda oynatmayı planlıyorum..

[SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Reading'e 2 Yeni Kan...

Reading Transferde takıma Iversen ve Nick Montgomery'i kattı..

Rosenborg takımından transfer edilen Iversen'ın Doyle İle birlikte Reading'teki gol sorununu çözeceği bildirildi...Transferin Maliyeti ise 2M€ olarak açıklandı..

Reading bir diğer transferi ise orta sahanın ortasında görev yapan Nick Montgomery..Sheffield takımından 3M€ karşılıgında alınan oyuncunun takıma ne katacagını zaman gösterecek...

Reading Klübünden yapılan açıklamayla transferin kapatıldıgı duyuruldu...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

hayırlı olsun favorim villa

Hayırlı olsun Başarılar...

Başarılar dilerim.Takipçinizim

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

yorumlarınız için sagolun arkadaşlar..

Ve İşte 1.Hafta Maçları

Reading ilk maçı evinde Newcastle ile oynadı ve sahadan maglup ayrıldı..Fakat Murat ortaya konulan oyundan memnun oldugunu söyledi..

Aston Villa ise lige zorlu Chelsea maçıyla başladı... harika bir oyun çıkaran Villa 3 puanı almasını bildi..

villa işi göturur gibime gelio

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

muhtesem skor villa 2-0 chelse

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Reading'in yenilmesi kötü olmus

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben 2 takimi da tutuyorum... Aston Villa'ya Ilhan abi sayesinde bir sempatim var... Reading'i de Murat arkadasimizin eski Reading kariyerinden dolayi seviyorum... Ikiside iyi yerlere gelir umarim bakalim kim daha iyi olucak... Basarilar!

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Ligin 2.Haftasında Sheffield deplasmanındaydık...Maça hızlı başladık ve öne geçtik..Fakat son çeyrekte yediğimiz 2 gol sonucu belirledi...

3.Haftada ise evimizde Blackburn ile karşılaşacaktık...Taraftarlar Reading'ten artık galibiyet bekliyordu ve sabırlar tükeniyordu..Reading, hücum hattının iyi oyunuyla Blackburn'a acımadı...

Lig artık gittikçe kızışmaya başlamıştı ve Reading deplasmnada Boro ile karşılacaktı..Maçın Favorisi Middlesbrough idi..Fakat sonuç tüm spor kamuoyunu şaşırttı..Murat Genel hariç...

5.Haftada Reading'in rakibi Wigan Athletic'di...Maç karşılıklı gollerle başladı..Fakat taraftarının desteğini arkasına alan Reading maçı koparmasını bildi ve sahadan galibiyetle ayrıldı..

Maçtan sonra bir gazetecinin ''Çok gol atıp Çok gol yiyorsunuz bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?''sorusuna cevabı ise ilginç oldu..
    Murat verdiği cevapta '' Bir maçı 1-0 kazanmaktansa 4-3 kazanırım daha iyi''dedi...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Premier Lig 2.Hafta:

2.Hafta da rakip Tottenham'dı.Malesef Bianchi'nin yokluğunu hissetmiştik.Maçta varlık gösteremedik ve mağlup olduk..

Premier Lig 3.Hafta:

Maçta iyi oynamamıza rağmen Ameobi'yi durduramadık ve maçı kaybettik.Bu üst üste 2. yenilgimiz oluyordu..

Premier Lig 4.Hafta:

Üst üste yenilgilerden sonra Sheffield deplasmanında kendimize geliyorduk..

Premier Lig 5.Hafta:

5.haftada kendi sahamızda Blackburn'ü farklı mağlup ediyorduk.Maçta üzücü olan tek şey kalemizi tutan tek şutunda gol olmasıydı..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

bu kariyer hemen kapanır ne de olsa güç farkı var?

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

İkinize de başarılar.Murat destekçinim

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by sitte View Post
    bu kariyer hemen kapanır ne de olsa güç farkı var?
    senin gibi düşünenleri yanıltmak için bu takımı seçtim zaten

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    İkinize de başarılar.Murat destekçinim

sagoalsın kerem...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

vayyy cok guzel yaa reading serıyı yakalamıs boyle gıderse ıyı.favorım yok basarılar

Aston Villa tuttuğum takımlardan biridir.

Reading ise kadrosu bakımından sempatik geliyor. Güzel kariyer olacak bu

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

readiiiing!!

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Barclays Premiership 6,7,8,9,10.Hafta Maçları

Çok kötü bir dönemden geçtik seri galibiyetler lazım bize..Ama buna ragmen ligde en kötü 10. olacagımızı düşünüyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

İkinize de gönülden başarılar dilerim.Arada güç farkı var ama ne olacağı hiç belli olmaz.

Başarılar dilerim,takipçinizim

reading favorim neden derseniz murat arkadaşımız güvenmişki kendine aston villa ya karşı reading i almış muratta potansiyel var saygılar başarılar ikinizede

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Premier Lig 6.Hafta

6.Haftada ise Boro ile deplasmanda karşılaştık.Galibiyete ramak kalmışken son dakikalarda kornerden yediğimiz golle 1 puana razı olduk..

Premier Lig 7.Hafta

Boro beraberliğinden sonra evimizde Wigan'ı mağlup etmeyi düşünüyorduk.Ama şans bizden yana olmadı.Wigan'ın kaleyi tutan 2 şutuda gol oldu ancak biz girdiğimiz sayısız gol pozisyonundan yaralanamadık..

Premier Lig 8.Hafta

2 haftalık 3 puan hasretinden sonra City deplasmanında zorlanmadan kazanıyoruz ve evimize 3 puanla dönüyoruz..

Premier Lig 9.Hafta

City galibiyetinden sojnra evimizde Everton'la karşılaştık maçı 4-2'lik skorla kazanarak üst üste 2.galibiyetimizi almış olduk..

Premier Lig 10.Hafta

Üst üste gelen galibiyetlerden sonra Fulham deplasmanına gittik.10 kişi kalmamıza rağmen 3-0 öne geçtik.Ama beceriksiz oyuncularım kaleleri şaşırınca durum 3-3 oldu.Hala kızgınlığım geçmedi..

10.Hafta Sonunda Puan Tablosu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by byeark90 View Post
    reading favorim neden derseniz murat arkadaşımız güvenmişki kendine aston villa ya karşı reading i almış muratta potansiyel var saygılar başarılar ikinizede
    aslında daha önce reading ile bi kariyer açmıştım sitede de var..o kariyerde ilk sene 3.olarak bitirdim..oradaki takımla nerdeyse takviyesiz 3.yapmıştım..şimdi biraz işler kötü gitsede eger ritmi bulursa takım durdurlmuyor...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri